Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maritimeeng
6 godzin temu, mkl1 napisał(-a):

 Przy nowych rozwiazaniach automatycznej skrzyni - bez szans raczej ( Dźwignia wielkosci "jojstika"


He, he - dokładnie. U żony w pierdzibączku to nawet nie jest joystick - można to najwyżej pyknąć jednym palcem

 

 

2DE960AF-346D-4938-9FFE-18722983B33E.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba Pancerną skrzynkę  zamontowć  i to przykręcan śrubą M38 na ten przykład...


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo mały ładunek pirotechniczny kumulacyjny skierowany na wiadomą część ciała


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś może jeździ xc60 lub innym volviakiem z mild hybrydą B5? 

Powoli przychodzi czas na zmianę i szwedzki potop na razie u mnie na prowadzeniu przed niemcami... 

Bardzo mile zaskoczył mnie v60 cross country,choc od 7 lat przyzwyczajony do suva niby jestem... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przymierzam do xc60 tylko ze Volvo slabe finansowanie dla os fizycznej ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, orlis napisał(-a):

Ja się przymierzam do xc60 tylko ze Volvo slabe finansowanie dla os fizycznej ma...

Ja rozważam tylko leasing na jdg.  Finansowanie akurat można załatwić a zewnątrz... Testowałem trochę. Ale warto posłuchać kogoś, kto zrobił parę tysięcy km... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę z innej beczki - mam bąbla, którego wożę tyłem do kierunku jazdy. Macie jakieś sprawdzone rozwiązanie zabezpieczenia siedzenia przed butami? Te proste w postaci foli o szerokości 1 siedzenia, montowane na gumkę do zagłówka to totalne G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak moje dzieci były małe i jeździły w fotelikach, to po usadzeniu i zapięciu miały ściągane buty. Dzieciom było wygodniej a fotelom też to służyło.
Potem ponowne zakładanie nie było wcale takie kłopotliwe, bo w fotelikach swobodę ruchu miały dość ograniczoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem grubsze pofkladki, lekko watowane, siegajace na oparcie i pod fotelik i nie mialem problemu z brudzeniem, a moze m9he majtaja mniej nogam8? Wozilem je dosc dlugo bo do 5 lat. Ostatni fotelik to byl maxway 9-25 kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie użytkuje ktoś Suzuki Grand Vitarę z silnikiem 2,7 V6 z automatyczną skrzynią i podzieli się opinią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.02.2021 o 12:16, satanic napisał(-a):

Panowie użytkuje ktoś Suzuki Grand Vitarę z silnikiem 2,7 V6 z automatyczną skrzynią i podzieli się opinią.

Kolega sobie wejdzie na autocentrum. Tam powinno być co nieco.

https://www.autocentrum.pl/oceny/suzuki/grand-vitara/i/standard/silnik-benzynowy-2.7-i-v6-24v-4wd-173km-2000-2005/


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.02.2021 o 14:19, mkl1 napisał(-a):

 Przy nowych rozwiazaniach automatycznej skrzyni - bez szans raczej ( Dźwignia wielkosci "jojstika"

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre...

 wygląda jak filcowy ochraniacz...


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem, że to uchwyt na telefon 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do posta 31178

Przyczyną był pęknięty blok.

Pęknięciem dostawał się płyn do komory silnika co powodowało zarówno okropny dym jak i blokowanie się tłoka.

Wymiana oczywiście załatwiła sprawę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli cały silnik wymieniony? 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko blok.

Tani był jak barszcz, nie całe 500 zł 

Ale policzyć łącznie koszty naprawy, najpierw wymiana  termostatu potem głowicy to silnik by był.

Za wymianę bloku zapłaciłem za części i symbolicznie za usługę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

stoję przed dylematem: 

 

Audi Q5 265km tsi quattro

vs

Audi A6 204km tdi FWD

 

rata wynajmu w zasadzie ta sama.

w Q5 fajna dynamika + quattro (ale dołączane), za to w A6 dużo fajniejsze wnętrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ SUW-ów nie za bardzo lubię  to wybrałbym A6.

 

 To moje zdanie niczym nie poparte..


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar
11 minut temu, orlis napisał(-a):

Panowie,

 

stoję przed dylematem: 

 

Audi Q5 265km tsi quattro

vs

Audi A6 204km tdi FWD

 

rata wynajmu w zasadzie ta sama.

w Q5 fajna dynamika + quattro (ale dołączane), za to w A6 dużo fajniejsze wnętrze.

Sprawdz A6 ile to ma konikow , mowili mi kiedys i sam sprawdzilem ze powyzej 270 koni na przedni naped to juz troche za duzo, chyba ze dziadek do kosciola jezdzil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież napisałem ze 204 :) jako że zza oceanu jesteś to zamiast km wstaw sobie hp w moim poście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.