Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

We wtorek na A1 w okolicach Kutna lewy pas blokowało nowe BMW X5 M50d. Chłop miał czym deptać a mimo to cały czas jechał ok. 130. Każdy kto miał czelność wyprzedzić go prawym pasem, od razu został ponownie przez niego wyprzedzony i spowolniony do tych 130. W konsekwencji na lewym pasie stworzył się sznur samochodów bo w końcu każdy się zorientował, że to jakiś debil i nie ma sensu go prowokować. Trwało to dobre 10 km aż w końcu zjechał z autostrady. Znam rejestrację tego czubka ale nie mam nagrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te relacje potwierdzają tylko to, co widać już od dawna po paru innych wątkach: tylko monarchia absolutna jest rozwiązaniem! :lol:

 

A pamiętacie, jak ładnych już parę lat temu sensacją w mediach wszelakich był filmik nagrany na jakimś szkoleniu dla TIR-owców, gdzie pan instruktor pouczał kursantów, że w razie czego mają nigdzie nie uciekać, ale walić prosto "na typa", ponieważ "oni są na wysokości twojego zderzaka, więc luz"..?  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, darekmp3 napisał(-a):

We wtorek na A1 w okolicach Kutna lewy pas blokowało nowe BMW X5 M50d. Chłop miał czym deptać a mimo to cały czas jechał ok. 130. Każdy kto miał czelność wyprzedzić go prawym pasem, od razu został ponownie przez niego wyprzedzony i spowolniony do tych 130. W konsekwencji na lewym pasie stworzył się sznur samochodów bo w końcu każdy się zorientował, że to jakiś debil i nie ma sensu go prowokować. Trwało to dobre 10 km aż w końcu zjechał z autostrady. Znam rejestrację tego czubka ale nie mam nagrania.

To jakaś bzdura... Debil w BMW... nieee to niemożliwe...;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 będę bronił kierowców BMW bo jestem jednym z nich 😉ale często ostatnio mam problem z kierowcami  furgonetek na autostradach , jeżdżą szybko ,  za szybko ok. 170 , ale myślą wtedy że są najszybsi w województwie i za cholerę nie zjeżdżają z lewego pasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi furgonetkami to jest jak z kierowcami pizdzikow z kilkudziesięcioma koniami pod maską, jak już wbija się na lewy to nie zjada za żadne skarby bo z dużym prawdopodobieństwem by zostali shamowani do prędkości ciężarówki bez szansy ponownego wystrzelenia się na lewy....z drugiej strony nowe blaszaki często mają dosyć mocne silniki pod maską i całkiem przyzwoicie jadą. 

Edytowane przez Łukasz_M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

migacze są w standardzie, dopłacić trzeba za ich odblokowanie w sofcie :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest za darmo , nawet włączenie światła czy klaksonu z aplikacji w telefonie , leżąc na plaży 4000 km od auta , tylko po co ? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Krakus1 napisał(-a):

Wszystko jest za darmo , nawet włączenie światła czy klaksonu z aplikacji w telefonie , leżąc na plaży 4000 km od auta , tylko po co ? 😁

Możesz sobie tak zatrąbić z apki? W każdym modelu BMW takie cuda?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Możesz sobie tak zatrąbić z apki? W każdym modelu BMW takie cuda?

W najnowszej serii 5 (G30) można samochód zamknąć, otworzyć, zatrąbić, włączyć światła, wentylację a także ściągnąć sobie widok z wszystkich kamer tworząc obraz 3D wokół swojego samochodu.

 

Widok funkcji:

IMG_6509.thumb.PNG.6aa61a8664f3ac8f911aa4b0512922c9.PNG

 

Widok 3D (samochód można obracać, oglądając ze wszystkich stron):

IMG_6510.thumb.PNG.984f18db41c2262f1c35279339232bfb.PNG

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuda Panie, cuda. Tylko gdzie dusza tych smartfur😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No duszy trzeba szukać w trochę starszych autach. Ale trzeba się liczyć z tym, że ta dusza potrafi być bardzo kapryśna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mario1971 w tych nowych modelach chyba tak , bo u mnie w 3er G20 która jest dość skromnie wyposażona , mam tą samą aplikację i funkcje co u kolegi @Tommaso  poza obrazem 3D bo to wymaga dodatkowych kamer 360 

natomiast co do duszy , ona jest , brak duszy w motoryzacji jest dopiero w EV , a od tego nie ma ucieczki chyba , tak wujek Bill chce , dla dobra globu 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Tommaso napisał(-a):

W najnowszej serii 5 (G30) można samochód zamknąć, otworzyć, zatrąbić, włączyć światła, wentylację a także ściągnąć sobie widok z wszystkich kamer tworząc obraz 3D wokół swojego samochodu.

 

Widok funkcji:

 

 

Widok 3D (samochód można obracać, oglądając ze wszystkich stron):

 

Fajna sprawa, bo jak zobaczysz siedzącego gołębia, który właśnie próbuje się wypróżnić na dachu twojego auta, to możesz mu zrobić trutututu 🎺 No nie, jednak chyba nie możesz - kamery nie widzą do góry... :(

 

Ja też mam jakąś tam apkę Mercedes Me, za którą każą sobie extra płacić (za funkcje dodatkowe typu domykanie drzwi, okien, aktualny stan okładzin, paliwa, wyszukiwanie auta, itp.) Jak dla mnie zbyteczny gadżet.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie dopłacałem, było albo standardowo, albo w ramach pakietu connected drive.

Fajne jest to, że będąc na wczasach, możesz sobie co jakiś czas sprawdzić czy samochód nadal stoi na parkingu lotniskowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych starych/nowych bajerów najbardziej doceniam system kamer 360 stopni. Jak wjeżdżam do garażu, zawsze go włączam i patrzę, czy mój pies gdzieś się nie pałęta przy aucie.  Drugi to inteligentny system oświetlenia LED, szczególnie w nocy . No i otwieranie bagażnika z kopa ;) A wiele jest takich, z których od lat nie korzystałem lub wcale, jak np. asystent parkowania.

 

Masz w tej piątce auto-parkowanie z apki? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

 No i otwieranie bagażnika z kopa ;) 

Zamkniesz tez „z kopa” ? :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, 70' napisał(-a):

Zamkniesz tez „z kopa” ? :)

No jasne, otwiera się i zamyka na ruch "z kopa". 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednak dobra opcja. Nie przemyślałem i pominąłem w konfiguracji, teraz będę musiał szpagat poćwiczyć :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli skoro migacze są w standardzie to pewnie wajcha jest za dopłatą. Bo za cholerę nie widzę żeby migacze w BMW działały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mandaryn44 napisał(-a):

Czyli skoro migacze są w standardzie to pewnie wajcha jest za dopłatą. Bo za cholerę nie widzę żeby migacze w BMW działały.

Oddaj do serwisu, to da się naprawić od ręki ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obraz z kamer dookoła samochodu jest prawdziwy ale sam samochód to wygenerowana grafika danego modelu, połóż czapkę a dachu czy masce to na kamerze jej nie będzie tak samo jak gołębiego gówienka trawiącego clar. 

Ja jak muszę blisko do muru podjechać na 5cm to mojej każę wysiąść ale ona zawodna czasem bo wyjdzie i stoi ja cofam... cofam a ona się nie odzywa - czemu nic nie mówisz? Bo jeszcze daleko, powiem Ci jak będzie te 5cm. Czujniki cofania padły 3 lata temu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Czujniki cofania padły 3 lata temu 

Ja jeszcze pamietam takie czujniki, no może nie cofania ale podjeżdżania do krawężnika w postaci kawałka drutu zakończonego kulką. Jak podjechałeś za  blisko, drut szurał po krawężniku i to był sygnał, że bliżej już NIE NADA 😱🙄‼️


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.