Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedz z PZMOT

 

Dzień dobry,
 
Z przykrością informujemy, że Pana pojazd nie znajduje się na terenie naszej firmy. Ponadto nikt nie kontaktował się z nami w sprawie wykonania badania technicznego oraz rejestracji opisywanego przez Pana pojazdu.
 
Pozdrawiam
 
Teraz rozumiem problem z zarejestrowaniem auta 😒

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, pmwas napisał(-a):

Teraz rozumiem problem z zarejestrowaniem auta 😒

 No bo Twój UAZ jeszcze nie opóścił placu fabrycznego...w Ulianowsku :)


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nawet na ten plac jeszcze nie trafił 


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zasponsorowałeś jego wstęp do emigracji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, ja Ciebie podziwiam... Twój spokój jest dla mnie czymś fascynującym... i niespotykanym... :) Ja bym na Twoim miejscu zaczął od spontanicznego przemeblowania biura firmy spod Poznania... :P 

7 godzin temu, mkl1 napisał(-a):

 No bo Twój UAZ jeszcze nie opóścił placu fabrycznego...w Ulianowsku :)

on opuścił ale pojechał nie w tę stronę...:P

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak spokojnie napisałem im, jakie jest stanowisko PZMotu. Na razie cisza 😒


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaja - oni się zarzekają, że to auto tam stoi i dzisiaj pojadą zrobić zdjęcia. Lepsze jaja - normalnie kabaret 🙈


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, pmwas napisał(-a):

Jaja - oni się zarzekają, że to auto tam stoi i dzisiaj pojadą zrobić zdjęcia. Lepsze jaja - normalnie kabaret 🙈

Bawią się z Tobą w kotka i myszkę, byle jak najdłużej NIE zwrócić Ci kasy, bo...... przecież cały czas prowadzą z Tobą korespondencję i "starają się o porozumienie 😵

 

Stara zagrywka...

 30 lat temu też tak miałem, tyle, że klient nie zapłacił mi za samochód... a cała (wówczas listowna) korespondencja miała na celu odroczenie egzekucji komorniczej, BO PRZECIEŻ się CHCEM dogadać...

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jednocześnie pisali dzisiaj, ze przelew będzie w ciągu kilku dni... ja rozumiem ich zagrywkę z prowadzeniem tej korespondencji w nieskończoność, tylko pewne rzeczy się kupy nie trzymają.

 

Na chwilę obecną jest wersja, że auto jest, zaliczkę oddadzą, a jak już się uda zarejestrować, to będę mógł (ale nie musiał) kupić.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pmwas napisał(-a):

jednocześnie pisali dzisiaj, ze przelew będzie w ciągu kilku dni..

 Tiiia w ciągu kilku dni.... może za tydzień, miesiąc?? zawsze będzi KILKA dni....


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Ciekawe czy te zdjęcia będą. Bo już im napisałem, ze nie uwierzę póki

nie zobaczę. Obawiam się, że może skończyć się w sądzie, ale oby nie 🙈


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś ma i może powiedzieć jak naprawdę jest z LPG + silnik 1,4 TSI 122km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przelewy w dzisiejszych czasach nie idą kilka dni....🙄 bierz prawnika bo nie ma co tracić czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro się czyta jak ktoś tak oszukuje klienta. Mnie to się kojarzy z sytuacją z Fargo:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak... zdjęć się jednak dzisiaj nie da zrobić... ale auto jest... ale sfotografować się nie da. Żenada jakaś, a nie firma. I wcale nie chodzi o niezrealizowane zamówienie, bo to się może zdarzyć każdemu...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Prawnik" już u nich w firmie był... zobaczymy jak skuteczny... ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z innej beczki. Za tydzień jadę do Włoch na urlop. Autem. Wenecja Florencja Mediolan itp. Północne Włochy, Toskania. Ostatnio byłem 12 lat temu. Jak teraz się jeździ? Policja w Austrii bezwzględna że jak przekrocze o 1 kmh to kaplica ? Wideorejestratory można czy łapią ? Włoskie autostrady wiem że ciągle są bramki ale płacic się da karta czy roku gotówką? Proszę o garść rad kogoś kto ma świeże dane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mandaryn44 napisał(-a):

Koledzy z innej beczki. Za tydzień jadę do Włoch na urlop. Autem. Wenecja Florencja Mediolan itp. Północne Włochy, Toskania. Ostatnio byłem 12 lat temu. Jak teraz się jeździ? Policja w Austrii bezwzględna że jak przekrocze o 1 kmh to kaplica ? Wideorejestratory można czy łapią ? Włoskie autostrady wiem że ciągle są bramki ale płacic się da karta czy roku gotówką? Proszę o garść rad kogoś kto ma świeże dane.


 

wrocilem 1 tydz temu znad Gardy

 

bylem w Veronie, Venecji, Sirmione, Bergamo i pojechalismy jeszcze do Chorwacji do Porecia

 

policji w ogole nie widac

 

kasuja za parkowanie strasznie - tego pilnuja bezwglednie

 

po za tym bez żadnych ekscesow

 

drogo

z ludzmi średnio. Tlumow nie bylo


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak na austriackich autostradach ? I te płatności na włoskich. Zastanai się czy brać dużo gotówki czy dam radę kartą?

No i jak z noclegami ? Hotele czy jakieś mieszkania ? Rozumiem że przez booking ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mandaryn44 napisał(-a):

A jak na austriackich autostradach ? I te płatności na włoskich. Zastanai się czy brać dużo gotówki czy dam radę kartą?

No i jak z noclegami ? Hotele czy jakieś mieszkania ? Rozumiem że przez booking ?


 

dasz rade karta

mysmymy mieszkali na kempingu

 

jak jedziesz przez Niemcy to w hotelach chca te wszystkie covidowe bzdury

 

austriacy i wlosi nie


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz płacić kartą we Włoszech - jest

sierpień, będzie bardzo duży ruch na autostradach. Ja jutro jadę przez Austrię to ci napiszę jak na drogach. Pamiętaj, na Austrię musisz kupić winietę (można elektronicznie).

 

We Włoszech od piątku trzeba mieć paszport Covidowy do wszystkich wnętrz, w barach można bez paszportu, ale w restauracji czy muzeum nie przejdzie.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę przez Austrię. Winiety czeskie i austriackie mam już elektroniczne. Spanie raczej hotele lub b&b. Jutro muszę ogarnąć. Decyzja całkowicie spontaniczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz płacić kartą we Włoszech - jest
sierpień, będzie bardzo duży ruch na autostradach. Ja jutro jadę przez Austrię to ci napiszę jak na drogach. Pamiętaj, na Austrię musisz kupić winietę (można elektronicznie).
 
We Włoszech od piątku trzeba mieć paszport Covidowy do wszystkich wnętrz, w barach można bez paszportu, ale w restauracji czy muzeum nie przejdzie.
Właśnie się waham czy 22 sierpnia warto jeszcze jechać do Italii na tydzień na kemping nad adriatyk.
Czy tłumy/sezon nadal będą i odpuścić??

Covid za mną dodatkowo zaszczepiony z certyfikatem i wyrwał bym się gdzieś z dzieciakami poki wakacje

Tylko gdzie? Bibione i okolice Wenecji to w sumie jeden dzień drogi i gwarancja pogody.. tylko czy ta końcówka sierpnia we Włoszech to nie zmęczy mnie za bardzo czy już będzie normalniej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sierpień to miesiąc urlopów we Włoszech i będą tłumy. W zeszłym roku byłem we włoskich Dolomitach w ostatnim tygodniu sierpnia i były nieprzebrane ilości turystów, nad morzem będzie jeszcze więcej.

O ile w pozostałe miesiące roku zawsze jakiś nocleg się we Włoszech znajdzie, to w sierpniu bałbym się jechać bez rezerwacji.

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.