Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

image.jpeg.9a2c517f76ef7aae0793a4fd81ff0475.jpeg

 

raczej tego... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Miał być UAZ, będzie UAZ. Miała być terenówka, będzie terenówka. No nie można mieć w życiu wszystkiego podle swoich wydziwiajek. I co z tego, że bardziej kanciasty?

Takiego jak był zamiarowany nieudolnie spalił szef separatystów, jako jeden z pretekstów wojny. Żal mu było porządny spalić. To znaczy niby zrobili to Ukraińcy ale jak wiadomo Ukraińcy spaliliby oba i to z nim w środku, jak już.

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że to Gaz... a miał być UAZ. Tak , tak , wiem , że blisko ale jednak to inna marka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter
2 godziny temu, Hefajsto napisał(-a):

Tyle, że to Gaz... a miał być UAZ. Tak , tak , wiem , że blisko ale jednak to inna marka :P

No i o tym właśnie pisałem! To są wydziwiajki :) .

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Ritter napisał(-a):

No i o tym właśnie pisałem! To są wydziwiajki :) .

 

No nie wiem...to trochę tak jak bym zamówił  Plymouth HemiCuda 1970 a dostał Dodge Hellcata... niby Dodge technicznie lepszy ale nie to chciałem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter
13 minut temu, Hefajsto napisał(-a):

No nie wiem...to trochę tak jak bym zamówił  Plymouth HemiCuda 1970 a dostał Dodge Hellcata... niby Dodge technicznie lepszy ale nie to chciałem!

Jak widzę , nie dojdziemy tu do konsensusu bo tu kwestie moralno-światopoglądowe oraz emocje grają rolę :) .

Jak mi ktoś proponuje terenowego GAZa w miejsce UAZa w dobrej cenie a na dodatek w opcji "Weź dwa nowe, postrzelane zapłać jak za jeden używany" to nawet nie będę się zastanawiał bo skoro miałem się wozić z fasonem terenówczeką to będę się woził terenóweczką. A lepsze są dwa postrzelane w garażu jak jeden u sprzedawcy z omamami.

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autko kupuję :) 

Też napęd na tyl z dołączanym przodem, ale o zdolnościach terenowych UAZa można już tylko pomarzyć... nie zapraszam, tym razem pochwałę się jak już będzie :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, pmwas napisał(-a):

Autko kupuję :) 

Też napęd na tyl z dołączanym przodem, ale o zdolnościach terenowych UAZa można już tylko pomarzyć... nie zapraszam, tym razem pochwałę się jak już będzie :)

Czyli pomarańczki już na pewno nie będziesz miał


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli koniec? Ta po prostu :)

A tak na poważnie, szkoda bo kolega chciał to auto ale myślę, że uwolni się juz od tej jak widzieliśmy bądź co bądź sytuacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Dorian06 napisał(-a):

Czyli pomarańczki już na pewno nie będziesz miał

 

Anulowałem umowę leasingu, ale skoro już nawiązałem współpracę z ML to kupujemy... co innego :)

Już praktycznie „klepnięte”, tylko potrzeba zgody centrali ML


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ludzie mają nerwy na kolejne tygodnie czekania na inny samochód;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, zielony.m napisał(-a):

Nie wiem czy ludzie mają nerwy na kolejne tygodnie czekania na inny samochód;)

Ja nie mam...


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony to długo po tym UAZie nie płakałeś ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, vvv napisał(-a):

Z drugiej strony to długo po tym UAZie nie płakałeś ;)

 

Bo decyzja została podjęta w momencie, gdy okazało się, że jest początek lutego i dalej nic. Dostali jeszcze 4 tygodnie, m.in. po to, żebym mógł to sobie jeszcze przemyśleć. Wtedy jeszcze mi było bardzo szkoda rezygnować.

 

Do końca liczyłem, że w sobotę 26.02 pojadę odbierać auto. Nawet sobie wtedy planów nie robiłem i szkoda, bo tylko straciłem wolny weekend.

Ale pisałem, ze to ostateczny termin i już się tego trzymam. Zwłaszcza, że rodzinie tez tak obiecałem, bo wszyscy już mieli dość.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo kto by chciał w obecnych czasach jeździć rosyjskim pojazdem...?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ok, ważne abyś Ty był zadowolony. Ktoś pewnie niebawem się ucieszy jak go kupi. Przy obecnej sytuacji na świecie może to być ostatni nowy UAZ Hunter jaki wjechał do EU.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad wsadzeniem jakiejś stacji z android auto do outlandera - polecacie cos? 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, memento mori napisał(-a):

No i ok, ważne abyś Ty był zadowolony. Ktoś pewnie niebawem się ucieszy jak go kupi. Przy obecnej sytuacji na świecie może to być ostatni nowy UAZ Hunter jaki wjechał do EU.

 

Pewnie tak. Bardzo nawet liczę, że zaraz ktoś to kupi... o ile uda się to zarejestrować. Polmotor niestety nie odpisał na maila z informacją o rezygnacji, ale mnie to nie dziwi - na maile, które im się nie podobają mają zwyczaj nie odpisywać (co tez świadczy o ich podejściu). Mieli 3x przekładany termin, więc mogę tak po prostu zrezygnować i mogą sobie nie odpisywać.

 

Pisałem nawet ostatnio z Tarmotem. Tak, żeby powiedzieć im, że tym razem też nie wyszło - pan Mariusz pisał, że strasznie ciężko teraz to zarejestrować. Twierdzi, że moj poprzedni Hunter pojechał na Słowację, skąd dalej został sprzedany do Belgii... ciekawe czy faktycznie jeździ w Belgii, czy to tylko kolejna z Tarmotowych baśni i legend :D


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pmwas napisał(-a):

 

Pewnie tak. Bardzo nawet liczę, że zaraz ktoś to kupi... o ile uda się to zarejestrować. Polmotor niestety nie odpisał na maila z informacją o rezygnacji, ale mnie to nie dziwi - na maile, które im się nie podobają mają zwyczaj nie odpisywać (co tez świadczy o ich podejściu). Mieli 3x przekładany termin, więc mogę tak po prostu zrezygnować i mogą sobie nie odpisywać.

 

Pisałem nawet ostatnio z Tarmotem. Tak, żeby powiedzieć im, że tym razem też nie wyszło - pan Mariusz pisał, że strasznie ciężko teraz to zarejestrować. Twierdzi, że moj poprzedni Hunter pojechał na Słowację, skąd dalej został sprzedany do Belgii... ciekawe czy faktycznie jeździ w Belgii, czy to tylko kolejna z Tarmotowych baśni i legend :D

Będąc na feriach taki oto widok mi się przedstawił z wyciągu i od razu o Tobie pomyślałem :)spacer.png

Edytowane przez pechagto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależy od tego jakie dzienne przebiegi robisz i czy masz gdzie ładować. W pracy na parkingu nie mam gdzie ładować, na osiedlu nie mam gdzie ładować więc dla mnie na przykład elektryk jest bezużyteczny. Ale gdybym miał możliwość ładowania w nocy, to może jako jedno z naszych dwóch aut elektryk byłby fajną opcją..:


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Repsak napisał(-a):

Panowie, czy to już czas na elektryka?

Wg mnie tak. Przynajmniej na plugina, którego można podładować i te 50 km dookoła komina dziennie zrobić. Compassa takiego robią - to jest jedny teraz Jeep Compass z napędem 4x4. Jeszcze jak ktoś ma garaż to można by się na codzienne dojazdy chociaż trochę od ruskiej ropy uniezależnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.