Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Czeka mnie zakup opon letnich, jakie byście polecili (rozmiar 175/65/14)?

 

Sava


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to??? Myślałem o Nokianie H lub Uniroyallu 550, nie chodzi mi o zaoszczędzenie paru złociszy tylko o coś w czym przy deszczu nie frygnę z zakrętu :roll:


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co to??? Myślałem o Nokianie H lub Uniroyallu 550, nie chodzi mi o zaoszczędzenie paru złociszy tylko o coś w czym przy deszczu nie frygnę z zakrętu :roll:

 

To jest zdaje sie Good Year robiony w Czechach.

Mam kolejny sezon zimówki, któreś tam letnie.

Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Cenowo wychodziła przeważnie połowa Michelina a jakość była porównywalna.

kupowałem przeważnie 195/65/15 albo 205/60/15

Auto ma ~ 150 KM i często jeździ ~ 200km/h :mrgreen:

 

Polecam www.baloon.pl

w ciągu doby masz pod drzwiami


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do opon to od zawsze były Michellin Pilot Sport (indeks do 250 km/h bo auta to 200KM i 150KM) ale po ostatniej przygodzie gdzie w Gdańsku pękła mi opona na bocznej krawędzie kupiłem Dunlop (modelu nie pamietam) i jest rewelacja, a róznica w cenie na korzyść Dunlopa 25PLN, więc chyba na przyszły sezon nastąpi zmiana producenta:)

 

PS mowa o nowych oponach letnich w rozmiarze 205x55x16, zimówiki to 195x65x15 Michellin!!!


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś na forum kto jeździ samochodem Lancia Lybra? Ciekaw jestem opini o tym aucie :mrgreen: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest ktoś na forum kto jeździ samochodem Lancia Lybra? Ciekaw jestem opini o tym aucie :mrgreen: pzdr

Nie jeździłem, ale zastanawiałem się nad kupnem. Fajny samochód, z bardzo dobrym wyposażeniem, za rozsądną cenę (oczywiście używany). Tylko serwis jest drogi...

Czytałem głównie forum, polecam:

http://lanciapolska.org

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jeździłem, ale zastanawiałem się nad kupnem. Fajny samochód,

 

I drzwi od strony kierowcy nie trzeba wymieniać :mrgreen:

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest ktoś na forum kto jeździ samochodem Lancia Lybra? Ciekaw jestem opini o tym aucie :mrgreen: pzdr

 

Pojazd dobrze wyposażony i niezły jakościowo, ale czegoś mu brakuje..... Ja wolałbym jednak cos niemieckiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler530

lancia jakos nie bardzo ta firma brzmi :grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za odpowiedzi- nie rozumiem tej uwagi o wymianie drzwi od strony kierowcy-czyzby chodzilo o gabaryty kolegi ( z calym szacunkiem :wink:

 

Co do auta to jest imho ciekawe, sylwetka kontrowersyjna-mi sie podoba

 

Zgadzam sie co do uwagi odnośnie "czegoś niemieckiego" ale na to potrzeba trochę więcej pieniążków niestety...

 

Dzięki wszystki, pozdrawiam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety oprócz silnika i osprzetu do tej Lancii nie pasuje prawie nic od Fiata. Jeździłem Kappą i miło wspominam. W stosunku do niemieckich ma zaletę - jest praktycznie niekradzione.

 

EDYTKA: we włoszczyźnie chyba nie wymienia się tulei wahacza i tego przegubu na końcu tylko całe wahacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
lancia jakos nie bardzo ta firma brzmi :grin:

 

Spróbuj powiedziec 3 razy bardzo szybko slowo "Lancia" tylko od tyłu.

Zobaczysz że będzie fajniej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kilka lat temu kupil nowa Lybre w salonie - non stop byly z nia problemy, glownie elektryka a przy 30kkm rozsypal sie silnik. Przygoda z Lancia trwala ze 2 lata po czym kupil Honde Accord i wiecej o wytworach wloskiej mysli motoryzacyjnej slyszec nie chcial ;-)

 

Ja bym tam sie w Lancie nie pakowal - nie wiem jak teraz, moze Lancia poszla droga Fiata (np. aktualne Bravo jest naprawde porzadnie zrobionym autem), ale kupno starszego modelu to, imho szukanie klopotow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak wszyscy w latach 80 jeżdziłem fiatem potem jak "wszyscy" miałem kilka golfów, następnie był okres japoński, aktualnie wróciłem do niemców ale w trochę wyższej klasie - 2xA6.

Myślałem, że nigdy już nie kupię włoskiego auta, a tu moja 18letnia córka na pierwszy samochód zażyczyła sobie lancie ypsilon i musiałem kupić.

jeżdzi nią pół roku całkowicie bezawaryjnie czego nie mogę powiedzieć o moich A6 a nie trzeba dodawać, że wszystkie modele lancii są bardzo atrakcyjne wizualnie.


mark191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak jak wszyscy w latach 80 jeżdziłem fiatem potem jak "wszyscy" miałem kilka golfów, następnie był okres japoński, aktualnie wróciłem do niemców ale w trochę wyższej klasie - 2xA6.

Myślałem, że nigdy już nie kupię włoskiego auta, a tu moja 18letnia córka na pierwszy samochód zażyczyła sobie lancie ypsilon i musiałem kupić.

jeżdzi nią pół roku całkowicie bezawaryjnie czego nie mogę powiedzieć o moich A6 a nie trzeba dodawać, że wszystkie modele lancii są bardzo atrakcyjne wizualnie.

Mowisz o nowych autach?Sprecyzuj.Bo wykonanie Lancii nijak nie ma sie do Audi.A wpadki zdarzaja sie wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

Przeglądalem to wczoraj, ale nie mam zielonego pojęcia po co to ktos wystawił :???:

Nie sądze żeby ktoś kupił tego Merca, z powodu że jest to "unikatowy" egzemplarz który sypie się po roku czasu :( Jako inwestycja długoterminowa chyba się nie sprawdzi :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
Ktos jest zly i w ten sposob chce to zamanifestowac.Nie dziwie mu sie.

 

No ale na allegro?? Kiedyś w centrum Warszawy stało auto z przywieszonym ogromnym transparentem, na którym wlaściciel napisał jak go oszukali w serwisie i wsadzili mu stare, używane sprzęgło :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum trafiłem nie, dlatego, że interesuje się wyłącznie zegarkami, ale ogólnie zabytkami.

Moim marzeniem, a właściwie przyszłością jest:

 

Warszawa%20223.jpg

 

Szczerze mówiąc, nie jestem pewien jaki zegarek do niej pasuje?

Może ma ktoś jakąś propozycję... :rolleyes:


Spoglądam na zegarek, lecz nie sprawdzam godziny?

Myślę sobie: ?Jurij Gagarin miał takiego gdy leciał w kosmos??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Warszawy sedan (radziecka pobieda M-20 :rolleyes: ) Pasuje tylko zegarek pobieda :), moja jest rocznik 55', po podpasuje okresem produkcji ;)

 

post-22147-0-17385100-1331073023.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do Warszawy sedan (radziecka pobieda M-20 :rolleyes: ) Pasuje tylko zegarek pobieda :), moja jest rocznik 55', po podpasuje okresem produkcji :)

 

Kiedyż Pobieda była sowiecka, a Warszawa (prawieże) Polska... Mówiłem o Warszawie 223, należy wspomnieć nań, iż części do Warszawy M-20 były brane z Sowieckich fabryk, więc Warszawa M-20 Polska nie była.

Dopiero Warszawa 223, (choć tylko tył został zmodernizowany na "sedan") była w pełni produkowana w Polsce (FSO).

Myślałem bardziej o Polskim zegarku, coś z Błoni.

Do Pobiedy i Warszawy M-20 oczywiście i jak najbardziej zegarek akuratny (Radziecka myśl techniczna, dla Radzieckiej myśli technicznej...).

 

??????? ? ????:

1265531017_d09115baa1.jpg

 

Wyprodukowano w Polsce:

Warszawa%20223.jpg

 

Ot zasadnicza różnica ;)


Spoglądam na zegarek, lecz nie sprawdzam godziny?

Myślę sobie: ?Jurij Gagarin miał takiego gdy leciał w kosmos??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.