Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, tbn napisał(-a):

Nie jestem jakims fanem motoryzacji, ale Tesle chętnie bym kupił. W Polsce jeszcze niestety trzeba poczekać na rozwój infrastruktury trochę. Na razie zadowolę się nowoczesnym Niemcem. 
 

Lubie postęp technologiczny w autach, więcej mocy z mniejszych i bardziej ekologicznych silników, większa wygoda, lepsze prowadzenie. W wawie jest mnóstwo amerykańskich trzydrzwiowych jak Mustang. Duże, mało praktyczne pod względem miejsca czy bagażnika, dużo pali, hałaśliwe. Do tego to co miałem okazje się kiepsko prowadziło porównując do BMW. Nazwałbym to „głupimi autami”. ;) Tak samo te wszystkie wulgarne estetycznie Lambo itd. Aż przyjemnie popatrzeć jak elektryk wciąga je nosem. 

Jeden lubi ogórki, inny ogrodnika córki :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, plszcto napisał(-a):

 

Zupełnie szczerze to nawet nie znana jest mi osoba Ibrahimovica. A pod linkiem który wysłałeś jest Monza SP2 a na moim zdjęciu jest SP1, wiec to nie to samo.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
A pod linkiem który wysłałeś jest Monza SP2 a na moim zdjęciu jest SP1, wiec to nie to samo.

o widzisz - na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, plszcto napisał(-a):


o widzisz - na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo

 

Brak miejsca dla pasażera nie jest takim znowu drobnym szczegółem ;) 


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc nastolatkiem marzyłem o kabriolecie. Pojechałem kiedyś służbowo do Włoch, kolega miał MG kabrioleta. Mówię, dawaj przejadę się, marzenie sobie spełnię. No i się przejechałem: jeszcze na fajnej, krętej drodze, jadąc sobie dość wolno, jazda z otwartym dachem była przyjemna. Potem wjechałem na autostradę i się zaczęło: wieje, huk, gwiżdże i do dooopy. Wjechałem do miasta i po kilkunastu minutach miałem dość smrodu z rur wydechowych samochodów przede mną i motorów z boku. Do tego kark mi spaliło bo to był gorący dzień, a głowa mnie od upału bolała. Założyłem dach, oddałem auto i nigdy więcej o kabriolecie już nie marzyłem. Podobnie mieli znajomi, gdy pojechali do Hiszpanii i chcieli stylowo urlop spędzić: dziewczyna prawie dostała udaru od jeżdżenia cały dzień w upale w pełnym słońcu z otwartym dachem.
Może mając jakieś super kabrio z tzw. (nie pamietam dokładnie nazwy) łapaczem wiatru (chyba Mercedes SL i SLK to miały/mają) jazda z otwartym dachem to przyjemność, ale większości sytuacji to bez sensu.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurła! To są efekty parkowanie w krzaczorach nad jeziorem ;)5c7480fe352f7e38bc184b9c24d17a7d.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie terenówka, Mariuszu. Zresztą, to tylko zatrzaski. Dwa kliknięcia i masz naprawione😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, facecik napisał(-a):

Bo to nie terenówka, Mariuszu. Zresztą, to tylko zatrzaski. Dwa kliknięcia i masz naprawione😉

Ale sam chyba tego dobrze nie zrobię...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do serwisu trza jechać... 3500 netto i gotowe...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dać chłopakom zarobić w tych ciężkich czasach. No i auto mi umyją w cenie 😁


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale muli... ten forum...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dać chłopakom zarobić w tych ciężkich czasach. No i auto mi umyją w cenie 😁


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwórz zdjęcie


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Kurła! To są efekty parkowanie w krzaczorach nad jeziorem ;)5c7480fe352f7e38bc184b9c24d17a7d.jpg

Trzeba mieć podejście jak moja żona: rysa tu, rysa tam, jakieś zagięcie przecież to tylko samochód. Na bransolecie w Rolexie też masz rysy, no i co😀?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Trzeba mieć podejście jak moja żona: rysa tu, rysa tam, jakieś zagięcie przecież to tylko samochód. Na bransolecie w Rolexie też masz rysy, no i co😀?

Ale ja w swoim 5-letnim MB nie mam żadnej rysy :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Kurła! To są efekty parkowanie w krzaczorach nad jeziorem ;)5c7480fe352f7e38bc184b9c24d17a7d.jpg

Trzeba mieć podejście jak moja żona: rysa tu, rysa tam, jakieś zagięcie przecież to tylko samochód. Na bransolecie w Rolexie też masz rysy, no i co😀?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Ale ja w swoim 5-letnim MB nie mam żadnej rysy :)

No ale masz wyrwane pół zderzaka... ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, kiniol napisał(-a):

No ale masz wyrwane pół zderzaka... ;)

Ale jedzie jak nowy. :)

 

To tylko spojler, liczony jako ćwierć zderzaka.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się, że tam kilka zaczepów się uszkodziło... Nie wiem czy lepiej nie będzie z AC... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie, jak ostatnio w tygodniowej Megance miałem centymetrowe pekniecie i obcierke na zderzaku to serwis wystawił rachunek na 6,5 tys brutto. U Ciebie w MB to kilkanaście tysięcy pęknie za tą szkodę 😁 

Edytowane przez Łukasz_M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, kiniol napisał(-a):

Boję się, że tam kilka zaczepów się uszkodziło... Nie wiem czy lepiej nie będzie z AC... 

 

27 minut temu, Łukasz_M napisał(-a):

Panie, jak ostatnio w tygodniowej Megance miałem centymetrowe pekniecie i obcierke na zderzaku to serwis wystawił rachunek na 6,5 tys brutto. U Ciebie w MB to kilkanaście tysięcy pęknie za tą szkodę 😁 

Podjadę jutro do serwisu i sprawdzę, jak to wyjdzie.

 

Nie zauważyłem w krzakach pieńka obciętej sosny w lasku pod Strzeszynkiem. Wjechałem bez problemu, wyjeżdżając podniosłem nawet zawieszenie, ale było już po ptokach.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bart_us napisał(-a):

Napotkany na parkingu. Piękny.
0549ff42042ece49c62e86447eed4796.jpg


Ładny klasyk…

 

Ja też znalazłem ładnego na parkingu, nawet do mnie mrugnął światłami 😉

 

 

DAFB32FF-E59D-44B5-A68E-67C1561D7E4E.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy ile serwis MB policzy za taką naprawę?

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i już przy sprzedaży nie będzie można napisać bezwypadkowy, to też obniży wartość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.