Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzielę zalecenia producentów przez dwa i jeżdżę bezawaryjnie.

 

dokładnie robię to samo;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o komisach typu AAAAuto? - otwarli niedaleko miejsca zamieszkania w Krakowie i przechodząc z ciekawości przespacerowałem się po placu - pierwsze wrażenie pozytywne, ale jak wiadomo na takim etapie nic powiedzieć się nie da. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wymóg konstrukcyjny to jasne. Mi bardziej chodzi o sytuacje wymiany, kiedy tego zalecenia nie ma. Dziwne, że by producent strzelał sobie w stopę. Gwarancje po 5-7 lat i ryzykowne okresy wymiany......... Poza tym zalecenia częstszego wymieniania mocno "pomogłyby" autoryzowanym serwisom. Mimo tego nie dzieje się tak. Ja stawiam na to, że to bezpieczne :)

Oczywiście nikt nikomu nie zabroni wymieniać częściej. To jak homeopatia. Pewnie nie pomoże, ale i nie zaszkodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sluzbowym wymieniam jak producent zaklada co 30kkm, mam juz 120kkm. Tyle, ze przy moich przebiegach to robie przeglad prawie co pol roku.

W prywatnych tak ok. co 10kkm, albo czesciej bo staram sie wymieniac raz do roku, a tam juz nie mam takich przebiegow.

 

Co do AAA Auto bylem pare razy ogladac tam samochody i jak dla mnie po prostu taki lepszy komis. Samochody umyte, ale niektóre nie bez wad po prostu auta jakie mozna znalezc na rynku. Samochodow na placu duzo w roznych przedzialach cenowych, rozmiarowych, silnikowych itd.

Oczywiscie mysle, ze latwiej tam znalezc pewne auto niz na gieldzie, ale jak ktos szuka okazji to raczej musi poswiecic czas na wertowanie ogloszen. Jak znajomy wystawil kiedys auto na otomoto to po godzinie mial telefon z AAA Auto, dzien pozniej ogledziny, oczywiscie zbicie ceny i zakup. Po paru dniach auto bylo juz u nich na stronie.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do AAA Auto bylem pare razy ogladac tam samochody i jak dla mnie po prostu taki lepszy komis. Samochody umyte, ale niektóre nie bez wad po prostu auta jakie mozna znalezc na rynku. Samochodow na placu duzo w roznych przedzialach cenowych, rozmiarowych, silnikowych itd.

Oczywiscie mysle, ze latwiej tam znalezc pewne auto niz na gieldzie, ale jak ktos szuka okazji to raczej musi poswiecic czas na wertowanie ogloszen. Jak znajomy wystawil kiedys auto na otomoto to po godzinie mial telefon z AAA Auto, dzien pozniej ogledziny, oczywiscie zbicie ceny i zakup. Po paru dniach auto bylo juz u nich na stronie.

 

Mnie własnie zastanawia ile jest prawdy w tej ich weryfikacji, sprawdzonej historii i przebiegu i na ile te ich papiery później pomagają kupującemu jeśli zdarzy 'wbić się na minę'. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie komisy sieciowe to wybawienie.

 

Jeśli potrzebujesz jakiś samochód "na już" to idzesz do takiego komisu i bierzesz coś z placu. Nie szukasz okazji życia, tylko mieścisz w założonym budżecie. Jak w zakupy w sklepie, zero emocji.

 

 

Można też wertować ogloszenia, jeździć po Polsce w poszukiwaniu perełki w idealnym stanie za pół ceny. Emocje gwarantowane i mile spędzony czas. Będzie też co opowiadać szwagrowi przy grillu.

 

 

 

Co kto lubi.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem co myśleć o tym Aaa. Chcę dla swojej auto do 25tys. Coś nie dużego a żwawego. Mają goście kilka propozycji. Tylko zastanawiam się jak to jest z tymi przebiegami i przeszłością wypadkową. W sumie każdy jeden Janusz może tak pisać a auta w sumie przebiegi mają dosyć akceptowalne.

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dwa lata temu oglądałem u nich we Wrocławiu Ravkę, miała być bezwypadkowa :D Miała, przebieg był też mocno wątpliwy.

Ale może to ja akurat trafiłem na taki egzemplarz.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dopiero początek poszukiwań a mi się już dosłownie rzygać chce na ten szrot.

Jak nie znajdę w pierwszej kolejności auta od osoby prywatnej z pl dystrybucji to raczej ze sprowadzonych tylko ze skandynawii wchodzą w grę (łatwiej cokolwiek zwwryfikować).

 

S7

Edytowane przez haker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak trzeba szybko kupić to warto rozważyć jakiś duży plac poleasingowy. Przebiegi mogą być tam spore, ale zazwyczaj do każdego auta jest ekspertyza, więc przynajmniej wiadomo co było naprawiane blacharsko. Reszta to jak w każdym aucie, loteria...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nie dosc ze pomalowane opony sie przesunely to nawet zacisk jest namalowany  :blink: 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ford-mustang-fastback-s-code-390-z-roku-

tak tu zostawię moje marzenie;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

tak tu zostawię moje marzenie;)

jak bardzo siedzę w GM, tak akurat stanga w tej wersji, z tych lat szanuję

powiem jedno:

tańsze już nie będą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ford-mustang-fastback-s-code-390-z-roku-

tak tu zostawię moje marzenie;)

Jak można, to ja swoje 3f8282962bd22d9223ff0a54a8d4ca27.jpg

 

815KM

 

Podobno so plany nowego Boss 429 z nowym 7.3l v8. Chyba musiałbym mieć wtedy takiego Mustanga

Sent from my SM-G950W using Tapatalk

13027c3f9193a74bd8ec2fd619fce93f.jpga7e5b5e7553f73c3198da7e4d5488f15.jpg

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vvv aleś wyłapał, więc to tak samo prawdziwy samochód jak mój model Lotusa7 w budowie, tyle, że skończony. Może go wydrukowali. Opony też nie mają oznaczeń. W mojej zabawce zaciski będą stały.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Oczywiście nikt nikomu nie zabroni wymieniać częściej.

...

Podobno w ASO BMW nie wymienisz oleju kiedy chcesz. Tylko zgodnie z zaleceniami producenta.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w ASO BMW nie wymienisz oleju kiedy chcesz. Tylko zgodnie z zaleceniami producenta.

 

 

Nie, możesz wymienić dodatkowo. Tyle tylko, że kupując dotychczas nowe BMW dostawałeś bezpłatny pakiet serwisowy, który pokrywał koszt planowanych wymian oleju. A za te pozaplanowe musisz zapłacić z własnej kieszeni. Piszę dotychczas, bo BMW wprowadziło w tym miesiącu taką ukrytą podwyżkę i nowe auta produkowane od teraz nie mają już żadnego bezpłatnego pakietu serwisowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś niemal wszystkie modele Audi.

 

Liczba chińskich tabletów przytłacza. Wnętrza wyglądają jak żywcem z koreańskiego dostawczaka. Panele dotykowe i dużo poziomych powierzchni w krótkim czasie będzie zakurzone i wypalcowane. Przez te rozwiazania brak jest różnic między klasami. Po prostu w A6 są większe wyświetlacze, a w A4 mniejsze. Masakra.

 

Schodzące modele BMW i Mercedesa mają więcej klasy, są po prostu ladniejsze. Boję się jednak jak bedą wyglądali ich następcy.

 

 

Czy zaden producent nie moze dojść do wniosku, że najlepsze wnętrze samochodu to takie, które jest wykończone skórą, drewnem i chłodnym metalem?


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zaden producent nie moze dojść do wniosku, że najlepsze wnętrze samochodu to takie, które jest wykończone skórą, drewnem i chłodnym metalem?

Obawiam się, że: ..."to se ne vrati"...


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażacie sobie używanie aktualnego telefonu albo tabletu za powiedzmy 10-15lat? No to wyobraźcie sobie jak będziemy się czuli w roku 2029 lub 2035 w samochodzie z roku produkcji 2019...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak teraz telefon z 2004 roku :)  no i serwis podobnie ... tylko ze szrotu. Na poważnie  to będzie bardzo źle.  Dziś można 100 letni samochód odpalić  jeszcze, ale obecny za 100 lat... chyba się nie da.

Edytowane przez łowca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Longlife, bezpłatny serwis to naczynia połączone. Na gwarancji wymieniajac olej  przy wiekszym przebiegu, wymienia sie go rzadziej, to oczywiste.  Producent na aucie/sztuce zaoszczedzi kilkaset zł , a w skali całej marki to zaoszczedzone miliony.

 

 

Ten film sie już pojawił, chyba go Albinos wstawił, ale dla przypomnienia

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcąc odgrzewać 3 letniego tematu z fotoradarami wrzucę tutaj , bo w sumie to też o samochodach :D 

Dostałem takie oto zdjęcie wycenione co prawda minimalnie ale chodzi o zasadę . Na zdjęciu 5 aut w sumie , moje z tyłu na lewym pasie . Pytanie czy warto bić się z nimi ? Mój kumpel kiedyś dostał podobne tylko z dwoma autami , jego i obok drugie i wygrał nawet nie chodząc po sądach , po prostu uznali reklamację ,że nie wiadomo które auto popełnia właśnie wykroczenie . Co sądzicie ? 

 

jXiJte.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.