Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, vvv napisał(-a):

 

 Może powiedzmy jak to się skończyło

 

https://www.motor1.com/news/130662/worst-sports-cars-plymouth-prowler/


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, płytki Ci układają... dobrzy są?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale z Lubuskiego do Wielkopolski żeby płytki w łazienkach i kuchni położyć to troszkę ekstrawagancja... ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.09.2021 o 11:14, Remy napisał(-a):

Dobra zostawmy temat.

Może uda mi się zobaczyć jeszcze raz, wtedy podzielę się.

;)

Daihatsu-Copen-L8.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daihatsu...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kiniol napisał(-a):

Kurcze ale z Lubuskiego do Wielkopolski żeby płytki w łazienkach i kuchni położyć to troszkę ekstrawagancja... ;)

zadna ekstrawagancja, to bliziutko strasznie jest gdy warto


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same wieśniaki tutaj. Zazdroszczą że płytki zakładasz..... Co za ludzie. Wilki. Ale w sumie te płytki będą w kabinie czy w bagażniku ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Kolorystycznie, jak dla fana AC MILAN, w porząsiu.  ;)

 

 

 

Łeeeee na baterie...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mandaryn44 napisał(-a):

Same wieśniaki tutaj. Zazdroszczą że płytki zakładasz..... Co za ludzie. Wilki. Ale w sumie te płytki będą w kabinie czy w bagażniku ???

Na moje budowy płytki  jadą tirem i to niejednym 🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.09.2021 o 00:07, KRISTOF_KON napisał(-a):

Na moje budowy płytki  jadą tirem i to niejednym 🤣🤣🤣

I wracamy do tematu, bo tiry to samochody i to calkiem niezle😎


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

To nie żadne stare grati,

To zabójcze Maserati!   ;)

 

 

Piękny wóz. Oglądałem taki w Kimbexie (mieli też nowsze GT). Z ciekawostek: wiecie, że ten sam warsztat nieautoryzowany, specjalizujący się w niszowych, sportowych autach potrafi wziąć za roboczogodzinę przy Maserati dwa razy tyle co za Porsche czy Bentleya? 😳

 

A ja dziś się przekonałem, że bez dachu można sobie jeździć w miarę słoneczny dzień nawet przy 11 stopniach na plusie ;) tylko koło setki trzeba włączyć ogrzewanie na 25 stopni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Valygaar napisał(-a):

A ja dziś się przekonałem, że bez dachu można sobie jeździć w miarę słoneczny dzień nawet przy 11 stopniach na plusie ;) tylko koło setki trzeba włączyć ogrzewanie na 25 stopni :D

W takim razie następnym razem się odważę :D Dziś spękałem z powodu dość silnego wiatru 😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.09.2021 o 22:33, Chorwat napisał(-a):

W takim razie następnym razem się odważę :D Dziś spękałem z powodu dość silnego wiatru 😬

U mnie w okolicy jest facet, który 911 cabrio od 2-3 lat pomyka cały rok. Uwaga - jeździ z otwartym dachem jeśli tylko nie ma opadów atmosferycznych. Śniegu też :D

Ja i kilku znajomych nieraz sobie podśmiechujki robiliśmy z niego ;) a teraz sam jestem niedaleko takiego odpału 🤦‍♂️ Na szczęście dla otoczenia resztkami zdrowego rozsądku szykuję mojej osie zimowe legowisko.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.09.2021 o 13:17, vvv napisał(-a):

A myślałeś o VW caddy? Niestety nowy model jest dużo droższy niż poprzedni, ale słabsze wersje się łapią na budżet.

W mojej ocenie z plusów to przestrzeń załadunkowa i sprawdzony niewysilony silnik diesla. Wewnątrz jak osobowy vw, z zewnątrz trochę kanciaty ;)

 

Również polecam ten model. Miałem ostatnio okazje pojeździć wynajętym nowym Caddy Maxi na wakacjach i z każdym przejechanym km dawał się coraz bardziej lubić. Trochę do życzenia pozostawiała jakość plastików w środku, ale może wyolbrzymiam. Bardzo funkcjonalne auto.

63E7382E-D8F9-48E8-AFC4-1574A2BDD833.jpeg

8C6E49D3-6830-40C0-9F2B-8319799B5BEC.jpeg

F98AA96C-C7B6-4AAC-A864-6AE569D82F92.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubię jego filmy za to jak opowiada o autach. Oglądając te film, skojarzył mi się post Tommaso o wykończeniu Jaguarów ( można przewinąć do 4.02 min) - ale i tak F-type na daily byłby przyjemnym samochodem :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caroseria to obecnie jedyny kanal jaki oglądam. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subaru ma dzisiaj jubileusz!

 

Od czasu jak dostałem Subaru minęlo 100000km 🍾🍾🍾 !

 

Stary już jest, nieco rzężący, szarpiący i obrdzewiały, ale będzie mi brakowało tego auta ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.