Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Osy123 napisał(-a):

Sprawdzilem. 192zl brutto -10% rabatu emoji6.png

Zmiana opon w Toyocie Żonki 180 zł. Dodam, że nie w ASO. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja taki dziś ujeżdżałem 715313990243c4c30dda985962a75070.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Osy123 napisał(-a):

Sprawdzilem. 192zl brutto -10% rabatu emoji6.png

dzięki , no tak , jakoś muszą odkupić braku radości z jazdy ich klientów w przeciwieństwie do klientów BMW ;) , @Tommaso liczę na twoje wsparcie jak się zacznie atak mercedesowców i tych którzy nienawidzą BMW 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Osy123 napisał(-a):

Sprawdzilem. 192zl brutto -10% rabatu emoji6.png

Jeżeli kogoś stać na droższe auto niż przeciętnego Kowalskiego to tym bardziej stać go na serwis...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pajak80 - ale Masz do wyboru jeszcze Dustera 4 cylindry 1.3 130 i 150 i KM. Co do jakości, to wszystko jest dobrze spasowane i nic nie trzeszczy itp.  tylko wygląda skromnie, bo wszędzie plastik czarny, na pewno wewnątrz jest lepiej i praktyczniej niż w focusie II  którym często jeżdżę. Ale wszystko zależy od posiadanych pieniędzy, bo za 70 tys. nie ma co wybrać z salonu i wszystko ma silnik 1.0 na starcie. Dla mnie + 1 os.  1.0 w Dusterze wystarczy  silnik - ale juzż4 os. z bagażem to było by słabo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, łowca napisał(-a):

pajak80 - ale Masz do wyboru jeszcze Dustera 4 cylindry 1.3 130 i 150 i KM. Co do jakości, to wszystko jest dobrze spasowane i nic nie trzeszczy itp.  tylko wygląda skromnie, bo wszędzie plastik czarny, na pewno wewnątrz jest lepiej i praktyczniej niż w focusie II  którym często jeżdżę. Ale wszystko zależy od posiadanych pieniędzy, bo za 70 tys. nie ma co wybrać z salonu i wszystko ma silnik 1.0 na starcie. Dla mnie + 1 os.  1.0 w Dusterze wystarczy  silnik - ale juzż4 os. z bagażem to było by słabo. 

Za 70 ciężko jest znaleźć nawet z 1.0 w kompakcie. W okolicach 70-75 można jeszcze znaleźć astry 1.2 130 albo 145 KM ewentualnie poszukać meganki 1.3 140 KM ale to raczej przedlift będzie albo poliftowe demo w średniej wersji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Krakus1 napisał(-a):

dzięki , no tak , jakoś muszą odkupić braku radości z jazdy ich klientów w przeciwieństwie do klientów BMW ;) , @Tommaso liczę na twoje wsparcie jak się zacznie atak mercedesowców i tych którzy nienawidzą BMW 😅

Ja mam i BMW i Mercedesa, więc postaram się być obiektywny. 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tommaso napisał(-a):

Ja mam i BMW i Mercedesa, więc postaram się być obiektywny. 😀

A ja w życiu z 4 czy 5 razy jechałem BMW, na początku lat 2000 z 2 litrowym E-36, no i kilka miesięcy temu jakąś 10 letnią trójką. Dwie rzeczy zostaną mi w pamięci, tak niskie, że aż głowa boli z przyzwyczajenia do suva oraz o ile mój SUV płacze na byle zakręcie to ta beemka w zakrętach wręcz prosi o więcej zakrętu. 


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś opinie 

Zastanawiam się nad

Mazdą cx30 i Kia X-ceed ewentualnie nad podobnym gabarytowo małym suvem do 110k 

Coś polecacie ze swojej strony.

Dobrze jakby było AT bo się moja do automatu przyzwyczaiła i na manualna ciężko będzie się przerzucić. No i tak z 150 min kucyków

 

 

 


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak chcesz to sfinansować ? Jeśli w grę wchodzi opcja leasingu ze zwrotem, polecam, sam już mam drugi samochód w tego typu finansowaniu, to sprawdź ofertę w Audi.

Więcej na priv

A tak z innej beczki. Dziś wjechał do salonu

Jest moc !

IMG_20210518_144823_01.jpgIMG_20210518_144805_01.jpgIMG_20210518_144856_01.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do mnie.

Raczej gotówka.

Teraz pomykam glc 300

Ja bym zmienił żona jeszcze się waha 

 


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, SIRLUKE1 napisał(-a):


A tak z innej beczki. Dziś wjechał do salonu emoji1320.pngemoji91.pngemoji298.pngemoji1303.png

Jest moc !

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka
 


Mega,

choć w białym kolorze i czarną oprawą wygląda średnio.

Bynajmniej w białym wydaniu fajnie widać wszystkie kształty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend mieliśmy otwarcie sezonu, tym razem nad Bałtykiem. Na zdjęciu mój ex WS6 użytkowany zgodnie z przeznaczeniem. :)

DSCF4170.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradzicie jakie runflaty kupić, aby były bardziej komfortowe w porównaniu do innych runflatów? Mam w mojej F25 ogumienie mieszane oraz xdrive, więc jestem zmuszony do zakupu opon homologowanych (*), żeby nie zaszkodzić Xdrive. Niestety w moim rozmiarze (245/45 r19 - przód, 275/40 r19 - tył) nie ma opon homologowanych(*) non runflat (wszystkie cztery tego samego producenta i ten sam model). Obecnie mam Pirelli P- Zero runflat *.

Edytowane przez bobwoj

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, SIRLUKE1 napisał(-a):

A jak chcesz to sfinansować ? Jeśli w grę wchodzi opcja leasingu ze zwrotem, polecam, sam już mam drugi samochód w tego typu finansowaniu, to sprawdź ofertę w Audi.

Więcej na priv emoji12.pngemoji16.png

A tak z innej beczki. Dziś wjechał do salonu emoji1320.pngemoji91.pngemoji298.pngemoji1303.png

Jest moc !

IMG_20210518_144823_01.jpgIMG_20210518_144805_01.jpgIMG_20210518_144856_01.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka
 

Twój nabytek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.05.2021 o 13:44, Mistrz17 napisał(-a):

Jakieś opinie 

Zastanawiam się nad

Mazdą cx30 i Kia X-ceed ewentualnie nad podobnym gabarytowo małym suvem do 110k 

Coś polecacie ze swojej strony.

Dobrze jakby było AT bo się moja do automatu przyzwyczaiła i na manualna ciężko będzie się przerzucić. No i tak z 150 min kucyków

 

 

 

do 110 to chyba będzie ciężko, tez się przymierzam do cx-30 dla żony , z AT wychodzi 133k i nie ma mowy o rabacie, jedynie jest spoko leasing 101%.

Wczoraj dostałem też ciekawą ofertę na countryman-a 28k rabatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mini raczej standardowo na dużych rabatach leci?

 

Ciekawa opcja na nowe auto segmentu suv to wg mnie Lexus rx 300. Taki trochę dinozaur, moze nie porywa fenomenalna i angażująca jazdą, ale kawał auta, które rewelacyjnie trzyma cenę, za 225 tys zł (rocznik 2021), ze wszystkim co potrzeba i trochę więcej na pokładzie, gratis niezawodność na lata. 

 

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.05.2021 o 13:44, Mistrz17 napisał(-a):

Jakieś opinie 

Zastanawiam się nad

Mazdą cx30 i Kia X-ceed ewentualnie nad podobnym gabarytowo małym suvem do 110k 

Coś polecacie ze swojej strony.

Dobrze jakby było AT bo się moja do automatu przyzwyczaiła i na manualna ciężko będzie się przerzucić. No i tak z 150 min kucyków

 

 

 

A Kamyka Skody nie chcesz? 150 KM z DSG 7, w Scali super śmiga, w Kamiqu dużo gorzej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś do skody jest uprzedzona i po glc ciężko ją na coś innego namówić Te dwa wskoczyły bo design fajny w grę wchodzi jeszcze xc40 ale tutaj musiałbym iść w używkę.

Jakoś ogólnie mocno wyskoczyły do góry. Dwa lata temu w cenie cx 30 była 6


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, w sumie to i tak wszystko kwestia gustu...  Ja na przykład Mazdy nie lubię :) A do Skody z kolei mam sentyment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Mistrz17 napisał(-a):

Jakoś do skody jest uprzedzona i po glc ciężko ją na coś innego namówić Te dwa wskoczyły bo design fajny w grę wchodzi jeszcze xc40 ale tutaj musiałbym iść w używkę.

Jakoś ogólnie mocno wyskoczyły do góry. Dwa lata temu w cenie cx 30 była 6

No to jak kura na masce gryzie to może Cupra Formentor ? Wymiarami podobna do CX-30, jest wersja 150 KM i DSG 7 biegowe. Katalogowo więcej niż 110, ale pewnie coś się da ugrać. Zawsze to nowe, no i 5 lat gwarancji lub 150 000 km. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cupra fajna. Tak kura gryzie po Fabii sedan bez klimy awersja straszna


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Mistrz17 napisał(-a):

Cupra fajna. Tak kura gryzie po Fabii sedan bez klimy awersja straszna

To warto się przejechać, niestety nie wiem jak (i czy ??) taki Formentor jedzie z tym silnikiem 1.5 TSi 150 KM. Miałem na teście Tarraco 1.5 TSI i dla mnie było nie do zaakceptowania. Dlatego ja zdecydowałem się w swoim Tarraco na opcje 2.0 TSI 190KM (a dziś bym pewnie wybrał wersję 2.0 TSI 245KM). No ale Tarraco to już trochę inne gabaryty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.