Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

:lol:

Piotrek to potrafi rozładować sytuację :wink: :lol::lol:

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę umiejscowienie dziury, kibelek zamiast fotela kierowcy jest najbardziej prawdopodobny. Ciekawostka w tym, ze poprzedni właściciel to komiś, a poprzedni to dealer Renault. Autko miało niecałe 100 km przebiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XK jako kabrio mi sie podoba, jako coupe nie! Kalkowany z DB9.

 

Ciekawe czy są z dziurą :lol: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prototyp Holdena... Niestety nie wejdzie do produkcji :cry:

post-684-0-95058900-1330478004.jpg

post-684-0-79455300-1330478005.jpg

szalonelatafoto08020912fs.jpg

 

Mnie się BARDZO podoba :lol::lol::lol:

Jaki zegarek proponujecie do kompletu :?: :?: :?:


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cudo !

 

Zegarka jakoś nie mogę do niego dopasować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do niego - może H. Winston Opus V? Albo Urwerk? Tak, Urwerk chyba pasuje:

urwerkjunkers7ff.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może bardziej pasuje GoldPfeil Geneve "Calabrese" z 2002 roku?

Goldpfeil_2002.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo może GoldPfeil Geneve "Vianney Halter" z 2003r. ?

Goldpfeil_2003_1z10a.jpg

Albo po prostu jakiś klasyczny chronograf Patek z lat 50-tych XX w.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję jeszcze taki "komplecik"

 

TAGHeuer Monaco V4 (niestety tylko concept watch)

img_1.jpgimg_2.jpg

 

oraz

 

Nissan Skyline

mini-1999_nissan_skyline_gtr-1.jpg

 

FikThor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock:

Faktycznie, zestaw konkretny :shock:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze małe co nieco

 

MG X Power

xpower1.jpg

 

a do kompletu

 

Chopard Mille Miglia GMT

post-214-0-10107900-1330478048.jpg

 

lub

 

Universal Okeanos Traveler

universalokeanostraveler9uy.th.jpg

 

Do tego duuuuży domek, z duuuużym holem, biblioteczka z kominkiem, na kominku PP "Packard", dobrze zaopatrzony barek i moja niunia :twisted:

aha... i jeszcze pięny widok na morze :wink: (Bałtyk też "morze" być)...

 

Szukam sponsora :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Holdena z poprzedniej strony, najchętniej założyłbym to cudo...

post-684-0-78727200-1330478050.jpg


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
autko ma w podłodze wyciętą równiuteńko dziurę 20x20 cm. :shock: :?:

 

 

 

Ale teraz najważniejsze pytanie: po jaką terefere ktoś to wyciął?

 

Gdy produkowano jeszcze oryginalnego garbusa w Meksyku, jedyną „legalną” drogą, żeby go sprowadzić do Stanów było zakupienie garbusa w USA z lat 60. czy 70. w dowolnym stanie. Im gorszy tym lepszy, bo cena mniejsza. Następnie trzeba było wyciąć kawałek podłogi z numerem seryjnym i z tym kawałkiem podłogi i piętnastoma tysiącami dolarów jechało się do Meksyku. Tam wycinali z nowego garbusa numer seryjny, wspawywali nasz stary kawałek podłogi i auto zarejestrowane jako model z roku 1965 na przykład, mógł wjechać legalnie do USA. Omijał bowiem wszystkie prawa związane z emisją powietrza, airbagami, itd.

 

Może te samochody w komisie mają także usunięte oryginalne numery seryjne z jakiegoś powodu? Może to odzyski popowodziowe i ukryty jest nr seryjny, bo np. wg prawa we Francji takie auto musi być złomowane? Nie wiem, zgaduję. Intrygujące w każdym razie.

 

Samą dziurą bym się nie przejmował, trzeba to zabezpieczyć antykorozyjnie, ale w takim aucie utrata sztywności będzie zupełnie niezauważalna dla normalnego użytkownika. Jak to nie jest „lewe” auto, to zaspawać i zakitować i nie myśleć więcej o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety Mariusz, jeśli chodzi o Bentleya - Breitling był szybszy :)

 

A Błonie? „Najszybszy zegarek na świecie”? Podobno trafiały się egzemplarze, które dobę przeleciały w 12 godzin. Ale może to tylko złośliwe plotki, sam zegarków „Błonie” nie pamiętam zbyt dobrze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tessio, Twoje skojarzenie to pół biedy. Lubię BMW i cenię te samochody (535d) ale mi się kojarzą jeszcze gorzej [...]

 

Uogólnianie zawsze krzywdzi kogoś. Moja własna siostrunia, która jest mądrzejsza ode mnie i zamiast jeździć do Ameryki i za***przać tu jak koń w kieracie, została „business woman” w Polsce, odnosząc relatywnie spory sukces, zdecydowała się z mężem na auta BMW.

 

Są praktyczne, oszczędne, dobrze trzymają cenę. Ich auta to diesle kombi, 535 i 325, zarejestrowane jako „ciężarówki” i kupione nowe u dealera BMW w Krakowie.

 

Gdyby zamiast BMW zdecydowali się, powiedzmy, na Renaulta czy FIATa, zaoszczędziliby pewnie na początkowej inwestycji, ale straciliby sprzedając samochód po kilku latach. Sami lepiej wiecie, niż ja, że w Polsce samochody z lokalnych punktów sprzedaży, bezwypadkowe, zawsze są poszukiwane na rynku używanych aut.

 

I nie, ani szwagier, ani siostra, nie mają Rolexów. On ma jakiegoś kwarcowego Tissota z budzikiem, ona nawet nie wiem, co. Pewnie ten sam rosyjski zegarek, jaki dostała na pierwszą komunię :)

 

Rolexa mam ja, ale wydałem na niego całą kasę i już na BMW mnie nie stać. Nawet w Polsce nie mogę „wskoczyć w schemat”, bo co prawda jeżdżę tam samochodem pożyczonym od niej, ale jest to nie BMW, tylko jakaś Skoda Fabia, którą na co dzień jeździ serwis jej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiob, z tym Breitlingiem chodziło o to, ze jako pierwszy zrobił zegarek dla Bentleya :)

 

A jeśli chodzi o Błonie - mam dwa zegarki z tej montowni (dwa na chodzie i kolka nie :) ). Nie mierzyłem ich, ale na pewno aż tak szybkie nie są :)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam błonie... i mogę potwierdzić, że nie jest z nim aż tak źle :)

Niestety ma straszliwie zjechany dekielek (wygląda jakby ktoś chciał go zplanować na tokarce, ale mu nie wyszło)

post-684-0-59295000-1330478280.jpg

A tak wygląda od przodu :)


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kocham Mazdy (nawet jestem w klubie miłosników tej marki) i chetnie bym cos wkleił ale nie pamietam jak sie wkleja zdjęcia i w zasadzie nie wiem jaki zegarek by tu mógł pasować :oops: ale wypowiedziełm sie jak w temacie :D czuje sie w związku z tym bardzo usatysfacjonowany :shock: [/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kocham Mazdy (nawet jestem w klubie miłosników tej marki) i chetnie bym cos wkleił ale nie pamietam jak sie wkleja zdjęcia i w zasadzie nie wiem jaki zegarek by tu mógł pasować :oops: ale wypowiedziełm sie jak w temacie :D czuje sie w związku z tym bardzo usatysfacjonowany :shock: [/img]

 

z tego co pamiętam to sinn robił limitowaną edycję dla mazdy

 

303-RX-8-titel-new.jpg

 

i taką też

 

http://www.mazda.de/mx-5/launch_edition.asp

 

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chory na RX-7 ale mój fachowiec od wankla nie pozwolił mi kupić żadnej z oglądanych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.