Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Aż pobiegłem jeszcze raz przeczytać moją umowę. Ufff. Czynsz zawiera opłatę za przejechany km w ramach limitu rocznego. Płacę za każdy km nadprzebiegu :)

 

Tak ma każdy, wziąłem dla bezpieczeństwa 30 tys. rocznie, choć robię ok. 25. 

Ale są firmy, które mają trochę inaczej skonstruowaną ofertę, płaci się za każdy przejechany kilometr i nie ma żadnego limitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei jeżdżę poniżej 30 więc wziąłem 20 tys limitu. Wolę niższą opłatę miesięczną i ewentualną dopłatę za km, niż obligatoryjnie wyższy czynsz miesięczny, który jak policzyłem jest odpowiednikiem 8 tys km nadprzebiegu. No i oszczędzam. Mam jeszcze własne nogi, rower, skuter i staruszka rocznik 82, któremu przyda się co jakis czas przejechać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też wziąć w najem i jak wartość auta spadnie poniżej 150 k wyleasingować ten sam samochód. To chyba najrozsądniejsza opcja przy drogim aucie.

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstąpiłem trochę z ciekawości do salonu Hyundaia i wyszedłem z i30 :)

Sprzedawca czarodziej, ofertami posypał, gratisów dał - haczyk złapany.


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I30 to porządny samochód. Myślę że będzie Pan zadowolony :)

I30 była na liście jak najbardziej, zeszła na dalszy plan bo liczyłem się z mniejszym wydatkiem.

Tipo odpadło z uwagi na muła w silniku, Skoda odstrzeliła się sama obsługą klienta, w Hyundai facet potrafił się sprzedać i poszło.

Komplet opon dorzucili - myślę że będę zadowolony (odpukać w niemalowane).


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio druknąłem sobie z systemu to co państwo ma na temat mojego auta. No i jest ten przebieg z ostatniego przeglądu, co do kilometra wpisany. Ostatnio byłem świadkiem jak ściągli technika, bo przy kontroli wyszło, że starsza pani ma zgubione 50 tys w meśku.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio druknąłem sobie z systemu to co państwo ma na temat mojego auta.

Gdzie to można sprawdzić ?


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I30 była na liście jak najbardziej, zeszła na dalszy plan bo liczyłem się z mniejszym wydatkiem.

Tipo odpadło z uwagi na muła w silniku, Skoda odstrzeliła się sama obsługą klienta, w Hyundai facet potrafił się sprzedać i poszło.

Komplet opon dorzucili - myślę że będę zadowolony (odpukać w niemalowane).

 

Hyundaie to  dobre auta, jaki silnik wybrałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez szukajac kompaktowego auta dla 2 metrowca wszedlem 10 lat temu do salonu Hyundaia po sprawdzeniu Skody, Renault, Kia, Nissan, Opel, Mitsu ktore byly za male. Jedynie Peżot i i30 cw przeszly test 2 metrowca a Hyundai wygral wyposazeniem (autoklima, esp, czujniki itp) i nizsza cena. N8gdy niee zalowalem wyboru. Jedyne co w nim wysiadlo to cxujnik walu korbowego po 9 latach. Wymienism olej co roku/dwa i ciesze sie jazda (1.6 126 kucykow). Czego i Tobie zycze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik bazowy 1.4 MPI, więcej mi nie trzeba na miasto.

Miałem kiedyś i20 i wspominam z sentymentem.


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to można sprawdzić ?

W folderze startbtu, trzeba mieć kartę dostępową, wchodzisz w aplikacjaKSIPWWW, podajesz rodzaj liczby i numer sprawy w zakładce rzeczy, pojazdy. Potem juz tylko wpisujesz nr rejestracyjny albo vin. Ale niestety musisz pracować w pewnej nie zawsze lubianej instytucji. A warunki są następujące: Musisz być obywatelem Polski (narodowość nie ma znaczenia) o nieposzlakowanej opinii, nie karanym o uregulowanym stosunku do służby wojskowej, z wykształceniem średnim (matura nie jest wymagana). Musisz spełniać kryteria zdrowotne i zdać egzamin z wiedzy ogólnej, test sprawnościowy i badania psychologiczne i nie tylko. Potem ślubowanie, kilka miesięcy w szkole w Słupsku lub Szczytnie czy Katowicach. Na koniec egzamin, ale jak wasza kompania będzie zachowywała się prawidłowo i bez przypałow (nie będziecie głośnych libacji i awantur urządzać) to wszyscy zdadzą za pierwszym razem. Jak nie to będziecie jeździć na poprawki. Ps, jak nie lubisz nocek w sobotę i szarpać się z patusami lub zakłócajcymi ciszę nocną najmądrzejszymi na świecie studentami prawa to może nie warto dla jakiegoś tam dostępu do systemów.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps, jak nie lubisz nocek w sobotę i szarpać się z patusami lub zakłócajcymi ciszę nocną najmądrzejszymi na świecie studentami prawa...

To nie to samo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@albiNOS 01, dość wysoka cena jak za możliwość sprawdzenia swojego samochodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@albiNOS 01, dość wysoka cena jak za możliwość sprawdzenia swojego samochodu ;)

 

Swojego auta chyba nie trzeba sprawdzać  ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swojego auta chyba nie trzeba sprawdzać  ;)

A jeżeli kupiłeś "używane"


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli kupiłeś "używane"

 

Po fakcie, żeby sobie popsuć samopoczucie  :huh:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po fakcie, żeby sobie popsuć samopoczucie  :huh:

:)


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio w jednej grupie na fb widziałem ogłoszenie z 850i ale w automacie, ładnie utrzymana, graty Dinana - 120k z jakimś hakiem. A pamiętam jak gość z Poznania nie umiał sprzedać 850Csi za 80kzł kilka lat temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Polecam męskie pojemności ;)

 

Proszę bardzo

post-105307-0-28010600-1578841102_thumb.jpeg

post-105307-0-03349000-1578841249_thumb.jpeg

 

PS a jaki displejsment w tym Nissanie?

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.