Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, memento mori napisał(-a):

Jakiś taki babski

nie bez powodu w filmiku promocyjnym jest kobieta, która próbuje nim zaparkować. Motyw skoku to symulacja sytuacji, gdy kierowniczce pomyli się gaz z hamulcem i dzięki zawieszeniu Foxa auto zwinnie przeskoczy 20 cm krawężnik pod centrum handlowym:ph34r:

a co do golfa to tylko Mk3 z 1.9 na zwykłej pompie 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj... senior 😍


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter
23 godziny temu, petruss napisał(-a):

Spoko, ale może mniej kleszczy wtedy było...😉 (nie korbki klime jak coś)

Klima na korbkę w STAR-660 albo 266 toć to profanacja. Już prędzej zdjąłbym drzwi :) .

17 godzin temu, irekm napisał(-a):

Ciężko jest mi sobie wyobrazić lepsza skrzynie niż automat, do ciągania przyczep. 

Jak najbardziej popieram. Jeżeli przyczepa jest ciężka i długa np. jacht, kontener, haubica,.. to precyzyjne parkowanie z pozycjonowaniem względem rampy rozładowczej albo czegoś podobnego dostarcza wystarczająco dużo atakcyjnych wrażeń by chcieć się jeszcze bawić biegami a w wersji ekspert wrzucać je w skrzyni bez synchronizacji. To nie oznacza, że się nie da bo się da.

Ale po co się szarpać? Tym bardziej, że przy cofaniu zwykle trzeba odpowiednio "złamać" skład i nie zawsze jest to operacja po właściwej stronie czyli wspomagana wychyleniem się przez okno i obserwacją tego co się dzieje z końcem składu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gdzieś tutaj widać niedoróbki jakościowe w kontekście niedopasowania drzwi do kokpitu (brak ciągłości linii, szwów itp., uskok, "bezel nie centruje"), czy to raczej złudzenie i kąt patrzenia? Czy można w którymś przypadku zarzuć uchybienie jakościowe wg was w tej klasie pojazdu? Jeśli tak, to gdzie jest najgorzej? 

 

Kilka zdjęć podobnego fragmentu kokpitu z różnych aut:

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

+Zdjęcie że strony producenta (oryginał czy po poprawkach grafika?):

spacer.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E...tam

Ja się cieszę, że mam kokpit i drzwi w tym samym odcieniu.... i że wogóle mam..  w tych czasach panie... :)

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mkl1 napisał(-a):

(...) i że wogóle mam.. 

 

😭


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... do oleju i hamulców doszły jeszcze „wyrąbane” tuleje wahaczy 🙈 

Aż się boję rachunku 😱


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.01.2022 o 17:49, StaryWilk napisał(-a):

Jak ma się to:

 

spacer.png

 

 

Do tego ok 40 sek:

 

"Ehmm, bjutiful kar, hend mejd."

Może prawe drzwi nie domknięte, albo niespasowane po dzwonie? Czy to "fakryka"? 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, memento mori napisał(-a):

@pmwas Myślę, że Twój nowy nabytek idealnie by się nadawał do zarekwirowania. Nabyłby szlachetnych "ran" 😜 

 

https://finanse.wp.pl/dostal-wezwanie-od-wojska-do-oddania-auta-to-normalne-dzialanie-6730852023065312a

 

 

Już to przerabiano ale wtedy z grubych dział:
https://wyborcza.pl/7,75248,1342041.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież średnio raz w roku o tym piszą...

Zresztą będę miał naprawione Subaru i w sumie po co mi teraz nowe? Przeciągnęli to za długo i w zasadzie to już nawet nie czekam. Nie da się, to nie :( 

Moze po prostu Tarmot miał racje, ze tego nie idzie zarejestrować?


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był 2003 r. Co to są grube działa to się może okazać właśnie teraz... 😕 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, memento mori napisał(-a):

To był 2003 r. Co to są grube działa to się może okazać właśnie teraz... 😕 

 

nieeeeeetam


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, pmwas napisał(-a):

 

nieeeeeetam

 

"Tak? Potrzymaj mi kota..." 😛 

 

Jak tam Siewiernyj Potok 3 w Hunterze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... na razie wciąż jestem w ogóle bez auta :(

Subaru dalej w naprawie, roboty w trzy dupy i zapłacę kupę kasy za to wszystko. Teraz to już będę chciał nim pojeździć jak tyle zapłacę za remont. Bo nawet nie mam go komu dać. Wyremontuję za ciężką kasę, żeby sprzedać ciut drożej :(

 

Wiedziałem, że tak będzie. Jak powiem Panu Gieniowi, żeby zrobił tylko to, co bardzo trzeba, to uzna, że trzeba zrobić wszystko, łącznie z sondą lambda 🙈

 

Teraz to już może ten UAZ wracać do Rosji, po co mi dwa kosztowne w eksploatacji auta 4x4?

 

Totalnie do dupy to wyszło. Jakby mi uczciwie we wrześniu powiedzieli jak będzie, to bym sobie w październiku remont zrobił i nie męczył się jeżdżeniem totalnym złomem przez 3 miesiące.

To zapewniali, że do grudnia na pewno z tym nie zejdzie. A już wiadomo, że w styczniu nie będzie. Fakt, wina fabryki ze dostarczyli 2 miesiące po terminie. Ale naprawdę mogli powiedzieć, że są szanse w tym roku, a może i nie. I tez bym tez myślał inaczej.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, pmwas napisał(-a):

Ech... na razie wciąż jestem w ogóle bez auta :(

Subaru dalej w naprawie, roboty w trzy d*py i zapłacę kupę kasy za to wszystko. Teraz to już będę chciał nim pojeździć jak tyle zapłacę za remont. Bo nawet nie mam go komu dać. Wyremontuję za ciężką kasę, żeby sprzedać ciut drożej :(

 

Teraz to już może ten UAZ wracać do Rosji, po co mi dwa kosztowne w eksploatacji auta 4x4?

 

Totalnie do d*py to wyszło. Jakby mi uczciwie we wrześniu powiedzieli jak będzie, to bym sobie w październiku remont zrobił i nie męczył się jeżdżeniem totalnym złomem przez 3 miesiące.

To zapewniali, że do grudnia na pewno z tym nie zejdzie. A już wiadomo, że w styczniu nie będzie. Fakt, wina fabryki ze dostarczyli 2 miesiące po terminie. Ale naprawdę mogli powiedzieć, że są szanse w tym roku, a może i nie. I tez bym tez myślał inaczej.

Weź ty chłopie kup sobie Matiza za 5 stów na ten miesiąc czekania  - wyjdzie ci taniej niż remontowanie tego Subaru.

 

A mam jeszcze całkiem poważne pytanie dot. Subaru - te naprawy to chyba krocie kosztują? Komukolwiek opłaca się kupić takie, już dość wysłużone auto, i jeszcze je za spore pieniądze remontować? Ma to w ogóle jakiś sens? Pytam się jako laik, bo ja w życiu tylko przez 2 lata prywatne auto miałem i w ogóle nie wiem ile kosztuje utrzymanie samochodu.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo k****a ile można?

Po czasie każdy by doszedł do wniosku, że trzeba było definitywnie zrezygnować w sierpniu 😡

 

Subaru jest koszmarnie drogie w eksploatacji, ale za to zajebiscie się tym jeździ i do tego fajnie radzi sobie w błocie. Więc ma swoje zalety i zależy czego kto potrzebuje.

 

Ale spodziewam się kłopotów ze sprzedażą, to fakt. 

 

I dlatego tez nie chcę kolejnego Subaru. Na nowego Outbacka mi szkoda 250kzł, a używki nie kupię, bo ktoś sobie fajnie pojeździł, a ja teraz będę naprawiał...

 

A czy kupić Matiza... gdybym kupił taniego trupa, to pierwsze co musiałbym dac go do serwisu.

 

Znajoma kiedyś kupiła „tanią” Micre za 2500zł po czym jej mina zrzedla jak dostała od Gienia rachunek na 2800 🙈


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, pmwas napisał(-a):

Po czasie każdy by doszedł do wniosku, że trzeba było definitywnie zrezygnować w sierpniu 😡

 

W żadnym przypadku nie rezygnuj - to się świetnie czyta i masz wierne grono czytelników🤣.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że ta epopeja z uazem, w tym kilkanaście postów o instalacji gazowej, skutecznie zaśmieca wątek. Lepiej to wydzielić do osobnego wątku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, XoneX napisał(-a):

epopeja z uazem

zauważ, że ta epopeja jest kręgosłupem tego wątku..

Jakże to - wycinać zdrowy kręgosłup ze zdrowego ciała..? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, XoneX napisał(-a):

Ja uważam, że ta epopeja z uazem, w tym kilkanaście postów o instalacji gazowej, skutecznie zaśmieca wątek. Lepiej to wydzielić do osobnego wątku

Absolutnie się nie zgadzam😆. Kiedyś, lata temu, na forum GW jeden gość pisał o warunkach pracy u tzw. Niemca. Zrobił się z tego tak popularny wątek, że gościa aż GW prosiła sama o kontynuację wątku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, XoneX napisał(-a):

Ja uważam, że ta epopeja z uazem, w tym kilkanaście postów o instalacji gazowej, skutecznie zaśmieca wątek. Lepiej to wydzielić do osobnego wątku

 

W sumie to racja. Chyba pora na koniec.

Tylko ten koniec za każdym razem się oddala, ale... historia zrobiła się męcząca.

Wrócę jak już się wyjaśni z informacją jaki jest koniec.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.