Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sie co zastanawiac, spelnienie motoryzacyjnego marzenia na wyciągnięcie reki B)  .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jeździłem Gulią i miałem podobne odczucia, długo po jeździe miałem banan na twarzy. Czego nie doświadczyłem po przejechaniu się BMW 330(2.0)


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wszystko ale jednak weź to na chłodno. Ja jak przejechałem się mazda mx5 to nie mogłem się przestać uśmiechać. Ale przyszła refleksja - czy to jednak o to chodzi. Więc opanuj emocje i na spokojnie zastanów się który samochód. Bo emocje są złym doradcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wszystko ale jednak weź to na chłodno. Ja jak przejechałem się mazda mx5 to nie mogłem się przestać uśmiechać. Ale przyszła refleksja - czy to jednak o to chodzi. Więc opanuj emocje i na spokojnie zastanów się który samochód. Bo emocje są złym doradcą.

 

To do mnie?


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie do mnie. Bo dwa razy już kupiłem Mazdę MX-5 pod wpływem emocji...  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z salonu Alfy i pojeździłem sobie Giulią. No i teraz mętlik w głowie. Wybieram między Infiniti Q50, a właśnie Alfą.

 

Q50 - zdecydowanie lepiej wyposażone, pełne skóry, grzanie foteli, bardziej rozbudowany system "rozrywki", bardzo rozbudowana autonomiczna jazda i systemy bezpieczeństwa/wspomagania kierowcy, trochę mocniejszy silnik. Ogólnie - wrażenia z jazdy ok, zbiera się nieźle, w zakręty wchodzi bardzo dobrze.

 

Giulia - Materiałowa tapicerka, mniejsza wersja wyświetlacza (7 cali, zamiast dwóch dużych ekranów w Q50), tyłka nie grzeje. W swoim budżecie miałbym auto testowe, w konfiguracji z metki 179k i gwarancją, że przy odbiorze w Listopadzie, będzie miało max 2000km przejechane. Z przewagi, ma android auto, trochę bardziej podoba mi się wizualnie, wewnątrz po prostu się lepiej czuję, jest bardziej stonowana, nie ma tyle tej elektroniki i światełek. No ale najważniejsze, po ponad godzinie od jazdy próbnej dalej mi się gęba śmieje i nie mogę przestać myśleć o tym aucie.

 

Mimo, że na papierze i po prostu logicznie, Infiniti jest lepszym wyborem, to na teraz, mocno skłaniam się w stronę Alfy.

Witaj.

Czytając Twoje rozterki co wybrać Alfe czy Infa, polecam lekturę Działu Giulia na forum Alfaholicy.

Jak juz wszystko przeczytasz, to na chłodno podejmij decyzje...

Poza kilkoma upierdliwymi usterkami, bolączkami jest jeszcze Polmozbyt, tzn. ASO, które.... zresztą poczytaj ;)))

AA w Alfie działa tak sobie.

 

Miłej lektury.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez marcin_poznan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem spróbować amerykańskiej motoryzacji ale jednak trochę mnie zraziły opinie kolegów z pracy na temat ich rodzimych marek (może jeszcze przyjdzie na to czas) więc postawiłem na kolaborację szwedzko chińską. Żona za to wybrała Koreę i auto którego w Polsce chyba nie oferują.

 

4a7944477272386573c4fa4ea10957c4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona za to wybrała Koreę i auto którego w Polsce chyba nie oferują.

 

To elantra? U nas jest najnowszy model w ofercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cars and pizza Łódź - nowa inicjatywa, nie podpadła mi na tyle żeby jechać swoim klasykiem ale na chwilę wpadłem - mało aut, jakoś tak nijako ale potencjał jestdc4ef45c5c3bb1a03a3a1bba1da98351.jpgb79b2da654ee9eb8f5fffc7ab944ef74.jpg044fb7c36a0e9c54a93f677c0094563d.jpg46c9441620a55cdd2faf57aed02821f9.jpg4ce2d506cf06d53aedea26545f48e774.jpg8fd3dbf4d0a2219c926c1bf270d3eb09.jpg5ec8600db52fe4128a261d7e76902ca9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To elantra? U nas jest najnowszy model w ofercie.

Accent

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna nazwa, to samo auto. W Europie już kolejna generacja jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna nazwa, to samo auto. W Europie już kolejna generacja jest.

Elantra w USA też jest. Accenta nie widzę na stronie Hyundai Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na placu boju pozostały po weekendzie: Stinger, Q50 Sport, Giulia lub JAKIŚ ;) Merc. Chyba, że jednak ostatecznie wybiorę coś zupełnie i całkowicie innego. :D;)

No... to nie ma lipy :)

A i kolejność w jakiej wymieniłeś wcale nie głupia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, to taki sedan jeszcze ciut mniejszy niż elantra. Kiedyś w Europie był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.