Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co z tym czerwonym Alfy to bardzo zależy od zdjęcia i warunków. Tutaj np na innej fotce już ma podobny kolor do tej Gulietty. Nie jest aż tak jasny, wydaje się, że nawet jakąś tam głębie ma. Oczywiście nie ma co z tym flagowym kolorem porównywać, bo zdecydowanie wolałbym ten ciemniejszy, ale na szczęście ten czerwony jest całkiem fajny :) No i auto rano łatwiej pod blokiem zlokalizować po weekendzie :P

 

Prawda. Sam zwątpiłem jak szukałem ogłoszenia z odpowiednio czerwoną Alfą do mojego posta.  :blink:

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełom roku to w sumie idealny moment na kupno auta nowego :) ASX i Scala trochę rozstrzał Crossover vs Hatchback.

Tak wiem, dwa różne typy pojazdów - niemniej obydwa mi odpowiadają zarówno wizualnie jak i użytkowo.

Tutaj założenie jest proste: samochód na miasto.

Dojazdy do pracy i podrzucenie młodzieży na basen, wymagający nie jestem.

Jeśli używka to jeszcze Focus po głowie chodzi, miałem MK2 i wspominam bardzo pozytywnie.


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem umówiony na przegląd B3 na jutro. Jestem w trasie a komp pokazuje mi, że powinienem go zrobić 400km temu. Termin uzgadniałem dwa tygodnie temu. Dostałem wtedy zapewnienie, że przekroczenie go o 1k km to żaden problem, bo zmieści się w ich normie.

To inna sprawa, uzgodniłeś z serwisem, masz potwierdzenie / podkładkę.  A tamten przypadek chodzi o  samowolę klienta.

Jeśli używka to jeszcze Focus po głowie chodzi, miałem MK2 i wspominam bardzo pozytywnie.

 Zwroc uwage na fokusa mk3 polift 1.5 ecoboost 150 KM i to są jeszcze 4 cylindy. Nowy fokus rowniez 1.5 ecoboost to już 3 cyl :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie podwyżki ?

 

 

Od 1 stycznia wchodzi norma 95gram dla spalania.

Sporo modeli w ogóle wyjdzie z oferty. Reszta ostro w górę :-/

Niewiele się o tym mówi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponadto w przypadku wielu modeli możliwość zamówienia do konfiguracji opóźni się o dobre 3-5 miesięcy. Już teraz nie można zamówić niektórych aut z odbiorem na pierwszy kwartał 2020 r, ponieważ producenci muszą je dostosować i/lub uzyskać homologację/badania na nowe normy emisji spalin.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi terminami na przeglady to widze szerszy problem.

Ja przeglad ustalalem zaraz po wszystkich swietych i dostalem termin na 27 listopada. Od razu powiedzialem, ze za miesiac to moge miec +kilka kkm, ale powiedzieli, ze ok. Tylko jakby mi olej spadl ponizej minimum to, zebym podjechal to doleja.


No to pewnie ta nowa norma wyjasnia, dlaczego niektore modele mam jako niedostepne...


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także umawiałem się jakieś dwa tygodnie temu, jak wyskoczył mi komunikat: 1500km do przeglądu B3.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale macie to na mailu czy tylko mówili? Przekroczenie o parę setek nie powinno być problemem chociaż kiedyś słyszałem o jakimś przypadku odmowy bo 800 km było. Ale to może tak ktoś gadał tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Mario, nabyłem tydzień temu a klase dla żony.

Powiedz mi proszę, gdzie serwisujesz swoje Mercedesa? Auto kupiłem w Krakowie, w Poznaniu, nie mieli takiej konfiguracji jaką chcieliśmy.

Żona ma blisko do Dudy koło stadionu, ale różne opinie o serwisie ich słyszałem.

Jak z Twojego doświadczenia? Który serwis polecilbyś w Poznaniu?

 

Z góry dziekuje za odpowiedź,

 

Pozdrawiam

Edytowane przez marcin_poznan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Mario, nabyłem tydzień temu a klase dla żony.

Powiedz mi proszę, gdzie serwisujesz swoje Mercedesa? Auto kupiłem w Krakowie, w Poznaniu, nie mieli takiej konfiguracji jaką chcieliśmy.

Żona ma blisko do Dudy koło stadionu, ale różne opinie o serwisie ich słyszałem.

Jak z Twojego doświadczenia? Który serwis polecilbyś w Poznaniu?

 

Z góry dziekuje za odpowiedź,

 

Pozdrawiam

 

Odpiszę na Priw - jutro, jeżeli mogę... ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu muszę zmienić sztrucla bo żona się wstydzi jeździć

Oszcze zęby na Passata i Mondeo - oba w 2.0 TDi żeby wszystkich wyścignąć ale żona męczy o Kia Sportage -_- dla mnie za mały - będę nieugięty przyzwyczai się :)

 

 

Nie nowe - takie 2015-16

 

To nie te ale takie budy

post-68206-0-70960900-1573670949_thumb.png

post-68206-0-15300600-1573670973_thumb.png

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżdzę takowym Fordem wlaśnie z 2016 roku ( wykonanie "Tytanium")

 Jest OK., ale będzie szedł na sprzedaż ...pzekroczy przecież 4 lata :)

 

Wykonaine OK, moc bardzo OK.

 Bez problemów, jeżeli regularnie się o niego dba...

 

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mundziak ładniejszy dla mnie :) kojarzy mi się z Astonem, a Passat, to kolejny Passat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję się spieszyć. W nowym roku auta 15-25% w górę. :-/

Wszędzie straszą tą podwyżka aut po nowym roku ... zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mundziak ładniejszy dla mnie :) kojarzy mi się z Astonem, a Passat, to kolejny Passat :)

No właśnie tak też ja celuję - poza tym za tą samą kasę Modeło będzie młodsze - na zdjęciach te Fordy nie prezentują się tak fajnie jak na żywo.Codziennie rano jadę do sklepu po chlebek i tam taki stoi - no taki trochę Aston DB9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mondeo w titanium z tapicerką skora & alkantara  dobrze sie prezentuje , 2.0 tdci tez sprawdzona motorownia  i tez wazne co zauwazyliscie,  ze bedzie mlodszy rocznik od paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochód w cenie garnitutu to potwarz dla Bonda.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze zakup mercedesa dla Lincolna dobiegl konca, Kuba kupil alfe, to pora pomóc mnie ;)

Ja juz grzeje konfigurator, jutro wysylam liste pytan do floty w temacie wyposazenia. Dzis moge za to juz zaczac wykluczac pewne modele.

Z listy samochodow, wybralem pare:

- a4 avant 35tdi stronic

- audi q3 i q3 sportback 35tdi stronic

- bmw 318da

- bmw x1 18da

- volvo v60 d3 momentum pro z geartronic albo r-design z manualem

Niestety mercedesy mam na razie jako niedostepne :/ o to tez musze dopytac.

Po wstépnym przeklikaniu opcji spodobalo mi sie v60 w r-design:

oior-volvo-AO0X9325.jpg

 

Do tej pory za duzo nie jezdzilem SUVami. Duzo jezdze po autostradach i zastanawiam sie czy auto w stylu q3 albo x1 ma w ogole sens, przy takim uzytkowaniu? Ostatnio czytalem test porownawczy passata kombi i tiguana i w sumie wyszlo, ze passata ma wiecej zalet.

 

Teraz jezdze a4ka tylko przed liftingiem i w sumie nie mam na co narzekac, jedyne czego sie boje to ze nowsza nie bedzie miala kilku bajerow ktore mam w obecnej, a nie chce doplacac ;)

Z góry uprzedzam, ze niestety nie moge zmienic silnikow :/


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V60 z silnikiem D3 nie będzie najlepszym wyborem. Co najmniej D4.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te propozycje to wszytkie z mocą okolo 150KM wiec pewnie to kryterium.  Imo najładniejsze V60 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jednak byłby to SUV to może BMW X2

 

Lexus IS odpada


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Volvo byś się musiał przymierzyć. Ja byłem zachwycony XC60 i XC90, wsiadłem za kierownicę i czar prysł. Jestem miłośnikiem Volvo ale przez taki krótki kontakt wewnątrz, trochę byłem zawiedziony. Nie chodzi o jakość wykonania, tylko takie uczucie w aucie, że albo Ci pasuje albo nie. Paradoskalnie najlepiej mi się siedziało w XC40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

D3 miałem w V40 i do tego auta jest to dobrze dopasowany silnik.

V60 jest z 200kg cięższy i spodziewałbym się, że zebranie tego auta będzie wymagać dużo redukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.