Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Ale fakt chyba troche z nimi przesadzili!

Słabo to wygląda.

Ale pewnie kwestia opatrzenia jak w RX.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, ta nerka okropna....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, ze coś takiego istnieje jak X7 :D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w X7 nerka to już karykatura. Ale to samochód pod Amerykańców, a oni nie mają gustu  ;)  :D

 

 


Tomek napisz jak wrażenia po jeździe... Dla mnie niebo a ziemia w porównaniu z poprzednikiem, dużo pewniej się prowadzi

 

Dam znać, będę jeździł 3.0d z pneumatyką na 20 calowych kołach. 

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest! ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale te są piękne!!! :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suvem możesz wygodnie i szybko pokonywać autostrady. Podjeżdżać pod wysokie krawężniki, ominąć korek jadąc polem - masz napęd na 4 koła. Jest to bardzo praktyczne auto. Przykład; nawaliła mi stara pralka. Pojechałem do Media Markt, kupiłem nową, załadowałem do auta i za godzinę pralka robiła swoje. Ty musiałbyś wypożyczyć do sedana przyczepkę. Kupiłem córce nowy materac do łóżka, 200x120x20. Do sedana nie włożysz. Dla suva to żaden problem. Co trzecie auto osobowe sprzedawane w Europie to suv lub crossover i jest to tendencja stale rosnąca. Mam wymieniać dalej...? Suv to postęp i bezpieczeństwo kierowcy oraz jego pasażerów...

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka

Są to niewątpliwie zalety tego typu samochodów, jednak pomimo rosnącej tendencji sprzedaży jak widać czesć, a póki co jednak wiekszość kpujacych wybiera pojazdy innego typu i nie dlatego, że są ślepi na wymienine zalety suva, tylko dlatego, że maja inne preferencje. Ja kiedys tez kupowalem kombii, bo pralke sie da przywieźć, bo wchodzi wozek la dziecka i jego rowerek i jeszczecworek ziemniakow, teraz go nie chce i juz. I tu wracamy do punktu wyjścia czyli stwierdzenia ze są rożne gusta, a poza tym umowy sie suv to nie jest òsmy cud świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są to niewątpliwie zalety tego typu samochodów, jednak pomimo rosnącej tendencji sprzedaży jak widać czesć, a póki co jednak wiekszość kpujacych wybiera pojazdy innego typu i nie dlatego, że są ślepi na wymienine zalety suva, tylko dlatego, że maja inne preferencje. Ja kiedys tez kupowalem kombii, bo pralke sie da przywieźć, bo wchodzi wozek la dziecka i jego rowerek i jeszczecworek ziemniakow, teraz go nie chce i juz. I tu wracamy do punktu wyjścia czyli stwierdzenia ze są rożne gusta, a poza tym umowy sie suv to nie jest òsmy cud świata.

Tak, masz rację, ósmym cudem świata nie jest. Każdy wybiera co mu się podoba, na dany moment potrzebuję lub to, na co go w danym momencie stać. Na szczęscie każda potwora znajdzie swojego amatora...

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerki w nowym X5 czy X7 są paskudne ale ...

BMW_328_%2816.06.2007%29.jpg

328, 315/1 miało jeeeszcze większe...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać, te auta są po prostu piękne

Z pewnością utrzymanie takiego auta to spory wydatek, bo do jego pięlęgnacji nie stosuje się jakiegoś taniego wosku czy PAQ-a.

Wskazane są częste wizyty w serwisach auto detailingowych. Ale tych w Polsce jest coraz więcej.

Np Car Spa: https://car-spa.pl/

Edytowane przez Elliasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bmw przez kształt wlotów to chyba najbardziej wizualnie rozpoznawalne wozy na przestrzeni całego wieku. Przykład tych 315/1 i 328 jest niesamowity.

 

A jak słyszę o bezpieczeństwie jazdy SUV'em dzięki jego wysokości to mnie pusty śmiech ogarnia.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.


Bmw przez kształt wlotów to chyba najbardziej wizualnie rozpoznawalne wozy na przestrzeni całego wieku. Przykład tych 315/1 i 328 jest niesamowity.

A jak słyszę o bezpieczeństwie jazdy SUV'em dzięki jego wysokości to mnie pusty śmiech ogarnia.

W bezpośrednim zderzeniu auta osobowego z suvem pasażerowie z tego drugiego auta odnoszą mniejsze obrażenia...

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUV (pokroju X5, GLS bo o takich wszyscy marzą kupując Kiję) przede wszystkim są ciężkie a fizyka się nie zmienia. Dla porównania wąski korytarz, z jednego końca idzie typowy gość, 90kg wagi. Z drugiego końca ktoś pokroju Hafbóra Bjornsona :lol:  spotkanie bar-bar nieuniknione. Który przylepi się do ściany a który pójdzie dalej przed siebie?

Kiedyś widziałem filmik - jakiś nowy "europejski" Chevrolet, chyba 4 czy 5 gwiazdek NCAP, symulacja zderzenia na skrzyżowaniu - Dodge Ram jadący z przodu, z lewej strony, ze skosa. Znaczek na atrapie zatrzymał się gdzieś w okolicach prawego słupka C Chevroleta.

Jeśli nowa fiesta, polo czy cokolwiek tych gabarytów spotka się na czołówce z przeszło 2 tonowym klocem to chyba każdy będzie się spodziewał jednego. Fakt, że im większe auto tym projektanci mają większe pole do popisu ze strefami zgniotu, do tego co roku technika robi swoje - dlatego ja bym wolał ładować w nowego GLS niż pierwszą X5, co nie zmienia faktu, że duży może więcej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to niebezpieczeństwo... pistolet sam nie strzela do człowieka tylko inny człowiek. Niedawno gdzieś przeczytałem pewne zdanie - "czego człowiek boi się najbardziej w lesie? Innego człowieka".

 

Ale co do wypadku - ASX waga w porywach 1500kg (czyli tyle co moje e46) a RR startuje od 2500kg, no nie wiem - jakby boksera z wagi średniej postawić w ringu z mistrzem ciężkiej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy suv to bezpieczeństwo dla kierującego i pasażerów

 

I dlatego jeżdżę SUVem :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej myślę o bezpieczeństwie aut pokroju BMW 5 vs X5. Albo raczej BMW 5 vs X3 aby się ceny lepiej zgadzali. Litości z tymi porównaniami.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Dlatego z rodziną jeżdżę autem niemal 2,5t DMC.

Edytowane przez meXy

Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.