Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Hummery w dziewczyńskim kolorze też są :D

 

 

 

 

 

 

post-95072-0-94459600-1560981213.jpg

post-95072-0-54344400-1560981294.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki to pożyje ;).

No nie wiem, ma jakąś taką brudną lewą rękę... Pewnie coś się zepsuło i trzeba było naprawiać... :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździł ktoś może nową 508? Design znakomity , szczególnie liftback. Wnętrze pierwsza klasa.


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki to pożyje ;).

Ja tam wolę osobiście mieć swoje własne samochody! ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te też są Jego, dopóki do dziupli nie trafią.  ;):lol: :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te też są Jego, dopóki do dziupli nie trafią. ;):lol: :lol:

Jego do pomacania i tyle. ;):D

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdrościcie człowiekowi sukcesu... :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i zawsze!!! :D :D :D

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i zawsze!!! :D :D :D

Lecz nie dłużej niż do grobowej deski.

Jego lub mojej. :lol::lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, masz krótką rejestrację, musiałeś go przerejestrować czy dostałeś skrót swojej? Nie wiem jak to działa, a moje mam pogięte, żeby wlazły w pola...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mitsubishi ASX z kolejnym liftingiem,  1,6 zastąpiło  również wolnossace 2.0 150KM.

post-95072-0-75083700-1561378468_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po pracy zajrzałem do salonów Infiniti i Mercedesa.

 

Bardzo mocno przymierzam się do Q50, ale z ciekawości wpadłem też do Mercedesa zobaczyć, na co może mi wystarczyć mój budżet.

 

W praktycznie identycznej cenie jest zeszłoroczne Q50 w podstawowym wyposażeniu (i tak jest całkiem nieźle w podstawie) i Mercedes C klasa z zeszłego roku. Niby specyfikacja za prawie 180k, teraz wyceniona na 129k. Szczerze mówiąc, na chwilę obecną dalej skłaniam się w stronę Infiniti. Mercedes ok, fajnie, bo to merc, ale - na środku zamiast 2 wypasionych ekranów, jeden tableciak, silnik zdecydowanie słabszy niż w Infini, felgi 16 zamiast 18, skóra + materiał zamiast skór, brak nawigacji, gorsze nagłośnienie, samo wykonanie wewnątrz Merca też nie powala w porównaniu do Japończyka.

 

Przyznam szczerze, że tak jak najpierw się ucieszyłem, że takie auto jest w moim firmowym budżecie, to szybko mi przeszło. Nigdy nie jeździłem czy nawet nie siedziałem, że tak powiem, w nowożytnym Mercedesie, no i chyba się zawiodłem. Wiem, że za tą kasę nie ma co oczekiwać u nich fajerwerków, ale różnice wydają się ogromne. Przede mną BMW i Audi jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto mi powie co za cudaka widziałem na A2?

 

Kolego Pechagto prawdopodobnie widziałeś na A2 w hardkorowym kolorze różowym Nissana Figaro (E-FK10). B) 

Edytowane przez C3SS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie ten tablet  w Mietku wygląda jak dołożony  w salonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt polotu japońskich miłośników kreskówek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto mi powie co za cudaka widziałem na A2?

 

Kolego Pechagto prawdopodobnie widziałeś na A2 w hardkorowym kolorze różowym

Nissana Figaro (E-FK10). B)

huh nie wiedziałem o istnieniu czegoś takiego, myślałem, że to jakaś zmodyfikowana syrena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przyznam szczerze, że tak jak najpierw się ucieszyłem, że takie auto jest w moim firmowym budżecie, to szybko mi przeszło. Nigdy nie jeździłem czy nawet nie siedziałem, że tak powiem, w nowożytnym Mercedesie, no i chyba się zawiodłem. Wiem, że za tą kasę nie ma co oczekiwać u nich fajerwerków, ale różnice wydają się ogromne. Przede mną BMW i Audi jeszcze :)

 

W Audi i BMW za te pieniądze też nie będzie fajerwerków. Ciekawe ile kosztuje w Polsce Camry? Jeśli komuś zależy na wygodnym, niezawodnym i ekonomicznym samochodzie, to, moim zdaniem, Camry byłaby  doskonałym wyborem. Na pewno wygodniejszy w "normalnej eksploatacji" od c klasy, czy trójki BMW. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem nową Camry, środek mnie na tyle odpycha, że auto odpada. Ogólnie od Toyoty odpycha mnie skrzynia CVT. Dodatkowo obecnie jeżdżę Avensisem i chciałbym spróbować czegoś innego :)

 

Na chwilę obecną przoduje Infiniti Q50 i Kia Optima GT. Niedługo wybiorę się jeszcze do salonu Alfy zorientować się jak wygląda cenowo Giulia.
Mam świadomość, że w BMW i Audi będzie podobnie jak w Mercedesie. Ale, że na BMW3 choruję od dziecka i nigdy jeszcze nie miałem, to w tym przypadku na niektóre rzeczy będę mógł przymknąć oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem nową Camry, środek mnie na tyle odpycha, że auto odpada. Ogólnie od Toyoty odpycha mnie skrzynia CVT. Dodatkowo obecnie jeżdżę Avensisem i chciałbym spróbować czegoś innego :)

 

Na chwilę obecną przoduje Infiniti Q50 i Kia Optima GT. Niedługo wybiorę się jeszcze do salonu Alfy zorientować się jak wygląda cenowo Giulia.

Mam świadomość, że w BMW i Audi będzie podobnie jak w Mercedesie. Ale, że na BMW3 choruję od dziecka i nigdy jeszcze nie miałem, to w tym przypadku na niektóre rzeczy będę mógł przymknąć oko.

A stinger?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.