Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze trochę i do ceny katalogowej trzeba będzie dokładać, żeby łaskawy Pan sprzedawca w ogóle chciał rozmawiać. Chore czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, tak było przed końcem roku, bo kończyły się korzystne zasady leasingu.

Podobnie było 5 lat temu jak można było kupić z homologacja ciężarową.

Po pierwszym kwartale inaczej będzie się rozmawiało.

 

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie to za rok będzie ten po lewej :D

 

za ta cene można mieć typera 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o sytuacji sprzed 2 lat. Teraz pod koniec ubiegłego roku z powodu zmian przepisów bylo na pewno dużo biedniej. Uspokoi się jak sprzedaż zwolni

.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za ta cene można mieć typera 

 

Tyle, że Type R mi się nie podoba, ogólnie nie jestem fanem Hondy. Plus Type R jednak jest mniejszym autem ze sporymi problemami ze skrzynią biegów, do której Honda nie chce się przyznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i którym 600 km na wakacje z rodziną jechać można tylko za karę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście rodziny jeszcze nie mam, a prywatnie mam też Volviaka w kombi, więc mogę sobie pozwolić, żeby na auto służbowe wziąć "zabawkę". W sumie jedyne ograniczenie u nas w firmie to szlaban na auta 2 drzwiowe :)

 

No ale to co wspominałem, po tym filmiku Zachara na pewno bym się nie zdecydował na TYPE R.

 

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już metody na odizolowanie termiczne skrzyni od wydechu, tylko trzeba poprawiać fabrykę i w dodatku za to zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no oczywiście są gusta i guściki z tego zakresu.

Samochód jak samochód. Mi np podoba się samochód DeLorean DMC-12

 

Sports_Car_Museum_L%C3%A1ny_-_1981_De_Lo

 

Raczej nie mam szans, aby go zakupić - także tego.

Poza tym, jest to tak rzadkie auto, że nie wiem jak to by ubezpieczyć?

Z tego co widzę np tutaj: https://superpolisa.pl/ to raczej nie mają tam w formularzu opcji DeLoreana :)

Edytowane przez Elliasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie chcą mieć auto, zegarek itd tej marki, a nie innej,   to niech czekają. Wybór na rynku jest spory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już metody na odizolowanie termiczne skrzyni od wydechu, tylko trzeba poprawiać fabrykę i w dodatku za to zapłacić.

 

Kupiłbyś auto wiedząc, że ma wadę fabryczną, która niby da się jakoś załatać, ale kosztuje to kilka tysięcy i jak już coś się sypnie jest spora szansa, że producent "umyje rączki" ?

 

Podobno przy DMC, Renault Laguny pierwszych generacji i Alfy to przykład niezawodności :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbyś auto wiedząc, że ma wadę fabryczną, która niby da się jakoś załatać, ale kosztuje to kilka tysięcy i jak już coś się sypnie jest spora szansa, że producent "umyje rączki" ?

 

Podobno przy DMC, Renault Laguny pierwszych generacji i Alfy to przykład niezawodności :P

 

 

Ja prawdopodobnie nie, ale znam osobę, która kupiła Type-r wiedząc o tych problemach, wynegocjowała tylko z dealerem gratisowe założenie tej nieszczęsnej izolacji między skrzynią a wydechem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale faktycznie, TYPEr jest wizualnie nienajszczęśliwsze powiedzmy... :wacko:

Za to Megane RS, zwłaszcza w pomarańczu wygląda fantastycznie  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Civic to auto, z którego nie wolno wysiadać, by nie zobaczyć jak wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Skód droższych od VW to ten wniosek już 2,5 roku temu wysnułem i kupiłem Golfa a nie Octavię.W tamtym czasie nabywałem też Fabię, ale raczej dlatego, że Polo było oparte w 2016 na starej bazie.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Skód droższych od VW to ten wniosek już 2,5 roku temu wysnułem i kupiłem Golfa a nie Octavię.W tamtym czasie nabywałem też Fabię, ale raczej dlatego, że Polo było oparte w 2016 na starej bazie.

 

Fabia też ;-) Fabia dostaje nową płytę jako ostatnia.

Ale faktycznie, TYPEr jest wizualnie nienajszczęśliwsze powiedzmy... :wacko:

Za to Megane RS, zwłaszcza w pomarańczu wygląda fantastycznie  :wub:

 

Prawda.

Co do obecnej obsługi dilerskiej. Ja obszedłem sporo salonów różnych marek i zdecydowanie najlepiej obsługa wyglądała w Nissanie ( żaden sprzedawca nie sprawiał wrażenia znudzonego klientem i widać że zależało mu na sprzedaży i znalezienie dobrej oferty dla klienta ). Nie dziwię się, że tak dużo tych Kaszkaji im schodzi. Auto daje dużo, a cenę można naprawdę fajną wynegocjować. Ja akurat chodziłem za Micrą nową ale jazda próbna z silnikiem 0.9 mnie skutecznie wyleczyła z auta mimo, że chcieli mi go oddać prawie za darmo ( naprawdę spore rabaty ) ;-)

Ponoć w Marcu mają zastąpić silnik 0.9 nowym silnikiem turbo więc podejdę jeszcze raz do tego urodziwego autka miejskiego.

Najgorsza obsługa jest we Wrocławiu w Fiacie. Dawny Polmozbyt i niestety pracownicy się zmieniają ale mentalność ani trochę. Mentalność dziedziczona. Taki dress code :D

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabia 2 razy miała płytę jako pierwsza o ile pamiętam. Tak samo Rapid. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Podgrzewane fotele ? Myślę, że kogoś kto wydaje 140tys na auto stać na garaż i nie parkuje pod chmurką.

...

I tu się mylisz. I to bardzo. Dużo droższe auta stoją pod chmurką. Całe mnóstwo ludzi ma wysłane gdzie stoi ich auto. Jakie by ono nie było.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz. I to bardzo. Dużo droższe auta stoją pod chmurką. Całe mnóstwo ludzi ma wysłane gdzie stoi ich auto. Jakie by ono nie było.

To czy stać to jedno a dostępność miejsc garażowych to drugie. Polecam si rozejrzeli dużych miastach w Europie (najlepiej takich że starą zabudowa) i tam stanie drogich samochodów pod chmurką to często nie jest ani kwestia braku środków ani braku chęci u wlasciciela

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auta stoją z braku miejsc, a w innych przypadkach z lenistwa (tym bardziej, że  zimą  nie trzeba skrobac szyb, a wystarczy użyć odpowiednich środków i odmrożone)

 

 

Była mowa o tabletach w aucie, rozwiazanie w nowym 911.

post-95072-0-70789800-1547296046.jpg

Edytowane przez rafi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim czyli w jakim? Stety-niestety skończyły się czasy, gdzie w sportowym samochodzie było czuć benzynę i olej silnikowy, radio było bez sensu bo i tak wydech by je zagłuszał a rękawice były czymś normalnym bo przez brak wspomagania trzeba było mocno trzymać kierownicę. 

Mi się tam wnętrze nowej 911 podoba. Jest nowocześnie ale nikt nie ma wątpienia, że to Porsche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co byscie polecili do oddzielenia przestrzenia pasazerskiej od bagaznika w Dacii Duster ? Chodzi o mozliwosc zaladowania nagaznika po dach.


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz większe..

Może praktyczne ale paskudne, szczególnie w takim samochodzie.

 

Dla porównania dawne zegary.

post-95072-0-22865300-1547469077.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co byscie polecili do oddzielenia przestrzenia pasazerskiej od bagaznika w Dacii Duster ? Chodzi o mozliwosc zaladowania nagaznika po dach.

Pewnie kratka (jak w dostawczaku) będzie najlepsza, ewentualnie siatka.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.