Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

ST da więcej przyjemności z jazdy, ale może wymagać nakładów. Mazda i nissan mogą dłużej służyc bezawaryjnie. Kwestia tego ile później jest się w stanie przeznaczyć na utrzymanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam fiat... przecież to lipa. A tak na serio miałem 2 fiaty od nowości. Seicento i stilo. Zero problemów. Nalpjlepszy samochód jak miałem to stilo. W sensie najmniej awaryjny. Żadnych awarii. Sprzedawały się od ręki a żona płakała....

Ponoć w Stilo wymiana, żarówki = warsztat z podnośnikiem + zdjęcie połowy maskownic z przodu... Prawda to?

 

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ST da więcej przyjemności z jazdy, ale może wymagać nakładów. Mazda i nissan mogą dłużej służyc bezawaryjnie. Kwestia tego ile później jest się w stanie przeznaczyć na utrzymanie.

 Zgadzam się z Tobą... ST bardzo przyjemny, zwinny samochodzik, nie są to samochody bardzo awaryjne, ale trzeba mieć na uwadze, że rzeczy eksploatacyjne są nieco droższe z racji tego iż jest to samochód ,, sportowy"...  mam rozumieć, że zastanawiasz sie nad ST a nie ST line. Pare lat temu komplet tarcz przód+ klocki razem z wymiana to koszt 3000zł (w ASO) <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć w Stilo wymiana, żarówki = warsztat z podnośnikiem + zdjęcie połowy maskownic z przodu... Prawda to?

 

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Nie. Wymiana po stronie akumulatora zajęła mi za pierwszym razem 2 godziny. Po drugiej 10 minut. Za drugim razem 15 minut po stronie akumulatora i 2 po drugiej. Żadnych maskownic nie rozbierasz. Stilo to rewelacyjny samochód. Wspominam go bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parametry tej Gwiazdy?

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie 7 dni i 7 godzin jeszcze do Alfy. To niesprawiedliwe :P sagę skończyłem tyle wcześniej, a auto odbieram po Tobie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie 7 dni i 7 godzin jeszcze do Alfy. To niesprawiedliwe :P sagę skończyłem tyle wcześniej, a auto odbieram po Tobie :P

 

Ja jeżdżę od trzech tygodni masakrycznie brzydkim Seatem, więc i tak masz dobrze. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tragedii nie mam, bo miałem z 2 tygodnie temu stłuczkę Avensisem i na zastępcze mi dali nowiusieńką Corollę :D 60 czy 80 km przebiegu miała total jak mi ją dawali. Nawet sympatycznie się tym jeździ, a taka semi autonomiczna jazda na poznańskie korki to jest wisienka na torcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie 7 dni i 7 godzin jeszcze do Alfy. To niesprawiedliwe :P sagę skończyłem tyle wcześniej, a auto odbieram po Tobie :P

Ale za to fajniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tragedii nie mam, bo miałem z 2 tygodnie temu stłuczkę Avensisem i na zastępcze mi dali nowiusieńką Corollę biggrin.png 60 czy 80 km przebiegu miała total jak mi ją dawali. Nawet sympatycznie się tym jeździ, a taka semi autonomiczna jazda na poznańskie korki to jest wisienka na torcie biggrin.png

 

Semi autonomiczna w jakim sensie?


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autostrada czy droga szybkiego ruchu luz. Potrafi sam utrzymać pas i pokonać łuki na takich trasach. Ma aktywny tempomat, więc sam rusza, hamuje etc. Akurat koło Poznania remontowana jest autostradowa obwodnica, więc tak przynajmniej od połowy mojej drogi z pracy średnia prędkość to jakieś 30-40 na godzinę (chociaż jak było pusto koło 120 też testowałem i spokojnie sobie radzi). Jeszcze nie jestem na tyle odważny żeby sobie wziąć telefon i zaufać autu kompletnie, natomiast jest to ciekawe uczucie jak Ci auto samo jedzie i skręca, więc traktuję jako zabawkę/ciekawostkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie juz zaplanowane wycieczki nowymi autami , jaka bedzie pierwsza trasa :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odbieram i jadę do Konina do rodzinki :) 100 km na rozgrzewkę, zrobię sobie mix krajówki i autostrady, potem pewnie jeszcze sobie w okolicy rodzinnego miasta pojeżdżę trochę, no i na kolejny dzień trzeba zaplanować jakąś trasę do Poznania mocno na około :P

No i finalnie trzeba by do auta jakiś zegarek dokupić, więc pewnie w tym przypadku oleję kuriera i sam się przejadę kupić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i finalnie trzeba by do auta jakiś zegarek dokupić, więc pewnie w tym przypadku oleję kuriera i sam się przejadę kupić :D

post-95072-0-08398700-1571918618.jpg

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam czy przy kolejnym nowym aucie, moja pierwsza trasa to nie bedzie do oklejenia zderzakow i maski.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoje pewnie bym obkleił :P właśnie zderzak i maskę. Chociaż to jest masakra, mam 15 letnie Volvo, w 2 czy 3 miejscach widać, że zaczynają się ubytki lakieru bezbarwnego, normalny lakier nie ruszony. Prawie 200k przebiegu.

 

Wczoraj z kobitą byliśmy obejrzeć kilka aut dla niej. Auta 3-4 letnie z dziurkami do gołej blachy, przy przebiegach rzędu 30-40k. Tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Auta 3-4 letnie z dziurkami do gołej blachy, przy przebiegach rzędu 30-40k. Tragedia.

Jak śfajcarskie syry? ;-)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.