Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.01.2021 o 17:44, trollu napisał:

Ma sens, płyn jest nieściśliwy, rozrusznik dopchnął tłok do góry ile miał sił i tyle. Były przypadki gdzie auta po mocnych opadach w dużych kałużach zasysały wodę, jeśli silnik pociągnął jej wystarczająco dużo to kończyło się pogiętym korbowodem i dziurą w bloku 

Przy takim uderzeniu mogło dojść do zgięcia korbowodu... 

22 godziny temu, arek1a2b napisał:

peugeot 3008 1.6hdi

 

Nie wiem nie znam się, ogólnie dno i wodorosty. 

Szukać silnika na wymianę... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, kiniol napisał:

Szukać silnika na wymianę... 

 

Auto stało od 31 grudnia do 4 stycznia nawet nie otwierane.

Przyszedł mechanik 4 stycznia włożył kluczyk do stacyjki przekręcił i zapalił od razu.

Co prawda dymy jak z polfy było ale zapalił.

Auto chodziło z 5 min i zostało zgaszone.

Po czym przybył po nie po około 3 godzinach i odjechał bez problemu to może aż tak źle nie będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał:

Prawie, jak w Muppet Show.  ;)

 

 

 Teraz już wiem po co jest Rolex Hulk!!! :D


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, arek1a2b napisał:

 

Auto stało od 31 grudnia do 4 stycznia nawet nie otwierane.

Przyszedł mechanik 4 stycznia włożył kluczyk do stacyjki przekręcił i zapalił od razu.

Co prawda dymy jak z polfy było ale zapalił.

Auto chodziło z 5 min i zostało zgaszone.

Po czym przybył po nie po około 3 godzinach i odjechał bez problemu to może aż tak źle nie będzie. 

Oby... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jagular? 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, kiniol napisał:

Jagular? 

Tak, z "bad look'iem" :D

spacer.png

Edytowane przez pechagto
dodanie zdjęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
3 godziny temu, pechagto napisał:

Tak, z "bad look'iem" :D

 


4.2 V8 ???

 

Jak tak to: „send nudes”  😀

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.01.2021 o 11:35, GREGG napisał:

 

Miałem takiego lanosa, ten sam rocznik, auto nie do zajechania. Kolega ode mnie odkupił i do dzisiaj nim jeździ, poza przeglądami praktycznie nic nie robione. Prędzej go ruda zeżre niż coś się popsuje 😉  

 

Silnik 1.6 ? Męczą mnie te nowe Subaru ale ceny w okolicach 140tys chłodzą głowę. Za 124tys mam Cupre Formentor 1.5 tsi z dsg z bogatym wyposażeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
Godzinę temu, pechagto napisał:

4.0


Piękny 🥰

Masz jakieś fotki silnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obchodziłem niedawno 155555


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, QuadrifoglioVerde napisał:

 

Silnik 1.6 ? Męczą mnie te nowe Subaru ale ceny w okolicach 140tys chłodzą głowę. Za 124tys mam Cupre Formentor 1.5 tsi z dsg z bogatym wyposażeniem.

 

A ten Formentor z 1.5 TSI to jedzie jakoś ? Bo ja się mierzyłem do Tarraco 1.5 TSI i dla mnie to za słaby silnik. Ale Formentor to chyba takie coś pomiędzy Ateca a Tarraco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś chciałem kupić Daimlera Double Six, prawdę mówiąc wciąż bym chętnie takiego klasyka przygarnął. 
 

Choć z drugiej strony to Jaguar, a więc:

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, QuadrifoglioVerde napisał:

Silnik 1.6 ? Męczą mnie te nowe Subaru ale ceny w okolicach 140tys chłodzą głowę. Za 124tys mam Cupre Formentor 1.5 tsi z dsg z bogatym wyposażeniem.

 

To było 2.0 wolnossące. 1.6 IMO nie ma sensu - osiągi żałosne, a spalanie podobne. Z nowymi bym się teraz wstrzymał, ceny odleciały trochę w kosmos jak euro poszło w górę w zeszłym roku, a e-boxer jest za słabowity do tych aut - lepiej poczekać na jakiś upgrade. Teraz mam XV, z subaru w aktualnej ofercie nie mam na co zmienić... Taki Formentor 1.5 tsi w tej cenie jest na pewno lepszym wyborem (chociaż pewnie optymalny byłby 2.0 tsi, może rozbudują ofertę i go dołożą?). Z nowych kompaktowych suvów niezłe wrażenie robi też Tucson

 

      

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, GREGG napisał:

 

To było 2.0 wolnossące. 1.6 IMO nie ma sensu - osiągi żałosne, a spalanie podobne. Z nowymi bym się teraz wstrzymał, ceny odleciały trochę w kosmos jak euro poszło w górę w zeszłym roku, a e-boxer jest za słabowity do tych aut - lepiej poczekać na jakiś upgrade. Teraz mam XV, z subaru w aktualnej ofercie nie mam na co zmienić... Taki Formentor 1.5 tsi w tej cenie jest na pewno lepszym wyborem (chociaż pewnie optymalny byłby 2.0 tsi, może rozbudują ofertę i go dołożą?). Z nowych kompaktowych suvów niezłe wrażenie robi też Tucson

 

      

 2.0 tsi 310km jest ale to juz ok 190tys 

3 godziny temu, alleck napisał:

 

A ten Formentor z 1.5 TSI to jedzie jakoś ? Bo ja się mierzyłem do Tarraco 1.5 TSI i dla mnie to za słaby silnik. Ale Formentor to chyba takie coś pomiędzy Ateca a Tarraco.

 

do Tarraco to na pewno za slaby ale Formentor to podniesiony Leon. 8.7sek do setki to przyzwoicie. Formentor jest niższy, bardziej oplywowy niz Ateca.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, maritimeeng napisał:


Piękny 🥰

Masz jakieś fotki silnika?

Nic ładnego, a teraz silnik brudny, może cyknę coś dzisiaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, QuadrifoglioVerde napisał:

2.0 tsi 310km jest ale to juz ok 190tys 

 

Oczywiście, racja, miałem w głowie wariant bazowy czyli ten 190 KM, gdyby cenowo był gdzieś pomiędzy 1,5 a tym 310 KM pewnie byłby optymalny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formentor wygląda kapitalnie... tylko pytanie czy w tych tsi dalej tankujemy olej razem z benzyną? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emisja ,Panie  emisja...


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Tuscon wygląda zupełnie inaczej niż poprzedni, parę dni temu wyprzedził mnie taki i od razu zwróciłem na niego uwagę. Nie myślałem, że to tuscon, ale na szczęście był oklejony reklamą salonu ;)

Nowy Hyundai Tucson już w Polsce. WIDZIELIŚMY go z bliska i wiemy o nim  WSZYSTKO - SILNIKI, WERSJE, CENY - Super Express - wiadomości, polityka,  sportNowy Hyundai Tucson już w Polsce. WIDZIELIŚMY go z bliska i wiemy o nim  WSZYSTKO - SILNIKI, WERSJE, CENY - Super Express - wiadomości, polityka,  sport


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez włączonych świateł wygląda dziwnie. No i ta kierownica (choć pewnie ergonomicznie uzasadniona).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.