Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

@Louis Cypher

Zdaję sobie sprawę, jeździłem "uturbionymi benzyniakami" w 2.0 w tym również S3 i wiem, że potrafią :)

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Autor1984 napisał(-a):

@Louis Cypher

Zdaję sobie sprawę, jeździłem "uturbionymi benzyniakami" w 2.0 w tym również S3 i wiem, że potrafią :)

Korki w mieście wystarczą. U mnie przy 1,6 turbo potrafi przekroczyć 13/100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Louis Cypher napisał(-a):

Dwa litry benzyna - czego to tak żre?

 

 

IMG_2932.jpeg

u mnie tez zzre... ale za kazdym razem przy tankowaniu, to najlepiej wydane pieniadze w moim zyciu.

 

IMG_20221104_152041.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ZawszeKwadrat napisał(-a):

u mnie tez zzre... ale za kazdym razem przy tankowaniu, to najlepiej wydane pieniadze w moim zyciu.

 

IMG_20221104_152041.jpg

A ja raz miałem 49,9/100... Po 300 metrach. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ZawszeKwadrat napisał(-a):

u mnie tez zzre... ale za kazdym razem przy tankowaniu, to najlepiej wydane pieniadze w moim zyciu.

 

IMG_20221104_152041.jpg

Phi!

Patrz i się ucz :) 

11l.thumb.jpg.7ec71b93cf358b85068f8160935794bd.jpg

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ZawszeKwadrat napisał(-a):

u mnie tez zzre... ale za kazdym razem przy tankowaniu, to najlepiej wydane pieniadze w moim zyciu.

 

IMG_20221104_152041.jpg

 

To i tak delikatnie przy tej mocy...

Moja Mieczysława w mieście 20l bez żadnej spiny spala. W korkach do 25 😁

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.11.2022 o 02:06, Louis Cypher napisał(-a):

Dwa litry benzyna - czego to tak żre?

 

 

IMG_2932.jpeg

 

 

Bo Ci prostokaty swieca, one zuzywaja duzo paliwa


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Krakus1 napisał(-a):

Nie wiem po co dbam o to auto , wosk...itd , jak codziennie jest ten sam widok 🤬

IMG20221110111550.jpg

 

 

No i co Ci Kitku przeszkadza?


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem po co dbam o to auto , wosk...itd , jak codziennie jest ten sam widok
IMG20221110111550.thumb.jpg.d0ddfe9c3701e87c1bd7b9a717815df8.jpg

czysto ma, czadem pewnie ciepło więc co się dziwisz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Krakus1 napisał(-a):

Nie wiem po co dbam o to auto , wosk...itd , jak codziennie jest ten sam widok 🤬

IMG20221110111550.jpg

Sąsiadka wystraszyła kitku kiedyś do tego stopnia, że "palił kapcia" na masce z 10 sekund :D naturalnie zimówki z kolcami na czterobucie na pełnym gwizdku zostawiły liczne zdobienia:) 

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Sąsiadka wystraszyła kitku kiedyś do tego stopnia, że "palił kapcia" na masce z 10 sekund :D naturalnie zimówki z kolcami na czterobucie na pełnym gwizdku zostawiły liczne zdobienia:) 

 

Morał z tego taki, żeby nie straszyć kitku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krakus1 napisał(-a):

Nie wiem po co dbam o to auto , wosk...itd , jak codziennie jest ten sam widok 🤬

Kot sąsiadki tak robił po całym parkingu. Niestety ludziom się nie podobało i historia zakończyła się tragicznie. Szkoda, wszystkie dzieciaki na osiedlu szalały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Krakus1 napisał(-a):

Nie wiem po co dbam o to auto , wosk...itd , jak codziennie jest ten sam widok 🤬

 

Jakbyś sie bardziej do tego woskowania przylozyl to łapy by się mu rozjezdzaly i nie dalby rady wejsc 🙂


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

 naturalnie zimówki z kolcami na czterobucie na pełnym gwizdku zostawiły liczne zdobienia:) 

Dokładnie , jak detailer zobaczył jak farba i ceramika wygląda na masce po pół roku to się załamał 😔

10 minut temu, petruss napisał(-a):

Kot sąsiadki tak robił po całym parkingu. Niestety ludziom się nie podobało i historia zakończyła się tragicznie. Szkoda, wszystkie dzieciaki na osiedlu szalały...

U nas jest pełna kocia kultura , każdy kot pilnuje swoje podwórko , ale o dziwo jedyne koty które siedzą na swoich autach to moje - jest jeszcze jeden czarny - 🤔

9 minut temu, 70' napisał(-a):

Jakbyś sie bardziej do tego woskowania przylozyl to łapy by się mu rozjezdzaly i nie dalby rady wejsc 🙂

Widziałem ten scenariusz jak kot zasnął i obudził się ślizgając po masce, nie zapomnę widok tych pazur po czarnej masce 😱

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, mario1971 napisał(-a):

To trzeba mieć pecha.

ca016867d26a18de7edd6987fc27a17b.jpg

Współczuję ,  1000zł do kolejnej polisy AC i auto zastępcze , to drugie jest najgorsze zwłaszcza jak są plany na długi weekend 😔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Współczuję ,  1000zł do kolejnej polisy AC i auto zastępcze , to drugie jest najgorsze zwłaszcza jak są plany na długi weekend
Właśnie zaczynałem urlop. default_wink.png Byłem w trasie na autobanie, auto przede mną przejechało przez gumę lub chlapacz od tira, podbiło to coś, co przerysowało mi maskę i uderzyło w szybę.
67ca27427633bf66579937df6b92ff6f.jpg

Obecnie czekam na auto zastępcze. Mają je podstawić w ciągu 2 godzin. Fiacik Tipo do mnie jedzie. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Właśnie zaczynałem urlop. default_wink.png Byłem w trasie na autobanie, auto przede mną przejechało przez gumę lub chlapacz od tira, podbiło to coś, co przerysowało mi maskę i uderzyło w szybę.
67ca27427633bf66579937df6b92ff6f.jpg

Obecnie czekam na auto zastępcze. Mają je podstawić w ciągu 2 godzin. Fiacik Tipo do mnie jedzie. :)

Współczuję a w Fiacie zapomnij o wyprzedzaniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Właśnie zaczynałem urlop. default_wink.png Byłem w trasie na autobanie, auto przede mną przejechało przez gumę lub chlapacz od tira, podbiło to coś, co przerysowało mi maskę i uderzyło w szybę.
67ca27427633bf66579937df6b92ff6f.jpg

Obecnie czekam na auto zastępcze. Mają je podstawić w ciągu 2 godzin. Fiacik Tipo do mnie jedzie. :)

Najważniejsze żeś cały i zdrowy, nie raz widziałem na filmach jak do kabiny się przebija to, co podbite przez auto poprzedzające. Szczęście w nieszczęściu.

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Właśnie zaczynałem urlop. default_wink.png Byłem w trasie na autobanie, auto przede mną przejechało przez gumę lub chlapacz od tira, podbiło to coś, co przerysowało mi maskę i uderzyło w szybę.
 

Obecnie czekam na auto zastępcze. Mają je podstawić w ciągu 2 godzin. Fiacik Tipo do mnie jedzie. :)

No współczuję Mariusz. A u mnie dziś takie małe coś... Spróbuję sam naprawić, jak tylko dojadę do domu i się nie rozlezie.

IMG_20221110_1453341.thumb.jpg.475672b60274dfa0826dfd4e9adbf269.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Autor1984 napisał(-a):

Najważniejsze żeś cały i zdrowy, nie raz widziałem na filmach jak do kabiny się przebija, to co podbite przez auto poprzedzające. Szczęście w nieszczęściu.

Ja najechałem w czerwcu na metalową lekko łukowatą sztabę. Na szczęście poszła tylko opona, ale czekałem na pomoc drogową 3 godziny w temperaturze 36 stopni. Przy okazji poznałem tradycyjną tzw. polską gościnność, czytaj - obojętność.  Jedyną osobą która zainteresowała się nami po jakimś czasie, był człowiek z tych co na wsi są na dole lokalnej społeczności. Szczęście, że miałem zapas wody, bo mogło być nieciekawie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.