Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

LSE z VW trawi tylko Arteona  :)

 

Tak się złożyło, że kiedyś jeździłem również Jettą - fakt, że nie do końca z własnego wyboru, ale jednak. ;)

Poznań = VW

 

Jak tam akurat wpadłem do 3 salonów i żaden nie był VW. :D;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudy jak flaki z olejem ;-).

 

Na temat panowie :). Wazelinke prosze na PW.

Edytowane przez overrange

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lexus. :)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no - dobra. Byłem w Audi, MB i... Porsche - żeby obejrzeć.. Audi. :)

 

Jarek, w Porsche Poznań Franowo (Audi) pracuje moja koleżanka a w Karliku Malta (Volvo) mój kolega - mąż tejże koleżanki. Jak będziesz potrzebował pomocy - pisz na Priw.

 

O MB już Ci wcześniej napisałem... :)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest napięcie w wątku jak w filmach Hitchcocka


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu Leoncio ukarze Isaure, czy jednak będzie miły przy kolacji? Choć jak się zagłębię, historia jest bardziej współczesna, to trudna opowieśc o miłości Rosalindy Perez i Fernando Jose Altamirano. 

Tak czy siak opera mydlana.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi i @irekm, jesteście z racji forumowego stażu niczym Statler i Waldorf. Usiądźcie zatem w swojej loży i czekajcie cierpliwie na ciąg dalszy  :)  Akcja zakupowa LSE jest rozwojowa  ;)


A Kto jest misiem Fuzzy?

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba regresywna bardziej niż rozwojowa. Jak tak dalej pójdzie, to nie kupię samochodu w ogóle. Już byłem zdecydowany na C klasę. Ale coś mnie nagle tknęło i zacząłem szukać danych o prześwicie. Pamiętałem z AUTOCENTRUM.PL, że wersja z 2018 miała mieć niby 15,9mm. Czyli sporo, naprawdę sporo przy tej kategorii samochodu. A tu spoglądam na wersję z 2019 i... 92mm! Masakra! Mniej niż nowy CLA. :( :( :(


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autocentrum ma tony błędów, C przed liftingiem nia miała prawa mieć 16 cm prześwitu.

Ale 9,2 cm to rzeczywiście wyjątkowo mało, jak w autach sportowych...

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba regresywna bardziej niż rozwojowa. Jak tak dalej pójdzie, to nie kupię samochodu w ogóle. Już byłem zdecydowany na C klasę. Ale coś mnie nagle tknęło i zacząłem szukać danych o prześwicie. Pamiętałem z AUTOCENTRUM.PL, że wersja z 2018 miała mieć niby 15,9mm. Czyli sporo, naprawdę sporo przy tej kategorii samochodu. A tu spoglądam na wersję z 2019 i... 92mm! Masakra! Mniej niż nowy CLA. :( :( :(

Wydaje mi się, że w konfiguratorze MB można zamówić zawieszenie o większym prześwicie jako opcja.


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazda 6 ma 16 ale ona przesadnie wysoko wisi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przy uwarunkowaniach kolegi LSE warto rozważyć nie kupowanie samochodu. Za kwotę rocznej utraty wartości, ubezpieczenia i paliwa można codziennie jeździć taksówką. A na urlop wypożyczyć auto z wypożyczalni. Pytanie tylko czym zastąpić przyjemność posiadania i prowadzenia? Może jakimś autem historycznym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

(...)Pytanie tylko czym zastąpić przyjemność posiadania i prowadzenia? (...)

....nowym zegarkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Herezje opowiadacie. Zegarka nie ma co kupować zamiast samochodu, zegarek lepiej kupić z okazji kupna nowego auta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autocentrum ma tony błędów, C przed liftingiem nia miała prawa mieć 16 cm prześwitu.

Ale 9,2 cm to rzeczywiście wyjątkowo mało, jak w autach sportowych...

 

Porównywałem na żywo np. CLA i C i wydaje mi się, że to jakieś przekłamanie. Z drugiej strony, skądś ten "błąd" wyszedł, bo na wielu stronach anglojęzycznych też jest 9,2mm (albo równowartość w calach).

 

 

Wydaje mi się, że w konfiguratorze MB można zamówić zawieszenie o większym prześwicie jako opcja.

 

Niespecjalnie mogę czekać na samochód do produkcji.

 

 

Myślę, że przy uwarunkowaniach kolegi LSE warto rozważyć nie kupowanie samochodu. Za kwotę rocznej utraty wartości, ubezpieczenia i paliwa można codziennie jeździć taksówką. A na urlop wypożyczyć auto z wypożyczalni. Pytanie tylko czym zastąpić przyjemność posiadania i prowadzenia? Może jakimś autem historycznym?

 

Yyy... jakie to "uwarunkowania"..? rolleyes.gif


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie, były takie auta Olcit ? :D

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie, były takie auta Olcit ? :D

Oltcit tak :)

 

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oltcit tak :)

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka

No dobrze, niech będzie Oltcit :P

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.