Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.09.2020 o 11:00, StaryWilk napisał:

Schodząc na ziemię, nowy Tucson - hit czy kit? 

 

 

 

Zdecydowanie hit.  Świeży przód, fajne lampy do jazdy dziennej, nigdzie jednak nie ma włączonych świateł głównych.  Tylne lampy ok.  Fajnie powyginane boki, które odróżniają go od RAV obecnej generacji. Nadkola dynamiczne, a co że przypominają Jeepa? Dobre warto naśladować.

Będzie się sprzedawał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno po właczeniu apki Yanosika w telefonie pojawiał sie komunikat o dostępnej aktualizacji ,  wiec bez tego może być ''zgrzyt''.  Albo  to albo  jak kolega wspomniał  instalacja od nowa i wtedy będzie najświeższa wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kilka miesięcy mam z tym Yanosikiem i w zasadzie przestałem używać a szkoda bo ostatnio jeszcze sporo. Sprawdzałem czy aktualny. Dziś zainstalowałem od nowa i zobaczymy. Strasznie to irytujące bo bardzo przydatny ten programik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Katowicki salon będzie jednocześnie pierwszym dilerem eksluzywnej szwedzkiej marki w Europie Środkowo-wschodniej. Budynek stanie w sąsiedztwie salonu Ferrari i Maserati.

Jeszcze przed otwarciem salonu, w najbliższą sobotę 19 września, w katowickiej galerii La Squadra będzie można zobaczyć cztery modele Koenigsegga. Oprócz najnowszej Gemery zaprezentowane zostaną: Jesko, Jesko Absolut oraz One:1.

 To będę mógł sobie  zobaczyć z bliska :)

Pewnie będzie potem  na pierwszym planie wystawowym..

 Może fotki zrobię , ale to w poniedziałek po premierze... :)

 

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tam tak źle ;) bardziej jak w zachodnich salonach rolexa, można podziwiać używane w dobrym stanie ;) kawy też się można napić, a ja polecam tiramisu 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, mandaryn44 napisał:

A na wystawach będą katalogi. Jak w salonie Rolexa.

 Jeżeli masz na myśli La Squadra, to raczej pilnują, by to co w salonie to można nabyć"prawie od ręki"

... no z malym ale... trzeba mieć kasę, a potem poczekać, aż podwiozą na laweci pod dom.. :)

 

zlot tych co kupili :)

image.thumb.jpeg.3ff330d7321c580f74102cd2ca55912e.jpeg

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, paliwozerny, nie skrecajacy, nie hamujacy, rdzewiejacy ale kazdy km pokonany przy dzwieku V8 sprawia ze geba mi sie cieszy i zostanie ze mna na dluzej aaf00b040c234eac8651f7dffa435844.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, niestety muszę kupić opony 235/40 r18. Możecie coś polecić ? Na co zwrócić uwagę, bardziej na markę czy na parametry na etykiecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
4 godziny temu, Kewinkorpyta napisał:

Koledzy, niestety muszę kupić opony 235/40 r18. Możecie coś polecić ? Na co zwrócić uwagę, bardziej na markę czy na parametry na etykiecie ?


Lato, zima, wielosezon?

Jak lato, to polecam Conti Sport6 - tyle, że głośne. Ze względu na hałas (ale ja mam 285) wziąłem Dunlopy Sport Maxx 2 i są bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem kiedyś na ContiSport 3 i były dobre, ale tylko przez jakieś 3 lata...

 

Rowniez bardzo dobre doświadczenia mam z Pirelli... zawsze byłem bardzo zadowolony...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam wybieram iteż waham się nad crossclimate +, AllSeasonContact i Vector 4Seasons .


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak całoroczne to polecam - Bridgestone Weather Control A005. Rewelacyjne są
 

a masz może odniesienie do Michelin ClimatControl? bo się przymierzam do nowego kompletu wielosezonów i zastanawiam się co wybrać.
Przez 3 lata i blisko 55kkm miałem właśnie Micheliny i szukam godnego następcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez dwa lata 80 tysięcy na Nexen i jestem mega zadowolony...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę się wtrącić, to z wielosezonowych polecam bardzo Semperit Speed Grip 2.

Moim zdaniem najcichsze i najlepsze z wielosezonowych. 

Zrobiłem 100 tys. w 3lata, nie mierzylem, ale zeszło ok. pół bieżnika. 

 

Kupiłem bo zachęcała cena i rzeźba bieżnika. 

Byłem zdziwiony, że taka jakość. 

Nie polecam firmy Barum - moim zdaniem najgorsze. 

Pozdrawiam Jacek 


"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, JASI napisał:

Jeśli mogę się wtrącić, to z wielosezonowych polecam bardzo Semperit Speed Grip 2.

Moim zdaniem najcichsze i najlepsze z wielosezonowych. 

Zrobiłem 100 tys. w 3lata, nie mierzylem, ale zeszło ok. pół bieżnika. 

 

Kupiłem bo zachęcała cena i rzeźba bieżnika. 

Byłem zdziwiony, że taka jakość. 

Nie polecam firmy Barum - moim zdaniem najgorsze. 

Pozdrawiam Jacek 


Tych opon nie widzę w rozmiarze, który potrzebuję. Jadnak bardzo dziękuję.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc, jeśli nie uda się naprawić obecnie posiadanej opony to zdecyduje się na te polecane przez rmickey. Może się zdażyć, że będę tym samochodem jechał na narty, więc to wydaje się być najlepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, plszcto napisał:


a masz może odniesienie do Michelin ClimatControl? bo się przymierzam do nowego kompletu wielosezonów i zastanawiam się co wybrać.
Przez 3 lata i blisko 55kkm miałem właśnie Micheliny i szukam godnego następcy.

 

Nie mam porównania do Michelinów. Mogę je jedynie porównać do Vector 4Seasons i są dużo lepsze zarówno na mokrym jak i na suchym. Obejrzyj kilka testów porównawczych tych Bridgestonów, to sporo już powie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey

Mam taki problem - pisałem o nim na forum renault ale nikt mi tam nie odpowiada - może tutaj będziecie wiedzieć. Od dwóch dni mam komunikat ABGASSYSTEM DEFECT - auto to  Grand Scenic 2004 1.6 pojemność, benzyna. Ten komunikat ma szerokie znaczenie - od czujnika faz rozrządu, przez sonde, cewki, po układ wydechowy itd. Kilka dni temu robiłem tarcze z tyłu ale nie był odłączany akumulator. Mam takie pytanie czy mogę z tym jeździć czy grozi to jakimś poważniejszym uszkodzeniem? Jak czytałem na forach ludzie po miesiącu jechali do mechanika jak komunikat zaczął ich wnerwiać. Nie ma zmian w pracy silnika - tak samo przyśpiesza, pracuje, odpala, nie skaczą obroty - jakby nie było tego kominukatu to byłaby bajka. Doradzicie coś? Ile i czy mogę z tym jeździć? 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.09.2020 o 20:08, Lincoln Six Echo napisał:

 Juz przeparkowane do salonu.

 Niestety wszystkie przykryte czarna tkaniną.

 Widziałem tylko chwile bez przykrycia, ale nie zdażyłem cyknąc fotki :(

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się w Katowicach ;)

1e906f5a7e79f19e4472a1bea299231e.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.