Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie nie GS... ;) to jest sport coupe special...225cid V6 3 speed manual. W kolorze fire red powstało 11 egzemplarzy...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystacie może z Yanosik S-clusive GTR i możecie się podzielić opinią? Kiedyś chciałem sobie kupić i nie było ich na stronie, więc się wpisałem w newsletter i dostałem info, że znowu są. Jednak wydaje mi się, że cena poszła w górę no i tak się zacząłem zastanawiać czy mi to rzeczywiście potrzebne ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze tutaj sa sami swietni kierowcy ; ) ale moze ktos z rodziny ma klopot z parkowaniem rownoleglym

 

 


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, vvv napisał(-a):

Korzystacie może z Yanosik S-clusive GTR i możecie się podzielić opinią? Kiedyś chciałem sobie kupić i nie było ich na stronie, więc się wpisałem w newsletter i dostałem info, że znowu są. Jednak wydaje mi się, że cena poszła w górę no i tak się zacząłem zastanawiać czy mi to rzeczywiście potrzebne ;)


 

Ja mam mini. Jest ok


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buick Riviera '70

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak co roku, będę pod plandeką:
 
IMG_20210617_082238.jpg&key=650f765cc38f20fbdd9cc8243ceb444da2925bf76be12a71db0bd7c8350497aa
Piękny El Camino. Od zawsze zachwyca mnie jego odmienność. Pickup w coupe cudo, gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.05.2022 o 22:06, dziadek napisał(-a):

Mam do Szanownych Panów pytanie. 

Wczoraj odebrałem samochód ze SPA Volvo V70 III. Zrobili wszystko co było możliwe czyli, pranie całego środka, jest w jasnym beżu, polerowanie lakieru, położyli folię pod klamki w drzwiach i nałożyli dwie warstwy jakiejś tam ceramiki, no i faktycznie, wygląda lepiej niż nowy w salonie.

Pytanie moje brzmi.

Jak i czym mam go myć żeby nie zmyć tej ceramiki?

Podobno przy odpowiednim myciu może wytrzymać nawet 5 lat, to prawda czy zwykły marketing? 

 

Mycie na dwa wiadra rękawicą najlepiej z merynosa. Oczywiście na początek pianownica i opłukanie karcherem. Po myciu detailingowym opłukanie karcherem i osuszanie lakieru ręcznikiem (nie wycieranie). Warto poczytać instrukcję na kosmetyceaut.pl . Powłoka wymaga serwisowania. Wszystko tam znajdziesz.


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ciekawe" mamy czasy. Chcąc cieszyć się autem skrojonym na miarę swoich potrzeb, trzeba je zamawiać z dużym wyprzedzeniem. Po rozważeniu wszystkich za i przeciw, zamówiłem wczoraj a3 sportback s-line 40TFSI quattro s tronic (2,0 benzyna 190KM). Na chwilę obecną biały metalik ale już wiem że jutro zamienię w żółty metalik🤩 . Czas oczekiwania, to 6-12 miesięcy. Prawdopodobnie wypadnie z auta kamera cofania chociaż jest w standardzie ale obecnie nie dokładają. Podobnie jest z oświetleniem ambientowym.
Miała być hybryda ale na wszystkie elektryki czeka się obecnie minimum 12 miesięcy (sytuacja w audi). Dodatkowo nie są w wynajmie długoterminowym tylko w klasycznym leasingu. Po obecnych zmianach podatkowych, to zupełnie odpada.
Mercedes A 250e (brałem jako alternatywę dla a3 TFSI e) można wziąć w najem ale cena jest chora. Byłby natomiast za ok. 3-4 miesiące. Tam zaś wypadają obecnie przy zamawianiu systemy łączności.
Dlatego zostałem z VAG'iem. Teraz czekam czy uda się wprowadzić do systemu auto w mojej konfiguracji. Jak się uda, to będę czekał na nadanie tygodnia produkcji. Pan mi pokazywał w systemie auto w podobnej do mojej konfiguracji zamówione 21 lutego, które do tej pory nie ma nadanego tygodnia kiedy będzie się mogło poskładać.
Sytuacja kolejkowa prawie w rolexie😂


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości. Jakie to zmiany w podatkach powodują, że klasyczny leasing jest lepszy niż najem długoterminowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, piteks napisał(-a):

"Ciekawe" mamy czasy. Chcąc cieszyć się autem skrojonym na miarę swoich potrzeb, trzeba je zamawiać z dużym wyprzedzeniem. Po rozważeniu wszystkich za i przeciw, zamówiłem wczoraj a3 sportback s-line 40TFSI quattro s tronic (2,0 benzyna 190KM). Na chwilę obecną biały metalik ale już wiem że jutro zamienię w żółty metalik🤩 . Czas oczekiwania, to 6-12 miesięcy. Prawdopodobnie wypadnie z auta kamera cofania chociaż jest w standardzie ale obecnie nie dokładają. Podobnie jest z oświetleniem ambientowym.
Miała być hybryda ale na wszystkie elektryki czeka się obecnie minimum 12 miesięcy (sytuacja w audi). Dodatkowo nie są w wynajmie długoterminowym tylko w klasycznym leasingu. Po obecnych zmianach podatkowych, to zupełnie odpada.
Mercedes A 250e (brałem jako alternatywę dla a3 TFSI e) można wziąć w najem ale cena jest chora. Byłby natomiast za ok. 3-4 miesiące. Tam zaś wypadają obecnie przy zamawianiu systemy łączności.
Dlatego zostałem z VAG'iem. Teraz czekam czy uda się wprowadzić do systemu auto w mojej konfiguracji. Jak się uda, to będę czekał na nadanie tygodnia produkcji. Pan mi pokazywał w systemie auto w podobnej do mojej konfiguracji zamówione 21 lutego, które do tej pory nie ma nadanego tygodnia kiedy będzie się mogło poskładać.
Sytuacja kolejkowa prawie w rolexie😂

Ja swoje auto zamawiałem we wrześniu ubiegłego roku i już od jakiegoś czasu wiem, że na pewno nie będzie w takiej konfiguracji, jaką chciałem. Samochód może dojedzie we wrześniu tego roku, ale może i nie. Dodatkowo model zniknął ze strony producenta, po prostu nie istnieje 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, XoneX napisał(-a):

Z ciekawości. Jakie to zmiany w podatkach powodują, że klasyczny leasing jest lepszy niż najem długoterminowy?

Napisałem, że nie są w wynajmie tylko klasycznym leasingu, a ten po obecnych zmianach (klasyczny leasing) stał się mało atrakcyjny. 

1 godzinę temu, RysiekOchodzki napisał(-a):

Ja swoje auto zamawiałem we wrześniu ubiegłego roku i już od jakiegoś czasu wiem, że na pewno nie będzie w takiej konfiguracji, jaką chciałem. Samochód może dojedzie we wrześniu tego roku, ale może i nie. Dodatkowo model zniknął ze strony producenta, po prostu nie istnieje 😀

Ciekawe czy jak w rolku wypadasz z kolejki🤣


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, piteks napisał(-a):

Napisałem, że nie są w wynajmie tylko klasycznym leasingu, a ten po obecnych zmianach (klasyczny leasing) stał się mało atrakcyjny. 


Bo?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lawnowerman napisał(-a):


Bo?

 

Kiedyś po pół roku od wykupu auta dla siebie sprzedawało się go bez podatku.


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. Zależy od warunków. Przytniesz na podatkach, a może zapłacisz więcej finansującemu w ratach 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, piteks napisał(-a):

 

Kiedyś po pół roku od wykupu auta dla siebie sprzedawało się go bez podatku.


 

a teraz policz ile zaplacisz tego podatku i potem policz ile w plecy jesteś po wynajmie długoterminowym


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie co się wczoraj działo pod ferrarką w KTW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Positiveways ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.