Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Przemek84 napisał(-a):

Trochę nieaktualna fotka, ale wóz nadal ten sam.

 

50849719282_1dbf8d2a34_b.jpg

Coś mi przypomina. Możesz dać większy fragment? Wygląda znajomo. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Coś mi przypomina. Możesz dać większy fragment? Wygląda znajomo. ;) 

Chyba nawet nie mam innego zdjęcia tego auta🤣 

 

Edit.

W sumie tylko takie😉

 

50901169468_0c8090a77b_b.jpg

 

50577055402_3ba9c254b3_b.jpg

 

50494505766_8c8428dd1f_b.jpg

 

50368694607_80cda1bbcd_b.jpg

Edytowane przez Przemek84
Fotki

Instagram: przemekspce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Przemek84 napisał(-a):

Chyba nawet nie mam innego zdjęcia tego auta🤣 

 

Edit.

W sumie tylko takie😉

 

50901169468_0c8090a77b_b.jpg

 

50577055402_3ba9c254b3_b.jpg

 

50494505766_8c8428dd1f_b.jpg

 

50368694607_80cda1bbcd_b.jpg

Na co zamieniłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Na co zamieniłeś?

Nie zamieniłem, mam nadal, tylko po prostu nie robię zdjęć samochodom. Mogę niby zaraz z garażu wyjechać i pstryknąć gdybyś chciał, ale ostrzegam, że nie myłem na 1 listopada🤣

A samo auto w porządku, mi wystarcza i po 2 latach się nie znudziło. Szkoda, że dopiero teraz fajny odcień zielonego wypuścili, wcześniej nie bylo. Za to nowe logo na minus jak dla mnie.


Instagram: przemekspce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Przemek84 napisał(-a):

Nie zamieniłem, mam nadal, tylko po prostu nie robię zdjęć samochodom. Mogę niby zaraz z garażu wyjechać i pstryknąć gdybyś chciał, ale ostrzegam, że nie myłem na 1 listopada🤣

A samo auto w porządku, mi wystarcza i po 2 latach się nie znudziło. Szkoda, że dopiero teraz fajny odcień zielonego wypuścili, wcześniej nie bylo. Za to nowe logo na minus jak dla mnie.

Czyli mamy ten sam model :). Staż nawet podobny a kolor zielony fajny jest, ale mnie spodobał się nowy czerwony (wiem, kontrowersyjne to). Ja mam penta metal a Twój to chyba czarny? Zdjęć samochodowi także nie robię, bo bzika to mam na punkcie zegarków, ale nie aż tak by były droższe od tego czym jeżdżę ;). Nowe logo mi się także nie podoba. Masz automat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Czyli mamy ten sam model :). Staż nawet podobny a kolor zielony fajny jest, ale mnie spodobał się nowy czerwony (wiem, kontrowersyjne to). Ja mam penta metal a Twój to chyba czarny? Zdjęć samochodowi także nie robię, bo bzika to mam na punkcie zegarków, ale nie aż tak by były droższe od tego czym jeżdżę ;). Nowe logo mi się także nie podoba. Masz automat?

 

Dark penta metal. Przy zakupie brałem jeszcze pod uwagę pomarańczowy, ale średnio mi do niego pasowały czerwone dodatki. Reszta kolorów wtedy mnie nie zachwyciła. Wziąłem z manualem, na jeździe próbnej mieli automat ale jakoś nie mogłem się przekonać. Może gdybym więcej na codzień jeździł po mieście to bym się zdecydował. Za to obowiązkowo dołożyłem otwierany panoramiczny dach😎 No i na pierwszej wizycie w serwisie odłączyli mi ten śmieszny głośnik w drzwiach imitujący dźwięk wydechu. Jedyne co wkurza to mały bak, wolałbym na raz z 60-70 l tankować a nie co kilka dni tracić czas na stacji. Jeszcze z minusów to schowek na okulary nie zawsze da się zamknąć, zawsze w serwisie o tym zapominam.

 

P.s. czerwonego miałem Peugeota 207. Wiadomo najszybszy kolor🤣

 

 

Edytowane przez Przemek84

Instagram: przemekspce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Przemek84 napisał(-a):

 

Dark penta metal. Przy zakupie brałem jeszcze pod uwagę pomarańczowy, ale średnio mi do niego pasowały czerwone dodatki. Reszta kolorów wtedy mnie nie zachwyciła. Wziąłem z manualem, na jeździe próbnej mieli automat ale jakoś nie mogłem się przekonać. Może gdybym więcej na codzień jeździł po mieście to bym się zdecydował. Za to obowiązkowo dołożyłem otwierany panoramiczny dach😎 No i na pierwszej wizycie w serwisie odłączyli mi ten śmieszny głośnik w drzwiach imitujący dźwięk wydechu. Jedyne co wkurza to mały bak, wolałbym na raz z 60-70 l tankować a nie co kilka dni tracić czas na stacji. Jeszcze z minusów to schowek na okulary nie zawsze da się zamknąć, zawsze w serwisie o tym zapominam.

 

 

Czyli bliźniaki, ale nie jednojajeczne. ;) Ja mam automat i w mieście to duża wygoda. Przedtem przez całe życie na manualu, ale teraz wiem, że nie wrócę. Wybrałeś fotel elektryczny, czy zwykły? Klapa bagażnika u Ciebie nie hałasuje (określenie trochę na wyrost)? U mnie po przejechaniu 37kkm jedyne zastrzeżenia to lekkie wycieranie się brzegów tapicerki na przednich fotelach, poza tym OK. Schowek na okulary działa idealnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Czyli bliźniaki, ale nie jednojajeczne. ;) Ja mam automat i w mieście to duża wygoda. Przedtem przez całe życie na manualu, ale teraz wiem, że nie wrócę. Wybrałeś fotel elektryczny, czy zwykły? Klapa bagażnika u Ciebie nie hałasuje (określenie trochę na wyrost)? U mnie po przejechaniu 37kkm jedyne zastrzeżenia to lekkie wycieranie się brzegów tapicerki na przednich fotelach, poza tym OK. Schowek na okulary działa idealnie :)

 

Fotel zwykły, tylko cośtam w oparciu jest ustawiane elektrycznie. Bawilem się elektrycznym w dziadkowozie tzn xtrailu teścia i fajny w sumie bajer tylko wolno przesuwa. Przy tym jak wsiadam po żonce do auta to przestawienie fotela trwałoby wieczność. Nie wiem jak jest w Kii .Nie zauważyłem żeby klapa halasowała, tapicerka na razie cała😉 


Instagram: przemekspce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim dniu nie można się śpieszyć. 

20221101_130826-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Przemek84 napisał(-a):

 

Fotel zwykły, tylko cośtam w oparciu jest ustawiane elektrycznie. Bawilem się elektrycznym w dziadkowozie tzn xtrailu teścia i fajny w sumie bajer tylko wolno przesuwa. Przy tym jak wsiadam po żonce do auta to przestawienie fotela trwałoby wieczność. Nie wiem jak jest w Kii .Nie zauważyłem żeby klapa halasowała, tapicerka na razie cała😉 

W ProCeedzie elektrycznie ustawiany fotel, taki jak masz z pamięcią, jest nieco wyższy od manualnego. Przy moim wzroście był zbyt wysoki a ponieważ jestem jedynym kierowcą, jak dla mnie zwykły lepszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za to nowe logo na minus jak dla mnie.

To już nie jest Kia, tylko KN


Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ZawszeKwadrat napisał(-a):

takie tam - kontrastowe :)

amg gts.jpg

Albo właściciel kamienicy (biura podań), albo zwyczajnie samochód to jego życiowy priorytet. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ZawszeKwadrat napisał(-a):

takie tam - kontrastowe :)

amg gts.jpg

 Samochodzik któregoś z adwokatów z kancelarii :), lub też któregos z klientów ...Kancelarii

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Albo właściciel kamienicy (biura podań), albo zwyczajnie samochód to jego życiowy priorytet. 

 

21 minut temu, mkl1 napisał(-a):

 Samochodzik któregoś z adwokatów z kancelarii :), lub też któregos z klientów ...Kancelarii

 

przeciez to samochod Kolegi @ZawszeKwadrat


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ZawszeKwadrat napisał(-a):

takie tam - kontrastowe :)

Częstochowa to miasto kontrastów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mój mały car spotting z Trójmiasta

Marriott zawsze w formie

1667454941691.jpg

 

1667454769956.jpg

 

Szeseta :D

1667454941720.jpg

 

Tego zawsze możnaby okleić folią

1667454941660.jpg

 

Takiego koloru jeszcze na G nie widziałem

1667454941628.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Remy napisał(-a):

Skoro przegląd polskich parkingów, to naszła mnie myśl aby przenieść się do lat 90-tych.

Wtedy nie było tak bogato choć czasem...:

 

A zaprojektowanie tego modelu kosztowało:
https://www.auto-swiat.pl/klasyki/youngtimer/czy-mercedes-600-sel-to-najlepsze-auto-swiata/9xhkjc5

 

 

Racja, teraz kazdy moze wziac w leasing, wypozyczyc, pozyczyc... Wtedy trzeba bylo kupic (ok... teoretycznie 😉).

 


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Remy napisał(-a):

Skoro przegląd polskich parkingów, to naszła mnie myśl aby przenieść się do lat 90-tych.

Wtedy nie było tak bogato choć czasem...:

 

A zaprojektowanie tego modelu kosztowało:
https://www.auto-swiat.pl/klasyki/youngtimer/czy-mercedes-600-sel-to-najlepsze-auto-swiata/9xhkjc5

W pierwszej połowie lat 90-tych pamiętam, że często można było spotkać Dacie 1300, Zastawy 1100, Poldki, Skody 105 również Favority, Maluchy, Nysy, Żuki i Tarpany), te lepsze auta zaczęły się pojawiać dopiero w drugiej połowie.

3 godziny temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

 

Racja, teraz kazdy moze wziac w leasing, wypozyczyc, pozyczyc... Wtedy trzeba bylo kupic (ok... teoretycznie 😉).

 

Nie przesadzajmy, nie każdy może wziąć w leasing, wypożyczyć czy nawet pożyczyć coś bardzo znacznego.  

Pamiętam pierwszy leasing jaki wzięliśmy(z 18 lat temu), wyniósł nas w sumie 120 czy 125%, nie wspomnę o kredytach, które królowały jeszcze wcześniej...

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Autor1984 napisał(-a):

 

Nie przesadzajmy, nie każdy może wziąć w leasing, wypożyczyć czy nawet pożyczyć coś bardzo znacznego.  

Pamiętam pierwszy leasing jaki wzięliśmy(z 18 lat temu), wyniósł nas w sumie 120 czy 125%, nie wspomnę o kredytach, które królowały jeszcze wcześniej...

 

Nadal jest roznica miedzy wypozyczeniem i leasingiem, a przelewem calej kasy na raz.

Teraz nie musisz miec miliona, zeby jezdzic samochodem za milion, wtedy bylo inaczej. Teraz wystarczy miec te 30000zl -40000zl miesiecznie (plus kaucja), zeby w abonamencie jezdzic sobie Lambo, Ferrari czy 911


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.