Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, loco50 napisał(-a):

Tylko czarny. Oczywiście wtedy kiedy jest czarny😁

 

 

I o tym (mniej więcej) pisałem parę postów wyżej. Chociaż wcale nie trzeba "podbijać terenu", żeby w krótkim czasie osiągnąć zbliżony efekt.  ;)

 

15 godzin temu, rafiros napisał(-a):

Ja też czarny emoji16.png0d6d42c053b6b735aec0c73f195b763f.jpg

 

 

Znajomy ma A8 i mówi, że kiedy wjeżdża do garażu, musi wyłączać kamerę i czujniki, bo można "dostać owujenia i oyebania". Opracował więc swój własny, ultranowatorski system "na karteczki" - wszędzie ma napisane, czy już, czy jeszcze nie i do którego miejsca. Najgorzej jest po świętach - wtedy albo auto przed garażem albo przez 2-3 dni nie wsiada, bo nie da rady.  :D  ;) Za to w moim poprzednim aucie trzeba było z kolei składać lusterka, żeby w ogóle przejechać bramkę wjazdową do garażu pod kamienicą. Polska myśl architektoniczno-deweloperska rządzi w tym obszarze!  :lol:

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież można zrobić coś w rodzaju progu na posadzce w garażu. Dobijam do progu kołami i mam jeszcze 5 cm  do ściany. U mnie to działa i nie potrzeba żadnych karteczek. Auto tez mam czarne (nie było wyboru).


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, souls_hunter napisał(-a):

Przecież można zrobić coś w rodzaju progu na posadzce w garażu. Dobijam do progu kołami i mam jeszcze 5 cm  do ściany. U mnie to działa i nie potrzeba żadnych karteczek. Auto tez mam czarne (nie było wyboru).

 

Mnie osobiście ten problem akurat nie dotyczy, bo mój własny garaż (który aktualnie wynajmuję kolesiowi) jest dosyć spory i dokładnie taki próg tam jest (jest nawet i kanał i "inne takie"). Sam z kolei trzymam auto w garażu podziemnym, gdzie miejsce mam tak duże, że mógłbym w zasadzie dwie takie moje maluszki tam zaparkować. Ale generalnie w mojej okolicy, jak patrzę bo gabarytach, to jest katastrofa. A przecież nie chodzi chyba o to, żeby w przepiękny, chłodny poranek o godzinie, na przykład, 04:30, celować co do centymetra przy wjeździe/wyjeździe albo składać lusterka, nie wspominając o "wciąganiu brzucha", żeby wejść/wyjść z samochodu. A z tego, co widzę/słyszę, coraz częściej tak jest.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo developer ma sprzedać miejsce parkingowe i nieważne, że jest problem z korzystaniem z tego miejsca, ważne że kasa sie zgadza i w papierach jest odpowiednia ilość miejsc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dokładnie tak to wygląda. Znak czasów Panie...


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada doświadczenie jak przerejestrować na żółte tablice? W necie jest wiele informacji, często rozbieżne.

Słyszałem, że są osoby które się tym zajmują od początku do końca. Może ktoś zna taką osobę ze Śląska, okolic Częstochowy? 

będę wdzięczny jak ktoś podzieli się wiedzą :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie auto?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ostatni wiatrak ... Procedura jest jednolita...1. Opinia rzeczoznawcy o aucie, jego rzeczywistej oryginalności i stanie technicznym. 2. Wniosek do właściwego miejscowo Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków o wpis do rejestru zabytków. 3. Przegląd techniczny dla pojazdu kolekcjonerskiego/zabytkowego. 4. Rejestracja na tzw. żółte blachy...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

we Wręczycy pod Częstochową kobieta zawodowo zajmowała się załatwianiem papierów a-z przy rejestracji sprowadzonych samochodów, rzeczoznawców też ogarniała. Mogę popytać czy dalej działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, kiniol napisał(-a):

Czyli ostatni wiatrak ... Procedura jest jednolita...1. Opinia rzeczoznawcy o aucie, jego rzeczywistej oryginalności i stanie technicznym. 2. Wniosek do właściwego miejscowo Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków o wpis do rejestru zabytków. 3. Przegląd techniczny dla pojazdu kolekcjonerskiego/zabytkowego. 4. Rejestracja na tzw. żółte blachy...

Tak i w manualu,

 dzięki wielkie

 

13 minut temu, trollu napisał(-a):

we Wręczycy pod Częstochową kobieta zawodowo zajmowała się załatwianiem papierów a-z przy rejestracji sprowadzonych samochodów, rzeczoznawców też ogarniała. Mogę popytać czy dalej działa

Super by było.

We Wręczycy jestem kilka  razy w tygodniu.

Zapytaj proszę, właśnie chodzi mi żeby ktoś się tym zajął. Mam dość urzędowych spraw na co dzień i nie mam na to ani czasu ani ochoty :) 

dziękuję

Edytowane przez Andrzej1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do kolorów powiem... czarny jest świetny w czasie wyjazdu z myjni.. 

Wiec nie ma wyjscia musi być cz..erwony

16598779110421975043424548013446.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granatowy jest piękny😁

Z cardetailingiem nie mam problemu. Lubię się sam bawić przy aucie😀

 

20211030_130526.jpg

20211030_142934.jpg


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Hefajsto napisał(-a):

Wracając do kolorów powiem... czarny jest świetny w czasie wyjazdu z myjni.. 

Wiec nie ma wyjscia musi być cz..erwony

 

Ooooo... Mamy dzisiaj WIELKI DEBIUT w Top 100 Najbardziej Znienawidzonych Przez Mła Osób.  :D ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Ooooo... Mamy dzisiaj WIELKI DEBIUT w Top 100 Najbardziej Znienawidzonych Przez Mła Osób.  :D ;)

Jestesmy zaszczyceni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Granatowy jest piękny
Z cardetailingiem nie mam problemu. Lubię się sam bawić przy aucie
 
20211030_130526.thumb.jpg.ffc0be0c4da2ca2ffbefa9d3e9553ff7.jpg
20211030_142934.thumb.jpg.96b96fb327a97f2415d51b717ea21038.jpg

Mój nigdy tak nie wyglada ;)
55a0182f5e772811fa3c20c14d4ca3fd.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

I o tym (mniej więcej) pisałem parę postów wyżej. Chociaż wcale nie trzeba "podbijać terenu", żeby w krótkim czasie osiągnąć zbliżony efekt.  ;)

 

 

 

 

Ja nie podbijam terenu. Ja w takim mieszkam😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, vvv napisał(-a):


Mój nigdy tak nie wyglada ;)
55a0182f5e772811fa3c20c14d4ca3fd.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mój po wakacjach też tak wyglądał😄


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, loco50 napisał(-a):

Ja nie podbijam terenu. Ja w takim mieszkam😁

 

Cudzysłów nieprzypadkowy - widziałem już na forum parę Twoich fotek w różnych działach i po doborze auta, domyśliłem się, że to nie tylko kaprys.  ;) :) 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieś i las. Las i wieś 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, piteks napisał(-a):

Mój po wakacjach też tak wyglądał😄

 

Po Twojej trasie to bym rozumiał, ale u mnie to był tylko powrót z mazur 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, vvv napisał(-a):

 

Po Twojej trasie to bym rozumiał, ale u mnie to był tylko powrót z mazur 

Przy odrobinie szczęścia na Mazurach tez można spotkać komara, a nawet kilka :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, tylko srebrny (no ewentualnie szary). Zdecydowana większość moich byłych aut była właśnie w tym kolorze, tylko raz miałem czarnego i na jakiś czas mam dosyć ;)

PS. Tak też jest trochę brudny, po ostatniej ulewie.

 

IMG_7244r.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, tommly napisał(-a):

Eee tam, tylko srebrny (no ewentualnie szary). Zdecydowana większość moich byłych aut była właśnie w tym kolorze, tylko raz miałem czarnego i na jakiś czas mam dosyć ;)

PS. Tak też jest trochę brudny, po ostatniej ulewie.

 

 

 

Ja tam nie lubię srebrnego w samochodach, poza jednym wyjątkiem, który posiadam.

Rodzinne auto mam w sumie prawie zielone pod kolor nicku;)

 

Za to z kolejną zabawką waham się między czerwonym a żółtym... co jak na mnie jest dość nieoczekiwane bo lubię szaroburo;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.