Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz można mieć superbrykę w ramach leasingu. Ona w tym okresie nie będzie tak naprawdę Twoja. No chyba że na końcu ją wykupisz😉 Dobry produkt na miarę czasów, i ma to swoje uzasadnienie - można sobie pozwolić na coś co jest w danym momencie nieosiągalne na starych, rynkowych zasadach.

Ja tam jestem starej daty i wolę mieć swoje od początku do końca. W życiu nie wziąłem kredytu czy leasingu, nie płaciłem żadnych rat. Cieszę się że po 10 latach wybudowałem dom za swoje i mam dwa swoje auta. A przez ten czas żyłem sobie spokojnie i nie odmawiałem sobie niczego. Ale ja mam 40+ i mam to wszystko dopiero teraz, więc to żaden wyczyn.

Nawiązując do tematu, traktor. Uwielbiam nim jeździć po mieście. W terenie też sobie jakoś radzi, choć do Unimoga mu daleko😉

 

IMG_20210724_1926249.thumb.jpg.30d80aed0007f08719b1508c9945b227.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Łukasz_M napisał(-a):

Wszystko zmierza w kierunku abonamentów na wszystko....

 

Za chwile oprócz przeglądów i corocznego ubezpieczenia trzeba będzie jeszcze płacić raz w roku producentowi za odblokowanie możliwości rozruchu silnika. 


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Łukasz_M napisał(-a):

Wszystko zmierza w kierunku abonamentów na wszystko....

 

Oczywiście to wszystko dla naszego dobra, żeby było lepiej i taniej, bo co prawda auta drożeją w oczach ale rata miesięczna już nie tak wiele 

Tak to jest sprzedawane przez koncerny a ludzie łykają jak pelikany  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak stary, dobry kredens😉 wzbudza zachwyt większy niż jakieś tam lambo😎

15AF22B5-1AA1-43C8-825E-C600AA1694DD.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Nie ma to jak stary, dobry kredens😉 wzbudza zachwyt większy niż jakieś tam lambo😎

15AF22B5-1AA1-43C8-825E-C600AA1694DD.jpeg

Pamietam, jak wujek takiego odbierał w 1988. Tj. kilka(naście) lat wcześniej zapisał się na Poloneza, ale mu w 1987 Polmozbyt napisał, że albo bierze 125p albo nic. No to wziął. Taki był dumny, że rok z foliami na fotelach jeździł. Jak chciałem, bodajże w na początku 21 wieku, kupić tego Fiata od niego dla rodziców i oferowałem mu nowy, fajny rower (bo wtedy tylko tyle Fiat był wart) , to mnie zwyzywał że on nie po to tyle lat na „limuzynę” czekał, żeby mu jakiś gnojek byle rower za taką maszynę oferował 🤣.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, beniowski napisał(-a):

Pamietam, jak wujek takiego odbierał w 1988. Tj. kilka(naście) lat wcześniej zapisał się na Poloneza, ale mu w 1987 Polmozbyt napisał, że albo bierze 125p albo nic. No to wziął. Taki był dumny, że rok z foliami na fotelach jeździł. Jak chciałem, bodajże w na początku 21 wieku, kupić tego Fiata od niego dla rodziców i oferowałem mu nowy, fajny rower (bo wtedy tylko tyle Fiat był wart) , to mnie zwyzywał że on nie po to tyle lat na „limuzynę” czekał, żeby mu jakiś gnojek byle rower za taką maszynę oferował 🤣.

To wujek miał głowę na karku, dzisiaj za dobry egzemplarz 125p kupisz fajnego rolka, a nie jakiś rower😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

To wujek miał głowę na karku, dzisiaj za dobry egzemplarz 125p kupisz fajnego rolka, a nie jakiś rower😉

Rili?

 

Stał w garażu, wyglądał jak nowy, jak wujek zmarł, to go ciotka zaraz za grosze sprzedała. 

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak stary, dobry kredens wzbudza zachwyt większy niż jakieś tam lambo
15AF22B5-1AA1-43C8-825E-C600AA1694DD.thumb.jpeg.a0a7729ae8c15a326c9cc3bc37eb1391.jpeg

nieco nostalii tak, ale żeby od razu tam zachwyt ;-)
miałem, w sensie rodzice mieli, dwa - czerwonego (1,5L, skrzynia 4) i białego (też 1,5L ale skrzynia 5); po zrobieniu prawka nawet tym powoziłem... ba, nawet pierwszy mandat za speeding nim dostałem ;-)
fakt, był lepszy od wcześniej posiadanej syrenki ale nic ponad to;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, plszcto napisał(-a):


nieco nostalii tak, ale żeby od razu tam zachwyt 😉

To zajedź tym na jakiś nadmorski bulwar, to pogadamy o zachwycie😉 przekonasz się😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łomatkobosko. Mam w rodzinie malucha, rocznik 1999, stan prawie idealny. Zaraz im napiszę jaki skarb trzymają w stodole 😀.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Trojin napisał(-a):

Nowy "stary" nabytek...

 

Piękny, gratuluję. Ja 124 miałem na studiach, 250 D, muł jak cholera, ale go świetnie wspominam. Wtedy to było coś😉 a o coupé wtedy tylko marzyłem. Jeździł bym😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Piękny, gratuluję. Ja 124 miałem na studiach, 250 D, muł jak cholera, ale go świetnie wspominam. Wtedy to było coś😉 a o coupé wtedy tylko marzyłem. Jeździł bym😎

Dzieki

ten jest 300 benz, ale niestety nie 24V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa aby usunąć te chromowane cosie z krawędzi błotników, czy wyżarte na wylot?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te "chromowane cosie", to pamiątka komuny i zardzewiałych błotników :)

W moim 123 też tak miałem( pod spodem 2kg włukna szklanego i żywicy :) ),do czasu wymiany błotników na "nowe"

 

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, rafalmosty napisał(-a):

Piękny, gratuluję. Ja 124 miałem na studiach, 250 D, muł jak cholera, ale go świetnie wspominam. Wtedy to było coś😉 a o coupé wtedy tylko marzyłem. Jeździł bym😎

Mój wujek miał 124 200D, dla mnie to była limuzyna marzeń wtedy (wczesne lata 90-te). Jak ja pomyślę o tych mocarnych 75KM w tak dużym samochodzie i jakiego kopa 😂 to miało…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, beniowski napisał(-a):

124 200D

 

 

brat byl taksiarzem w utrechcie i mial takie cudo

silnik niesamowicie slaby ale jak pamietam zrobil ponad milion kilometrow bez wiekszej awarii

dopiero korozja wymusila zmiane na okulara ktory jeszcze szybciej zaczal gnic   :D

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega policjant miał takie coś. 75 KM. Kiedyś akurat mnie wiózł i ścigaliśmy złodzieja samochodów. Ten mercedes ledwo ciągnął. Ale dociągnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Czujnik napisał(-a):

 

 

brat byl taksiarzem w utrechcie i mial takie cudo

silnik niesamowicie slaby ale jak pamietam zrobil ponad milion kilometrow bez wiekszej awarii

dopiero korozja wymusila zmiane na okulara ktory jeszcze szybciej zaczal gnic   :D

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

Wujek kupił z przebiegiem bodajże 300k i jeszcze 500k dołożył, a jeździł na... oleju opałowym, bo było najtaniej😆.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kiniol napisał(-a):

Czy jest szansa aby usunąć te chromowane cosie z krawędzi błotników, czy wyżarte na wylot?

Tez nie jestem ich zwolennikiem. Niestety jest pare rzeczy niezgodnych z oryginalem w aucie

zamierzam usunac przy jakiejs wizycie u blacharza. Obawiam sie ze krawdzie pod spodem beda cale do zrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.07.2021 o 19:22, rafalmosty napisał(-a):

Nie ma to jak stary, dobry kredens😉 wzbudza zachwyt większy niż jakieś tam lambo😎

15AF22B5-1AA1-43C8-825E-C600AA1694DD.jpeg


 

zachwyt?

chyba załamka 🙂

 

widać nigdy nie miałeś takiego auta….


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.