Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy akumulator może być traktowany jako część elektryczna i nie podlegać zwrotowi?

Wysłane z mojego SM-G981B przy użyciu Tapatalka


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bobwoj napisał(-a):

Czy akumulator może być traktowany jako część elektryczna i nie podlegać zwrotowi?

Wysłane z mojego SM-G981B przy użyciu Tapatalka
 

 

Zwrotowi gdzie?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwie sie, ze jeszcze tu nie bylo zdjec nowego BMW i7  
278687937_8027431693948867_4406309995941228036_n.jpg?stp=dst-jpg_s1080x2048%26_nc_cat=111%26ccb=1-5%26_nc_sid=ae9488%26_nc_ohc=yuxZ73XbgqcAX8fn_hD%26_nc_ht=scontent-amt2-1.xx%26oh=03_AVJsq9UhUPNUUe9bfsIFau49wIrMuNLLi1muB7_vHj4iFQ%26oe=6289082B&key=ba7b480bab403b1127cb68e6f5251dc303f4a6e5b2b333c84b886684e0176ddd






no i po co ta prowokacja? ;-) nie było bo i lepiej przemilczeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie nie lubię bmw, ale dzisiaj przy okazji zakupu moto rzuciła mi się w oczy m3 kombi... kto wie;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, proszę o poradę. Kupiłem nowy akumulator Exide AGM 95Ah 850A w Intercars przez stronę z odbiorem osobistym w punkcie stacjonarnym na działalność jednoosobową (FV na gabinet lekarski). Kolega będąc u mnie przy okazji zmierzył go testerem elektronicznym i okazało się, że rezystancja wewnętrzna tego aku to 3,04 mΩ a prąd rozruchowy to 753A. Akumulator nie był montowany w aucie.  Czy kupując przez internet z odbiorem osobistym mogę go zwróć lub wymienić?
Może, po prostu, zacznij od tego żeby go zamontować i pojeździć ciesząc się nowym źródłem prądu... Masz gwarancję, jeśli nie będzie trzymał parametrów wtedy złożysz reklamację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reklamacją różnie bywa. Ja bym oddał i miał problem z głowy.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.04.2022 o 10:56, vvv napisał(-a):

Dziwie sie, ze jeszcze tu nie bylo zdjec nowego BMW i7 :D 

Brak opisu.

 

Każdy zamyka zdjęcie takiego brzydala. 

Citroenowi można wybaczyć taki design.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewinął sie w temacie UAZ, to teraz Niva 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.04.2022 o 12:46, bobwoj napisał(-a):

Panowie, proszę o poradę. Kupiłem nowy akumulator Exide AGM 95Ah 850A w Intercars przez stronę z odbiorem osobistym w punkcie stacjonarnym na działalność jednoosobową (FV na gabinet lekarski). Kolega będąc u mnie przy okazji zmierzył go testerem elektronicznym i okazało się, że rezystancja wewnętrzna tego aku to 3,04 mΩ a prąd rozruchowy to 753A. Akumulator nie był montowany w aucie.  Czy kupując przez internet z odbiorem osobistym mogę go zwróć lub wymienić?

 

Niektóre sklepy zakup przez internet z odbiorem osobistym nie traktują jak zakupu na odległość i nie przysługuje wtedy prawo zwrotu. Często zakup online jest de facto rezerwacją, a odbiór z kolei zakupem właściwym. UOKiK miał zrobić  z tym porządek, ale nie wiem czy już im się to udało. Musiałbyś sprawdzić regulaminu sklepu.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się bez problemu. Wymieniłem na Varte o takich samych parametrach. Po sprawdzeniu na miejscu testerem przewyższała deklarowane parametry. Dziękuje wszystkim za pomoc i cenne rady.


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój niedoszły Hunter Expedition... zarejestrował się 🤯

 

Ale cóż... moj 469 też fajny ;)

Takze jakby co to Polmotor ma HunteraExpedition na zbyciu ;) 


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, pmwas napisał(-a):

Mój niedoszły Hunter Expedition... zarejestrował się 🤯

 

żałujesz, że nie poczekałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde... sam nie wiem... teraz jest już Alfa i nawet nie ma o czym rozmyślać - a 469 tez jest kapitalny. I można podłubać... 

Mam tylko nadzieję, że Hunter szybko znajdzie nabywcę i nie będzie „bezpański” za długo 


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, pmwas napisał(-a):

Mój niedoszły Hunter Expedition... zarejestrował się 🤯

 

Ale cóż... moj 469 też fajny ;)

Takze jakby co to Polmotor ma HunteraExpedition na zbyciu ;) 

weź to, kup i wstaw do garażu na później .

Jak staruszek Cię już wku.....wi to przesiądziesz się na pachnącego hunterka o którym zawsze marzyłeś.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... musiałbym w totka wygrać... nawet tyle na kontach nie mam, a o zwiększaniu zadłużenia nie ma mowy. I tak już płacę 3500 miesięcznie samej raty za Alfę...

Żeby on kosztował jak u Ruskich 70000, to bym wziął pożyczkę i kupił. Ale 140000? Za dużo za zabawkę 😢


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ech... musiałbym w totka wygrać... nawet tyle na kontach nie mam, a o zwiększaniu zadłużenia nie ma mowy. I tak już płacę 3500 miesięcznie samej raty za Alfę...
Żeby on kosztował jak u Ruskich 70000, to bym wziął pożyczkę i kupił. Ale 140000? Za dużo za zabawkę

Jeżu za te alfę wyszło 3,5k/miesiąc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprocentowanie wyższe... przy 10% pierwszej wpłaty tyle wychodzi, kalkulator nie kłamie 🙈


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oprocentowanie wyższe... przy 10% pierwszej wpłaty tyle wychodzi, kalkulator nie kłamie

No to grubo. Myślałem, że z klocka mniej się da miesięcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.., jak nie szło z tym UAZem, rozważałem zakup jezdzidła w postaci Skody Scala.

Rata byłaby spoooooro niższa, ale dzisiaj byłoby mi bardzo smutno.

A mając Giulię - cóż... niedosyt ze UAZ pójdzie do ludzi po tylu miesiącach starań o niego i tak będę miał, oczywiście, że będę. Ale pomysłu z Giulią nie żałuję. Piękne auto. Z zewnątrz, wewnątrz i wspaniale się tym jeździ. 

Nie ma aut idealnych - Giulia na przykład ma fatalny stosunek wielkości samochodu do ilości miejsca w środku. Po prostu jest to spore auto, a w środku dość jednak ciasne i bagażnik tez nie za duży...

Natomiast prowadzenie - bajka. I ten styl, to wnętrze... super auto i tyle. Włoskie - piękne i emocjonujące.

Patrząc tak obiektywnie jak się da - Giulia i UAZ 469 to lepsza opcja niż sam nowy Hunter. Ale... lekki niedosyt zawsze będzie. Nie da się mieć wszystkiego...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pmwas napisał(-a):

Patrząc tak obiektywnie jak się da - Giulia i UAZ 469 to lepsza opcja niż sam nowy Hunter. Ale... lekki niedosyt zawsze będzie. Nie da się mieć wszystkiego...


Piękna i bestia…jak z bajki 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.