Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, irekm napisał(-a):

Uwielbiam wręcz amerykańska motoryzację lat 50-73'. 

Split window jest mocarna, jak można tak zj***ć taki samochód 🥴

Właścicielowi powinni odebrać prawo jazdy i prawo do udziału w wyborach. 

Ja pierdziu. 

 

Jak można tak zniszczyć taki samochód 🤬

 

BTW 

Mój ulubiony to chyba 70' Chevelle SS 

72' Buick Riviera Boat tail 

I to mówi gość jeżdżący pomarańczowym Mustangiem? 😉

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomarańcz jest spoko, grunt żeby mustang miał cały silnik a nie pół :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.03.2022 o 07:57, vvv napisał(-a):

Mnie się strasznie podoba superb w tym kolorze:
2030ea69cc7a73cdc854f53cddd38ffc.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

W dniu 23.03.2022 o 08:11, Paweł Bury. napisał(-a):

Tu u mnie jeździ taka skoda superb - na żywo aż tak się nie świeci jaskrawo ale i tak zwraca uwagę 

Byłem wczoraj w kilku miejscach szukając używanej skody Octavia lub superb.

Jest kilka fajnych e salonie skoda z 2017r malutkie przebiegi ale silniki 1.0 , 1.2 , 1.4 😔

Namawiają mnie na benzynę no ale kurcze to nie chce jechać. Dopiero w dizlu czuć to kopyto przy wyprzedzaniu.

Mam dizla i nie mogę się do benzyny przekonać 

 

Akurat go dzisiaj przyczaiłem 

20220416_121401.jpg

20220416_121408.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Tommaso napisał(-a):

I to mówi gość jeżdżący pomarańczowym Mustangiem? 😉

😁


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.04.2022 o 01:10, irekm napisał(-a):

BTW 

Mój ulubiony to chyba 70' Chevelle SS 

72' Buick Riviera Boat tail 

jak Boattail to '71 IMHO

 

ciekawe co sądzicie o takim oklejeniu nowej Vette

vette1.jpg

vette2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia, a właściwie jestem na nie. Większość producentów w ofercie ma na tyle duży wybór kolorów, że można znaleźć coś pod swój gust, a te złote folie to może dobre w Zjednoczonych Emiratach albo nikogo nie obrażając dla cyganów. Wczoraj widziałem Porsche Panamerę oklejoną na różowe złoto. Jednym słowem: tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo TO ma się rzucać w oczy i tyle, albo aż tyle, patrzcie co mam, stać mnie, a co. Zaraz ludzie zaczynają szukać po netach, kto to, skąd, za ile itd.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak Aventador rysowany z pamięci, w skali 1:18, ze straganu dowolnej mieściny nadmorskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to chyba go  jednak stać, żeby kolor po kwartale zmienić na inny, choćby landrynkowy. 

Stać go również na to, żeby wszelkie opinie mieć głęboko w .. wydechu... 

Edytowane przez zadra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, zadra napisał(-a):

W zasadzie to chyba go  jednak stać, żeby kolor po kwartale zmienić na inny, choćby landrynkowy. 

Stać go również na to, żeby wszelkie opinie mieć głęboko w .. wydechu... 

Taka reklama, rzekłbym podprogowa, bez loga firmy ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do złotej, to jest jego poprzednie auto, mniej rzucające się w oczy, choć nie dużo mniej. 

Pomijając fakt, że linia C7 > C8 co myślicie o tej?

 

vette3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pechagto napisał(-a):

Nawiązując do złotej, to jest jego poprzednie auto, mniej rzucające się w oczy, choć nie dużo mniej. 

Pomijając fakt, że linia C7 > C8 co myślicie o tej?

 

vette3.jpg

 

Fuj 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwie sie, ze jeszcze tu nie bylo zdjec nowego BMW i7 :D 

Brak opisu.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę o poradę. Kupiłem nowy akumulator Exide AGM 95Ah 850A w Intercars przez stronę z odbiorem osobistym w punkcie stacjonarnym na działalność jednoosobową (FV na gabinet lekarski). Kolega będąc u mnie przy okazji zmierzył go testerem elektronicznym i okazało się, że rezystancja wewnętrzna tego aku to 3,04 mΩ a prąd rozruchowy to 753A. Akumulator nie był montowany w aucie.  Czy kupując przez internet z odbiorem osobistym mogę go zwróć lub wymienić?


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda firma ma obowiązek do przyjęcia zwracanego towaru bez podania przyczyny do 14 dni, także nie powinno być problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, proszę o poradę. Kupiłem nowy akumulator Exide AGM 95Ah 850A w Intercars przez stronę z odbiorem osobistym w punkcie stacjonarnym na działalność jednoosobową (FV na gabinet lekarski). Kolega będąc u mnie przy okazji zmierzył go testerem elektronicznym i okazało się, że rezystancja wewnętrzna tego aku to 3,04 mΩ a prąd rozruchowy to 753A. Akumulator nie był montowany w aucie.  Czy kupując przez internet z odbiorem osobistym mogę go zwróć lub wymienić?

Masz prawo zwrócić, jeśli to działalność jednoosobowa (nie spółka).
Mo chyba, że to jest akumulator na przykład do przenośnego USG i wtedy można to podciągnąć pod zakup związany z twoją działalnością profesjonalną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działalność jednoosobowa. Akumulator typowo rozruchowy. Pytanie z innej beczki, czy brak deklarowanych parametrów jest podstawą do roszczeń gwarancyjnych? Czy producent uznałby to za wadę produktu?


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniły sie przepisy i mozna zwrocic jeżeli ten zakup nie jest zwiazany z prowadzona dzial.gosp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmieniły sie przepisy i mozna zwrocic jeżeli ten zakup nie jest zwiazany z prowadzona dzial.gosp. 

Jak kupujesz na firmę, to musi być związane z działalnością gospodarczą, c’nie?

Natomiast nie może to być dla Ciebie zakup związany bezpośrednio z profesją, przedmiotowo związany z kodami PKD.
Czyli jak Kolega, będąc lekarzem, kupił sobie na fakturę akumulator do auta, to ma prawo zwrócić.
Jakby kupił stetoskop, to prawo zwrotu mu nie przysługuje.

PS. Masz lajka za nick i avatar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się uda zwrócić to w kwestii akumulatorów mogę polecić sklep akumulatory24, kupiłem już u nich parę aku. Akumulatory które mają na stanie są regularnie doładowywane. Nie ma problemu z pomiarem na miejscu, sprawdzeniem daty produkcji, jak i doradztwem. Ostatnio byłem u nich kupić aku do motocykla, bez zapowiedzi. Bez problemu mogłem wybrać między trzema pasującymi modelami, przemierzyliśmy wszystkie i wybrałem. 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, rafi napisał(-a):


Jak kupujesz na firmę, to musi być związane z działalnością gospodarczą, c’nie? emoji6.png
 

I tak i nie 😁, kupisz na firme ekpres do kawy a bedzie go zona uzywac w domu.

Co do reszty ok, zwrot mozliwy gdy zakup nie jest zwiazany  bezposrednio  z prowadzona dzial.gosp. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.