Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

I WSKa ;)

Ach, Wiejski Sprzęt Kaskaderski😁. Stare czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu rodzinnym takowy z 1984 roku, 125tke. Pierwsxy motocykl, ktory samodzielnie prowadzilem. Dzis odrestaurowany ale nie jezdze nim bo mi szkoda i mam dwa inne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem wskami mojego dziadka z ostatniego rocznika z taką niby skórką przez środek baku i mamy brata z okrągłym bakiem. Wtedy nawet kilometrów się tym nawinelo i nie było jakieś super awaryjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosz

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Nie za konserwatywnie..?  ;)

 


Jeździłbym 😈

Co tam makaroniarze wsadzili pod maskę?

Jakieś V8?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie niedawnej dyskusji o samochodach terenowych m.in. właściwościach klasy G, to myślę że ta maszyna bije prawie wszystko tu wspomniane (30-letni Unimog w Toskanii, wciąż ciężko pracuje).

 

839E96C9-DB1E-40FA-9FBD-91914335BED2.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Krakus1 napisał(-a):

@mario1971 mam nadzieję że Rolex głęboko do szafy schowasz na te dwa dni.. A Lange też 😉😂

???


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Rolex to synonim luksusu i jakości na całym świecie , a Toyota to synonim zwykłości i bylejakości.. też na całym świecie 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Odnośnie niedawnej dyskusji o samochodach terenowych m.in. właściwościach klasy G, to myślę że ta maszyna bije prawie wszystko tu wspomniane (30-letni Unimog w Toskanii, wciąż ciężko pracuje).

 

 

Nie tylko w Toskanii, u nas w rejonach podgórskich również.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie w Będzinie był...

 

59C1E2F4-2F1E-4CF4-BCE1-1B9E6CAF9975.thumb.jpeg.83b2e438d8072dfd0009508b72bde45a.jpeg

 

...raaaaany, kiedy będzie moj Hunter 😍 ?


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Odnośnie niedawnej dyskusji o samochodach terenowych m.in. właściwościach klasy G, to myślę że ta maszyna bije prawie wszystko tu wspomniane (30-letni Unimog w Toskanii, wciąż ciężko pracuje).

 

839E96C9-DB1E-40FA-9FBD-91914335BED2.jpeg

W Sierra Nevada spotkałem unimoga z przyczepką z jakimś generatorem, zaczynam z gościem gadkę przy pompie i mówię mu jak to w ten weekend jest impreza Jeepów na Rubiconie, a on mi wyjaśnia, że właśnie zawozi im na tą imprezę generator żeby mieli prąd. TYM SAMYM SZLAKIEM co oni...Z GENERATOREM NA PRZYCZEPIE :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Krakus1 napisał(-a):

Bo Rolex to synonim luksusu i jakości na całym świecie , a Toyota to synonim zwykłości i bylejakości.. też na całym świecie 🙂 

Nie jestem pewien, czy zrozumiałem. Powiedzmy, że tak. :)  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pechagto napisał(-a):

W Sierra Nevada spotkałem unimoga z przyczepką z jakimś generatorem, zaczynam z gościem gadkę przy pompie i mówię mu jak to w ten weekend jest impreza Jeepów na Rubiconie, a on mi wyjaśnia, że właśnie zawozi im na tą imprezę generator żeby mieli prąd. TYM SAMYM SZLAKIEM co oni...Z GENERATOREM NA PRZYCZEPIE :D

Na szczyt Etny można wejść lub wjechać (ostatni etap). Aby wjechać, pakują ludzi do Unimogow i one wjeżdżają żwawo; muszę też dodać uczciwie, że jeździ tam też kilka Iveco (chyba takie mniejsze ciężarówki przerobione na autobusik). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W latach 70/80 pracoałem w Niemczech "na ogórkach"

 cały ten "latawiec" do zbioru, wraz z ludzikami, był ciągnięty właśnie przez Unimog... dlatego, że można bylo ustawić bieg tak wolno, że zwykły ciągnik rolniczy byłzbyt szybki, byśmy mogli wybierać ogórki :)

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

24 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Wyglada jakby mu się zderzak urwał z przodu.

 

Pewnie Mario nim jeździł 😜

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, beniowski napisał(-a):

Wyglada jakby mu się zderzak urwał z przodu.

Cofał nad jeziorem i pieńka nie zauważył w krzaczorach 😜


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.