Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

 tak dla rozweselenia

 

 

Złapał facet złotą rybkę. Ta mu obiecuje spełnienie trzech życzeń w zamian za wolność. Facet namyśla się, w końcu mówi:
- Chcę Dacię Dustera.
- ??? No dobrze.... [łups, ryms, Dacia stoi]. Jakie jest twoje drugie życzenie?
- Chcę Dacię Dustera.
- Ale przecież jedną już masz.
- Dawaj Dustera!
[łups, ryms, druga Dacia stoi]. - Jakie jest twoje ostatni życzenie?
- Chcę Dacię Dustera.
- Przecież już masz dwie!
- CHCĘ. JESZCZE. JEDNĄ. DACIĘ. DUSTERA!
[łups, ryms, druga Dacia stoi]. Facet puszcza rybkę, ta odpływa, jednak po minucie wraca i pyta:
- Słuchaj, po co ci trzy nowe Dacie Dustery?
- Tyś głupia? Sprzedam je i kupię sobie trzyletnie BMW!


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na tempomacie pali więcej default_wink.png
Z dłuższej trasy mam np. takie i to bez większego przykładania uwagi do spalania
efcccea4c755677ba126f0a57a025e17.jpg&key=c1095358b663644665e99b18bfc7bfd49f7405a39e8ed128a32ed9d9b1a951ea
48f3e471b0f4543940c11232f29c9149.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny wynik 🙂 Zmobilizowałeś mnie do wyłączenia tempomatu i następnym razem sprawdzenia, jak nisko mogę zejść (oczywiście bez eco-drivingu). BTW co siedzi u Ciebie pod maską?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to będę się uczył ekodrajwingu z 1500kg przyczepą. Dzwoniłem do mechanika, doradził mi co i jak z odpowietrzeniem układu chłodzenia. No, to na wiosnę planuje zmianę pompy chłodziwa, bo silnik na łańcuchu ma rozrząd i nigdy ruszają nie była więc jeździć obserwować...


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.0tdi 163KM połowa wyniku to odpowiednia pora, a przez to natężenie ruchu


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tak czasem, że po latach znajdujecie swoje auto, tak jak ja, swoje sprzedałem 7 lat temu... dokładnie to auto kupiłem w salonie w Ełku w 2009roku. Poznałem je po ,,ubogości" wyposażenia i po rysie na zderzaku. No i po radiu Alpine które wstawiłem zaraz po zakupie.

IMG_20211016_190915.jpg

IMG_20211016_190943.jpg

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje Subaru pali...

 

63454387-2AA2-4F0D-B8B6-E8DFD660D04B.thumb.jpeg.6ba1d370c3a70e4bd59deab372e15bc6.jpeg

 

...10. Mniej nie chce, więcej - chętnie.

 

Jak się jedzie w trasie 80-90 non stop potrafi zejść do zawrotnego wyniku w okolicach 7,5l, ale trzeba się wznieść ma wyżyny eco-drivingu. Ogólnie nim nie warto jeździć ekonomicznie, bo przyjemność z jazdy spada znacznie bardziej niż spalanie 😂

 

 

BTW - UAZ ma już VIN, więc chyba go „lepią”. Zobaczymy co ulepią, ale już bardzo jestem niecierpliwy ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kibicuję Ci👍 ... mimo sceptycznego podejścia do UAZ-a..

 

...

 Bo ja ewentualnie kupiłbym GAZ-a

image.jpeg.9b517b2dfc0df9f22ea3a4493e88f5dd.jpeg

 

wiesz takiego "pierwotniaka" rodem  z wczesnego PRL..

 dla miecia...

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś podtemat dla Subaru należałoby sklecić, bo po MB to chyba jedna z popularniejszych marek na forum 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Subaru to dostałem przypadkiem - mama je kiedyś kupiła, bo jej się STi spodobał... ale stać ją było tylko na takie „gołe”.  Potem kupiła sobie XV, a Impreza była do wzięcia. Stare już jest i rdzewiejące, ale Impreza III to bardzo dobre auto. Tylko straszliwie drogie w eksploatacji. Straszliwie.

 

Co do UAZa to prawie wszyscy są raczej sceptyczni, a w najlepszym razie zaciekawieni.

Entuzjazm wykazuje ledwie kilku znajomych, którym ten potwór tez się podoba...

 

Oczywiście - to typowo fanaberia, ale zobaczymy... może będzie epicki. Czytałem wiele opinii i są... różne. Tak skrajnie różne, że pozostaje spróbować samemu.

 

Nie boję się tego jak się tym jeździ - wiem, że wolno, natomiast jak źle to trzeba zobaczyć - mnie źle prowadzące się autka nie przerażają. Czytałem, że jazda nim to istny koszmar, że już Defender jest znacznie lepszy i że to wieczna walka z maszyną nawet przy jeździe na wprost, a z drugiej strony czytałem tez, że choć powolny, to wcale męczący nie jest. Są też filmy pokazujące, że puszczenie kierownicy przy 120 wcale nie powoduje zmiany trajektorii ;)

 

Więc... naprawdę nie boję się go. Na YT jest wystarczająco dużo dowodów, że da się tym jeździć :)

 

Zabezpieczenie antykorozyjne mu zafunduję, natomiast martwi mnie, że w tych autach zepsuć się potrafi prawie wszystko, choć znów jest to typowi kwestia szczęścia (tzn na jaki egzemplarz się akurat trafi). 

 

Ogólnie - naprawdę czekam z niecierpliwością. To takie piękne auto. W UE traci swoją podstawową zaletę, jaką jest niska cena, bo za cenę wersji Expedition można już kupić „normalne” porządne auto, ale... 

 

...co poradzę, że mi się ten dinozaur podoba???  Bardzo mi się podoba...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chcialem zobaczyc jaki wynik osiagne przy ekodrivingu.

Troche obwodnicy ze 100kmh i miasto.

 

03C544F8-509D-47EC-BB17-CE4623B15013.jpeg


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

1975.

 

 

To młody Marek z M jak miłoś? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

1975.

 

 

 

To zdjęcie mogło być zrobione w okresie prac nad "Novecento" (którego jeszcze nigdy nie widziałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.10.2021 o 19:51, albiNOS 01 napisał(-a):

Macie tak czasem, że po latach znajdujecie swoje auto, tak jak ja, swoje sprzedałem 7 lat temu... dokładnie to auto kupiłem w salonie w Ełku w 2009roku. Poznałem je po ,,ubogości" wyposażenia i po rysie na zderzaku. No i po radiu Alpine które wstawiłem zaraz po zakupie.

IMG_20211016_190915.jpg

IMG_20211016_190943.jpg

 

Ja sprzedałem swojego Trans Ama w 2004 roku i wyjechałem, po 7 latach okazało się, że trafił po paru zmianach właściciela w ręce kumpeli, która go przemalowała, zmieniła silnik i skrzynię i jeździ nim nadal, oto on:

 

14.jpg

 

a ten WS6 z kolei sprzedałem w 2015, kupiec miał wielkie plany co do niego ale skończyło się na nieudanym remoncie i odkupił go znajomy mechanik, to zdjęcie z rozpoczęcia tegorocznego sezonu, po nim auto kupiła jeszcze kolejna osoba :)

 

DSCF4170.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Edmund Exley napisał(-a):

 

To zdjęcie mogło być zrobione w okresie prac nad "Novecento" (którego jeszcze nigdy nie widziałem).

 

Wiem tyle, że zrobiono je w Parmie - co zresztą widać po rejestracji.  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu myślałem o nabyciu jakiegoś japońskiego chronografu, ale takiego zakupu się nie spodziewałem. ;)

 

XUgh9nB.jpeg

 

 

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki mocno leciwy (ale wyjątkowo urokliwy) samochodzik. Już dobre parę lat minęło, odkąd jazda jakimkolwiek autem sprawiła mi tyle frajdy. 🥳

 

WjTSFnW.jpeg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Za chwilę tylko pomarzyć bedzie można o NORMALNYM samochodzie

https://magazynvip.pl/unia-europejska-zdecydowala-ogranicznik-predkosci-w-kazdym-nowym-samochodzie/

 

 

a policjant poprostu "wyłaćzy Cię z ruchu po przekroczeniu dozwolonej prędkości na autostradzie ...czyli 45 km/h .. zdalnie.. .😆

 

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde... odbieram nowe auto we wrześniu przyszłego roku...

Czyli jeszcze sie załapie na samochód bez kagańca. Uffff...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Hefajsto napisał(-a):

Kurde... odbieram nowe auto we wrześniu przyszłego roku...

Czyli jeszcze sie załapie na samochód bez kagańca. Uffff...

 

A ja odbieram nowe auto od września zeszłego roku 😂


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.