Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maritimeeng

Mi Dunlopy Sportmaxy RT odmówiły po 20 tys km. Podczas jazdy pękła jedna od wewnątrz na długości 20cm. Po zdjęciu kół- na drugiej oponie za chwilę byłoby to samo. Pytałem handlarza oponami i powiedział, że i tak długo pojeździłem. W Niemczech było sporo takich przypadków. Pęknięcie opony na dużej długości z boku. Zupełnie jak na zdjęciach kolegi Teufela.

Teraz mam ER300 Turanza. Cisza na pokładzie. Bardzo fajne.

Może jakaś wadliwa seria? To już są nowe RT2 - przód 2019, tył 2020. Pojeździmy - zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubytek duży. Nawet jak się jeździ po mieście, to widać, że aktywność społeczna jest dosyć mocno zmniejszona. Otwartym pytaniem pozostaje jeszcze, jak długo to wszystko potrwa?

Bo rzeczywiście wpływa to dosyć mocno negatywnie na wiele dziedzin i aspektów życia społecznego, gospodarczego.

 

Pytanie z innej beczki: czy ktoś przerabiał może temat ubezpieczenia OC? Bierzecie jakieś inne niż najtańsze? Pytam, bo przegląda poszczególne oferty np tutaj https://wygodnie.pl/

i oprócz ceny, to w zasadzie niczym się od siebie nie różnią.

Edytowane przez burt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.04.2020 o 16:31, memento mori napisał:

 

 

 

 

Idę w ciemno o zakład, że żaden z Was nigdy nie miał, nie ma i prawdopodobnie nie będzie miał ŻADNEGO muscle cara, ani pony cara z V8.

Nic osobistego Panowie, ale teksty typu "tylko V8", "tylko 68'" to czysta ignorancja w odniesieniu do tego właśnie modelu (Mustanga). To coś w stylu "jak Rolex to tylko złoty albo 5513". Polecam zapoznać się z genezą, ideą i historią tego modelu. To było auto dla względnie młodych ludzi, których nie był stać na sportowego Jaguara czy Corvettę, bo te były za drogie. Stang miał być prostym i tanim autem sportowym, stąd też jest nawet bardziej pony, a nie muscle carem. Dlatego od lat 60-tych, czyli od początku miał alternatywne do V8 silniki w ofercie, najpierw R6 a od lat 70-tych R4, które w ofercie jest i teraz. I nadal jest to tanie, sportowe auto, dlatego jest najbardziej popularnym sportowym coupe w Europie i na świecie. W Europie Ecoboosta wybiera jak dobrze pamiętam ok. 40-45% klientów, co zdecydowanie obala tezę "tylko V8".  ;)

Nie miałem - zgoda, nie mam - zgoda, nigdy nie będę miał - brak zgody. Odpowiem Ci za 10 - 20 lat jak dożyję. Chodziło mi o to, że podobają mi się te auta z tamtych lat. Jasna sprawa, że jazda takim dzisiaj to zabawa, pasja i to "coś". z drugiej strony można i na co dzień do pracy - kwestia funduszy. Nie jestem znawcą muscle czy pony aut, ale nazywanie mnie ignorantem to już lekka przesada :) Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do obeznanych w temacie. Jak sprawuje się skrzynia automatyczna EAT8 w francuskich dostawczakach? Chodzi mi o Peugeota Partnera/Experta albo Citroëna Berlingo/Jumpy. Warto się skusić na automat, czy lepiej wachlować samemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój kolega takim autkiem przyjechał do pracy.67385bdb14fe263235512aefd5dbe4df.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko te fotki się teraz dodaje...0894a695e6723f88df337e9e5918c357.jpg

 

f2aa6a368611efda3394c995cbacf74c.jpg

 

2d2cbc806a9af8340c440c3eb4a4cd31.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SL ładnie zachowany, dach pewnie nowo uszyty robi robotę.

W Niemczech  weszły w życie przepisy zakazujące  używania   oprogramowania  podpowiadającego, gdzie  można się spodziewać policji.  Bije to w Yanosika i google maps ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, mario1971 napisał:
A mój kolega takim autkiem przyjechał do pracy.

 


nice
560?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

 

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


nice
560?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Tak.

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny. Pokaż wnętrze.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
12 godzin temu, mario1971 napisał:
12 godzin temu, plszcto napisał:


niceemoji106.png
560?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Tak.


Te amerykańskie „bumpery” wyglądają conajmniej dziwnie.

Generalnie fura i kolorystyka to nie moja bajka ale szanuję wybór właściciela - auto mocno nietuzinkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, rafi87 napisał:

SL ładnie zachowany, dach pewnie nowo uszyty robi robotę.

W Niemczech  weszły w życie przepisy zakazujące  używania   oprogramowania  podpowiadającego, gdzie  można się spodziewać policji.  Bije to w Yanosika i google maps ,

Czytalem o nowych przepisach, w wiekszosci artykulow bardziej skupiaja sie zmianach dotyczacych przekraczania predkosci. Najbardziej nowe przepisy bija w aplikacje blizer.de ktora jest niemieckim odpowiednikiem yanosika i w Niemczech miala duzo lepsze pokrycie.

"kierowcy, którzy w terenie zabudowanym przekroczą prędkość o 21-25 km/h, utracą prawo jazdy na okres miesiąca i zapłacą 80 euro kary. ... Obostrzenia zostały również wprowadzone w terenie niezabudowanym. I tak za przekroczenie prędkości od 26 do 30 km/h kierowca otrzyma mandat w wysokości 80 euro oraz miesięczny zakaz prowadzenia pojazdu. Z kolei za przekroczenie prędkości o 61-70 km/h kara to 440 euro oraz 2-miesięce bez prawa jazdy." zrodlo: https://moto.rp.pl/tu-i-teraz/40158-od-dzisiaj-nowe-przepisy-w-niemczech-latwo-stracic-prawo-jazdy

 

 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, meXy napisał:
Świetny. Pokaż wnętrze.

Spróbuję zrobić fotki następnym razem, jak kolega przyjedzie do pracy tym staruszkiem. Dzisiaj zaparkował już nowszym modelem S550.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, rafi87 napisał:

W Niemczech  weszły w życie przepisy zakazujące  używania   oprogramowania  podpowiadającego, gdzie  można się spodziewać policji.  Bije to w Yanosika i google maps ,

 

Ja tam jeżdzę z płytą CD zawieszoną pod lusterkiem. Efekt? Zero mandatów od 15 lat! ?

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, vvv napisał:

Czytalem o nowych przepisach, w wiekszosci artykulow bardziej skupiaja sie zmianach dotyczacych przekraczania predkosci. Najbardziej nowe przepisy bija w aplikacje blizer.de ktora jest niemieckim odpowiednikiem yanosika i w Niemczech miala duzo lepsze pokrycie.

"kierowcy, którzy w terenie zabudowanym przekroczą prędkość o 21-25 km/h, utracą prawo jazdy na okres miesiąca i zapłacą 80 euro kary. ... Obostrzenia zostały również wprowadzone w terenie niezabudowanym. I tak za przekroczenie prędkości od 26 do 30 km/h kierowca otrzyma mandat w wysokości 80 euro oraz miesięczny zakaz prowadzenia pojazdu. Z kolei za przekroczenie prędkości o 61-70 km/h kara to 440 euro oraz 2-miesięce bez prawa jazdy." zrodlo: https://moto.rp.pl/tu-i-teraz/40158-od-dzisiaj-nowe-przepisy-w-niemczech-latwo-stracic-prawo-jazdy

 

 

https://www.scigacz.pl/Korzystanie,z,aplikacji,jak,Google,Maps,i,Yanosik,zabronione,w,Niemczech,38205.html 

Edytowane przez rafi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak "faszyzm" sie odradza u naszych sąsiadów ... ?

 

u nas tez jakas nowa inicjatywa części debili z Ko i lewicy : o ile dobrze pamiętam to 30, czy 40 mk/h w mieście, 70 poza zabudowanym i 100 na autostradach. no ewidentnie nudza sie darmozjady na tej kwarantannie ...

Edytowane przez brakus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jeszcze tylko wstrętnej polityki w tym wątku brakowało! Fuuuj :(

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbanować pisuara... ?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, kiniol napisał:

zbanować pisuara... ?

Jestem za! :) 

 Zobacz obraz źródłowy

Za próbę destabilizacji tego jakże apolitycznego dotychczas tematu.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.