Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Hefajsto napisał(-a):

Wiesz... generalnie suv i maserati jak dla mnie to bez sensu... ale skoro prosiak, lambo, bentley robią suvy..

 

Wszyscy niemal robią - Aston Martin też.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, beniowski napisał(-a):

A chociażby to że pochodzi z kraju bez samochodowych tradycji (mieli Zastavy w Jugosławii, ale to chyba wszystko) i zakupił bardzo, ale to bardzo prestiżową markę samochodów. Wbrew pozorom, ludzie na tzw. zachodzie wciąż patrzą na nas z Europy Wschodniej, czy może szerzej, z byłych demoludów, trochę jak na wciąż niepełnych Europejczyków. Pamiętam bardzo dobrze gdy firma w której pracowałem kupowała inne w Europie Wschodniej, to nieśli kaganek oświaty. Gdy zaś np. polska lub inna firma coś kupuje za zachodzie Europy to przyjęcie wcale nie jest zbyt przychylne. 
Napiszę też tak: gdy moja żona obejmowała swoje obecne stanowisko we Włoszech, to na początku Włosi traktowali ją trochę jak głupiutką blondi gdzieś z dzikiej Polski, która ośmiela się zarządzać biznesem i jakim prawem śmie im mówić co mają robić. Bardzo podobne odczucia ma znajoma Rumunka która niedawno objęła stanowisko prezesa w międzynarodowej firmie w Mediolanie. Nie piszę z pozycji kompleksów itp., ale „starej” Europie wcale niełatwo pogodzić się jest z sytuacją że jej dominacja na kontynencie już nie jest taka oczywista.

 

A zauważyłeś na końcu mojego postu żółtą mordkę? O taką -  ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Adi napisał(-a):

 

A zauważyłeś na końcu mojego postu żółtą mordkę? O taką -  ;)

 

Zauważyłem, ale nie widziałem 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pechagto napisał(-a):

A cóż to mnie wczoraj goniło? Poznaje ktoś?

 

Wydaje mi sie, ze to Aston Martin DBX

Edytowane przez vvv
delete photo

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może byc..

New 2021 Aston Martin DBX  SUV


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie spojrzałem na znaczek na masce, byłem absolutnie pewien że to .... Ford Mondeo w wersji SUV🤣.

 

1522170973_CleanShot2021-07-08at10_56.54@2x.png.731224fd97babced5fa8422bf8087339.png

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Wszyscy niemal robią - Aston Martin też.

 

Nawet taki jeden gonił kolegę @pechagto

 

Co więcej, suv od ferrari też już jest pewny na 100%, a pojawi się lada chwila - Purosangue ("Czysta krew") - czy będzie to czystej krwi ferrari? 

 

Ciekawe, czy prześcignie najbardziej sportowego suva:

Nürburgring Lap Record: Onboard the Cayenne - YouTube

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie zapominajmy o takim mistrzu off roadu...  ;)

 

https://m.autokult.pl/mg-4203-9b56cb2fc1c99ee5094634c7,0,0,0,0.jpg

9 minut temu, beniowski napisał(-a):

Dopóki nie spojrzałem na znaczek na masce, byłem absolutnie pewien że to .... Ford Mondeo w wersji SUV🤣.

 

Bo to Mondeo było projektowane w czasie, kiedy jeszcze właścicielem Astona był Ford właśnie. Teraz już chyba nie jest.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

No i nie zapominajmy o takim mistrzu off roadu...  ;)

Widziałem go na ulicach - okropieństwo. Jak nawet mi się podobają RR, to ten jest koszmarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, beniowski napisał(-a):

Widziałem go na ulicach - okropieństwo. Jak nawet mi się podobają RR, to ten jest koszmarny.

Myłśe , ze jakby Ci go zaproponowali za cenę Forda to BYŁBY Ci się BARDZO podobał :)

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mkl1 napisał(-a):

Myłśe , ze jakby Ci go zaproponowali za cenę Forda to BYŁBY Ci się BARDZO podobał :)

 

Tak jak to przedstawiasz to zależy - wyobraź sobie że robimy taki deal ale że nie mam garażu, zarabiam mało (vide: nie stać mnie na ubezpieczenie) i ogólnie koszty utrzymania tego monstrum są astronomiczne. I co robię w takiej sytuacji? Pojeżdżę sobie chwilę, pochwalę się na dzielni i przed rodziną (najlepiej wybrać się na niedzielną mszę😂) ale sprzedać muszę w końcu. Źle na tym nie wyjdę, bo kupię sobie znowu Mondeo i trochę fajnych zegarków, ale RR raczej nie zostawię🤪.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, beniowski napisał(-a):

Pojeżdżę sobie chwilę, pochwalę się na dzielni i przed rodziną (najlepiej wybrać się na niedzielną mszę😂) ale sprzedać muszę w końcu.

👍👍


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test Łosia???


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotowi na weekend 😎

 

IMG_20210709_081358.jpg

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, mkl1 napisał(-a):

Test Łosia???

podejrzewam, że pokaz jazdy na bocznych kołach, nie pierwszy raz na Goodwood. Ewentualnie fotograf w odpowiednim miejscu i czasie na ułamek sekundy przed jaguarem oddającym się lenistwu na boczku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem, jakiś taki garbaty, nastroszony. Są ładniejsze widoki

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.07.2021 o 18:58, pmwas napisał(-a):

 

OK... przyszły tydzień to już w przyszłym tygodniu, zobaczymy 😁

To tylko moje niewyczerpane pokłady wiary w ludzi, choć muszę powiedzieć, ze osiągneli granice mojej cierpliwości 😒

 

I co ? I nic. I nawet nie napisali. Po prostu piszą, że będzie i cisza. Beznadziejni i niepoważni ludzie. Dzisiaj minął ostateczny termin, który im wyznaczyłem jakieś 2 miesiące temu, więc można oficjalnie uznać zamówienie za niezrealizowane. 

 

Nic, po 10 miesiącach rezygnuję z projektu UAZ, tylko mam nadzieję, że zaliczkę oddadzą bez konieczności angażowania RPK i wymiaru sprawiedliwości.

 

Wygląda, ze będę się turlał starym Subaru aż się definitywnie rozleci, a potem... nie wiem.

W rozsądnych cenach nie ma już żadnego nowego auta, które chciałbym mieć, więc chyba wybiorę coś taniego do codziennego toczenia się.

 

Motoryzacja poszła w dziwnym kierunku i obecnie oferowane auta - w mojej opinii -  generalnie są drogie i nieciekawe...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poprosiłem wlaściciela Unimoga o przejażdżkę, szczególnie pod kątem zabawy dla dzieciaków. Powiem tak, mało znam się na terenowcach, ale co ten facet wyczyniał, to się w głowie nie mieści. Jechał ze mną szwagier i zgodnie twierdziliśmy że to jest niemożliwe co ten samochód (i kierowca) wyczyniali. Wjechaliśmy pod takie wzgórze, że byłem pewien że się przewrócimy (kąt nachylenia chyba 45 stopni plus półmetrowe skały), a Unimog nawet nie zabuksował raz. Wcześniej, na mniejszym podjeździe, kiedy myślałem, że to już szczyt możliwości jazdy terenowej, facet mi krzyczy z kabiny, że nawet 4x4 nie włączył, jechał tylko na tylnym napędzie😂. Pod ostatnim podjazdem szwagier chciał wysiadać, twierdził, że się przewrócimy. Nakręciłem filmiki, ale nie wiem czy tu da się wstawić. Generalnie, zabawa na maksa. Kierowca 34 lata jeździł takimi samochodami i ma niesamowite doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.