Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.09.2022 o 18:09, Tommaso napisał(-a):

BMW M3 niszczy wizualnie każdego Genesisa 🤷‍♂️


Tomek, muszę odszczekać. Nowe beemki som pienkne 😂😂😂

 

A4AA0E5D-388B-4FDB-89CD-2D7AC2116CFD.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ZawszeKwadrat napisał(-a):

tak sie konczy budowanie za malego garazu ;)

amggt05.jpg

 

Jak będziesz go "upłynniał" to daj znać, ogólnie każdy kto ma AMG, RS, M, a nawet forda GT, to pomogę grzecznościowo :) mam odbiorcę w Normandii, któremu posłałem już kilka samochodów swoich, kolegów, znajomych, nawet nieznajomych.

 

 

Godzinę temu, mariaczi napisał(-a):

Ostatnio na światłach podczas ulewy pokazuję kierowcy w nowej corolli żeby włączył światła. Otwiera szybę i się pyta o co chodzi. Mówię żeby światła zapalił bo leje. Ignorancko zerka za kierownicę i mówi że ma włączony automat. Ja mówię że leje, a on że skoro takie świecą to tak ma być... Ludzie to debile. Dziś podczas deszczu leciałem A1 kupa aut na dziennych. Plaga. W tumanie wody przy 140 widoczność takiego auta drastycznie spada bo d*pa nieoświetlona.

S20FE 5G
 

Też o tym pisałem. Wybuchł taki shitstorm, że szkoda rozwijać temat na nowo. Ludzie przyzwyczajają się coraz bardziej do nowinek technicznych, które zastępują myślenie. Niestety to nie działa tak jak zdrowy rozsądek i świadomość kierowcy, której jak widać brak.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Adi napisał(-a):


Tomek, muszę odszczekać. Nowe beemki som pienkne 😂😂😂

 

A4AA0E5D-388B-4FDB-89CD-2D7AC2116CFD.jpeg

Teraz to i ja muszę zmienić zdanie. Te Genesisy przy nim bledną. 

Poniżej dwa, pierwszy gdy jeszcze myślałem, że to fajne samochody, ten drugi jak zobaczył tą Beemkę, to zbladł. 

 

 

 

all-new-2021-genesis-g80-a75e848 (1).jpg

 

review-genesis-g80 (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Adi napisał(-a):


Tomek, muszę odszczekać. Nowe beemki som pienkne 😂😂😂

 

A4AA0E5D-388B-4FDB-89CD-2D7AC2116CFD.jpeg

Fajna, każdy właściciel bmw powinien się zainspirować tym egzemplarzem, jeszcze tylko transplant grilla z nowego bmw4 zrobić i byłby mega projekt 💪


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, irekm napisał(-a):

Fajna, każdy właściciel bmw powinien się zainspirować tym egzemplarzem, jeszcze tylko transplant grilla z nowego bmw4 zrobić i byłby mega projekt 💪

Ważne, że ma cztery rury. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa M2 zaprezentowana na zdjęciu kilka postów wcześniej to jakaś porażka...

Zupełnie nie wiem po co tak często zmieniają wygląd ładnych samochodów psując go. Czy jak coś jest dobre, to nie można tego zostawić i cieszyć się że się sprzedaje tylko na siłę trzeba udziwniać, szokować i przy okazji wciskać kit klientowi że takie są teraz trendy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Adi napisał(-a):


Tomek, muszę odszczekać. Nowe beemki som pienkne 😂😂😂

 

A4AA0E5D-388B-4FDB-89CD-2D7AC2116CFD.jpeg

W pierwszym momencie pomyślałem, że to jakiś "PRO" body kit uklepany w szopie, ale teraz czytam artykuł o nowym M2... Tego się nie da "odzobaczyć".

FP.thumb.jpg.dc90e51370525614bd813376e73d3e6d.jpg


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest poważny projekt 😱🤔

Myślałem że ktoś se jajca zrobił I to jest jakiś render 🤣🤣

Ale jak faktycznie wyszedł z pod ręki projektanta bmw, to następny projekt jaki powinni mu zaproponować, to zajęcie się projektem instalacji kanalizacyjnej na jakimś osiedlu 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się założyć, że będziemy w przeciągu upływającej dekady, grubo się zastanawiać nad chinolami.

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba poważne, w takim razie ten samochód nawet nie potrzebuje transplanta grilla z większego bmw 4 😜

Fajny projekt, do tej pory nie byłem fanem niemieckiej motoryzacji, ale czuję że zaczyna mnie do niej ciągnąć coraz bardziej 

2023-bmw-m2-leak-1.webp

Screenshot_20220928_112225.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek tak patrzy i się zastanawia co się tym Niemcom stało?

Projekt, który ujrzał światło dzienne 20 lat temu...

e46.thumb.jpg.1c0de6e4959d96b6ba82db59d6b0f859.jpg


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy każdym nowym modelu BMW są głosy "łe brzydal, łe kasztan" a później pełno tego na drogach. Ludzie chyba lubią jeździć brzydkimi kasztanami ;)

 

co nie zmienia faktu że poprzednie M2 ładniejsze

 

2 minuty temu, mariaczi napisał(-a):

To bmw wygląda jak inspirowane trabantem

projektując e90 musieli mieć w biurze plakaty z lanosem. Same ikony 

 

w nowym M2 (jak i samej 2er) widać koncept 2002 hommage. Z drugiej strony patrząc na nowego Nissana Z chyba mamy powiew klimatów sprzed kilku dekad. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, trollu napisał(-a):

przy każdym nowym modelu BMW są głosy "łe brzydal, łe kasztan" a później pełno tego na drogach. Ludzie chyba lubią jeździć brzydkimi kasztanami ;)

 

co nie zmienia faktu że poprzednie M2 ładniejsze

 

projektując e90 musieli mieć w biurze plakaty z lanosem. Same ikony 

 

w nowym M2 (jak i samej 2er) widać koncept 2002 hommage. Z drugiej strony patrząc na nowego Nissana Z chyba mamy powiew klimatów sprzed kilku dekad. 

Nowa Zetka ewidentnie nawiązuje do Datsuna Fairlady 240


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, yacajackowski napisał(-a):

A widzieli nowe BMW XM? To jest dopiero palec w przełyku:

 

ab35d459bca084b6gen.jpg

2c0003c7e52a57f3gen.jpg

 

Historia ich osadzi! Dobrze, ze M340 po fejsie zostawili w spokoju 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, yacajackowski napisał(-a):

A widzieli nowe BMW XM? To jest dopiero palec w przełyku:

 

ab35d459bca084b6gen.jpg

2c0003c7e52a57f3gen.jpg

Nie rozumiem Waszej dezaprobaty.

W końcu inspiracja ikoną popkultury nie powinna hańbić…

.

.

.

.

.

 

7B13B55F-5652-4F80-8C7F-4CDEBCEE8799.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, SzefSzefow napisał(-a):

Historia ich osadzi! Dobrze, ze M340 po fejsie zostawili w spokoju 😂

ehe, chyba zapomniałeś jak wyglądała deska w przed lifcie a jak jest teraz;) Z zewnątrz zmiany kosmetyczne ale na minus, przednie światła były ładniejsze 

 

patrzę na XM i nasunęło mi się skojarzenie z butami - te bardzo drogie, limitowane nike, adidasy itp wyglądają jak przeżute przez psa a ustawiają się kolejki chętnych, licytacje itd. Auta za te pieniądze (XM startuje od 930 tys zł :ph34r:) chyba nie mają być rozpatrywane w kategoriach ładne/brzydkie tylko mało/bardzo rzucające się w oczy. Jak ludzie gadają i auto robi zamieszanie to jest git, słupki sprzedaży idą do góry 

...qrcze, za bańkę można kupić nowego Range Rovera który wygląda tak jak powinien a nie jak drag quen 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, trollu napisał(-a):

ehe, chyba zapomniałeś jak wyglądała deska w przed lifcie a jak jest teraz;) Z zewnątrz zmiany kosmetyczne ale na minus, przednie światła były ładniejsze 

 

patrzę na XM i nasunęło mi się skojarzenie z butami - te bardzo drogie, limitowane nike, adidasy itp wyglądają jak przeżute przez psa a ustawiają się kolejki chętnych, licytacje itd. Auta za te pieniądze (XM startuje od 930 tys zł :ph34r:) chyba nie mają być rozpatrywane w kategoriach ładne/brzydkie tylko mało/bardzo rzucające się w oczy. Jak ludzie gadają i auto robi zamieszanie to jest git, słupki sprzedaży idą do góry 

...qrcze, za bańkę można kupić nowego Range Rovera który wygląda tak jak powinien a nie jak drag quen 

Przy obecnym kursie za V8 płacisz 1 300 000 😕 wg, mnie trochę dużo za dużo... Naturalnie mowa o LR - RR.

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu już ustrzeliłem taką na S-ce. Myślałem wtedy, że to jakiś żart.cb5f6c04f9abd9480cd1ff6ae8f01c86.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy pójdzie to w kierunku np E60 gdzie wszyscy psioczyli, że wygląda tragicznie a teraz każdy chce je mieć.

Edytowane przez yacajackowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, gust się raczej nie zmienia człowiekowi o 180 stopni, a jak widać po opiniach w wątku raczej te nowości się niezbyt spodobały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem entuzjastą BMW, ale bez przesady są gorsze projekty. 

Mam nadzieję, że żaden z Forumowiczów nie posiada (nie lubię nikogo urażać). 

 

 

 

 

Cybertruck-z-bliska.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.