Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie kilka zdjęć, ale one jednak nie oddają jak stromo było czasami. Ja siedziałem na pace z synem i szwagrem.

 

Edit: poszedłem jeszcze piechotą tę trasę obejrzeć i dokładam kilka zdjęć żeby było widać stopień trudności.

 

IMG_6521.thumb.jpeg.2c19565add427d6409c848277d8b4082.jpegIMG_6519.thumb.jpeg.1e8dfc6916ee66f03d7c152476817de4.jpegIMG_6515.thumb.jpeg.d6db5f41c1e040cd1c6845b5e7fea915.jpegIMG_6511.thumb.jpeg.46294661e4348179c3a1a5cff78100ac.jpegIMG_6514.thumb.jpeg.ccffd46aa6f0be390bf3d57febbe60d5.jpegIMG_6511.thumb.jpeg.8578118bf5a88e8807984bd95cf2a2b7.jpeg

E6CF8568-27CE-4CED-9418-93D1FB3C8B51.jpeg

281C2814-A867-4DEF-A79E-911BD30835EC.jpeg

299DA6F6-E4DB-466D-BC69-ACE5437841F7.jpeg

A672B513-D1D5-43B1-95BC-28379EA4AAD0.jpeg

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Krakus1 napisał(-a):

Piękna Italia 😍, który rejon ? 

Toskania, bardzo blisko Lukki i Pisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, pmwas napisał(-a):

 

I co ? I nic. I nawet nie napisali. Po prostu piszą, że będzie i cisza. Beznadziejni i niepoważni ludzie. Dzisiaj minął ostateczny termin, który im wyznaczyłem jakieś 2 miesiące temu, więc można oficjalnie uznać zamówienie za niezrealizowane. 

 

Nic, po 10 miesiącach rezygnuję z projektu UAZ, tylko mam nadzieję, że zaliczkę oddadzą bez konieczności angażowania RPK i wymiaru sprawiedliwości.

 

Wygląda, ze będę się turlał starym Subaru aż się definitywnie rozleci, a potem... nie wiem.

W rozsądnych cenach nie ma już żadnego nowego auta, które chciałbym mieć, więc chyba wybiorę coś taniego do codziennego toczenia się.

 

Motoryzacja poszła w dziwnym kierunku i obecnie oferowane auta - w mojej opinii -  generalnie są drogie i nieciekawe...

No nic... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, kiniol napisał(-a):

No nic... 

 

0C2A3DB4-FBBD-44C8-9A02-0AB14A85C095.jpeg.9d4245939ac43d4089e5ce3c129bf3a3.jpeg

 

;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprowadzamy z Rosji? ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co muszą mi zaliczkę oddać. Konkretnie 24125zł. Bez tego nic znikąd nie sprowadzę :(


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pmwas napisał(-a):

Póki co muszą mi zaliczkę oddać. Konkretnie 24125zł. Bez tego nic znikąd nie sprowadzę :(

Zrobię rozpoznanie w temacie auta... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem im, że czas minął i do 2.08 czekam na auto lub przelew. Zobaczymy co odpiszą. Niby mają 2 tygodnie na przelew, ale dałem 3, na wypadek gdyby jednak wyczarowali to auto.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie odpiszą... nic nie wyślą, niczego nie będzie ... To jest bezkosztowy kredyt, Paweł... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, kiniol napisał(-a):

Nic nie odpiszą... nic nie wyślą, niczego nie będzie ... To jest bezkosztowy kredyt, Paweł... 

Bezkosztowy kredyt to dopiero będzie jak oddadzą zaliczkę. :)

Jak na razie to przygarnęli trochę kasy i nie wiadomo kiedy oddadzą i czy w ogóle cokolwiek oddadzą. :unsure:


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopie idź do mecenasa. Jedno pismo i pieniądze masz oddane. Na razie to wiesz gdzie Cię mają? Ale jak zobaczą że nie żartujesz to się tematem zajmą.

Dales im czas do 2 sierpnia? Ktoś kto to przeczyta to przerażony nie będzie mógł spać .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chlopie idź do mecenasa. Jedno pismo i pieniądze masz oddane. Na razie to wiesz gdzie Cię mają? Ale jak zobaczą że nie żartujesz to się tematem zajmą.
Dales im czas do 2 sierpnia? Ktoś kto to przeczyta to przerażony nie będzie mógł spać .....

Podoba mi się wiara w siłę pieczątki i firmowego papieru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie wiara. Zapewniam.

To ja nie mam stuprocentowej skuteczności, ale fakt, że podmioty gospodarcze częściej są zmotywowane do podjęcia konstruktywnego dialogu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę  się pod tym podpisać co napisał mandaryn44 . Szkoda czasu - zacznij działać już teraz. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, łowca napisał(-a):

Mogę  się pod tym podpisać co napisał mandaryn44 . Szkoda czasu - zacznij działać już teraz. 

 

 

Owszem 2.08. jak nie będzie kasy na koncie zaczną się działania bardziej oficjalne. Liczę na to, ze możliwość zwykłego zwrotu kwoty, którą wzięli, bez problemu, odsetek i ew. kosztów, okaże się atrakcyjna... może się łudzę 


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.