Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Dorian06 napisał(-a):

Dobrze, że cały i zdrowy. 

 

 

Powinna. 

Mnie jak Mini naprawiali to również dostałem Tipo. Na pytanie czemu nie automat bo nie mają. Na stwierdzenie, że mam prawko tylko na automaty odpowiedź, to nie damy żadnego.  

Jak mi chcieli dać manual za rozbitego Outbacka, to powiedziałem, że jestem wprawdzie leniwy i nie lubię zmieniać biegów, ale jak nie mają, to wypożyczę gdzieś automat podobnej klasy i wezwę ich zapłaty, a jak nie zapłacą, to ich pozwę. Jakoś szybko (w ciągu 2 godzin) znaleźli. Najpierw dostałem hybrydę jakąś, a potem passata. Warta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u niemca miałem ubezpieczenie. 

 

Ale to już historia. Miniak będzie cieszył (chyba) Francuza. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Krakus1 napisał(-a):

A jazda zimą? 😉

 

Zimą nie jeżdżę, stoi pod kołderką w garażu 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, plszcto napisał(-a):


oj tam - tankuj za 100... emoji16.pngemoji6.png

Do domu nie dojedzie... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tragedii, za 100 zł. po mieście starczy na 75 km, w trasie na ponad 100, a na torze na 35 km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

 

czym to?

Kawał czarnej gumy lub plastiku z ajzolem, być może chlapacz, bo maska też została porysowana.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Kawał czarnej gumy lub plastiku z ajzolem, być może chlapacz, bo maska też została porysowana.

Najważniejsze że Tobie nic się nie stało. Auto rzecz nabyta (chociaż sam w to nie wierzę😂, bo jakoś bardzo emocjonalnie podchodzę do swoich "czterech kółek"😁).

Mam nadzieję, że golfiarz się spisuje. Sam miałem swego czasu mk7 i mk7,5. Byłem zadowolony i dlatego dalej zostałem przy VAG, tyle że teraz w czterech zerach z piątym za kółkiem😉


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma tragedii, za 100 zł. po mieście starczy na 75 km, w trasie na ponad 100, a na torze na 35 km.

no sam widzisz - pojeździć można a i tankowanie nie boli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, piteks napisał(-a):

Najważniejsze że Tobie nic się nie stało. Auto rzecz nabyta (chociaż sam w to nie wierzę😂, bo jakoś bardzo emocjonalnie podchodzę do swoich "czterech kółek"😁).

Mam nadzieję, że golfiarz się spisuje. Sam miałem swego czasu mk7 i mk7,5. Byłem zadowolony i dlatego dalej zostałem przy VAG, tyle że teraz w czterech zerach z piątym za kółkiem😉

Golf jak mi go przekazywali miał 1700km przejechane. Ja zrobiłem od wczoraj wieczorem 1100km, średnia przejazdowa 112km/h, a  spalanie 6,9l. Trochę małe to autko, szczególnie na nogi,  zbyt szeroki środkowy panel lub zbyt wąskie auto. 😁 Druga uwaga - zbyt wąskie fotele na plecach, a siedzisko wyprofilowane tak, że uciska na uda przy kolanach. No i mała przednia szyba - widzialność raczej słaba. Ogólnie - auto deko za małe, ale najważniejsze, że tyłek wozi...     


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.11.2022 o 10:48, Tommaso napisał(-a):

To jedyny moment, kiedy nie lubię mojego potwora 😀

 

1c6f2a0c-3587-42ea-a6aa-8421f2ac287c.thumb.jpg.87ea475f4f86c2a394820c2336720bf0.jpg

To raz, a dwa, że te amerykańskie durnie zrobili bak 50 litrowy... Co mnie irytowało do białości.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, piteks napisał(-a):

Powłoka Aqua 9h:)

 

20221112_105547.jpg

Jaki kolor ma auto ? , bo widzę jedynie lustro 😅 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krakus1 napisał(-a):

Jaki kolor ma auto ? , bo widzę jedynie lustro 😅 

Granatowy metalic😁


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze to “must have” dla posiadaczy i milosnikow Mustangow

65d128b600215c269026f422a3f943e3.jpg


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.11.2022 o 02:59, Autor1984 napisał(-a):

To raz, a dwa, że te amerykańskie durnie zrobili bak 50 litrowy... Co mnie irytowało do białości.

61L 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, irekm napisał(-a):

61L 

No tak mi się też wydawało, bo raz zatankowałem 54l a jeszcze nie jechał na oparach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, irekm napisał(-a):

61L 

 

13 godzin temu, Tommaso napisał(-a):

No tak mi się też wydawało, bo raz zatankowałem 54l a jeszcze nie jechał na oparach

A sądziłem, że 59l... Nie ważne; paliwa starcza na 200 km - 250 km. BTW opary zaczynają się przy 1/4 zbiornika, także z duszą na ramieniu chyba dojeżdżałeś na stację ;)

18 godzin temu, SzefSzefow napisał(-a):

Mysle, ze to “must have” dla posiadaczy i milosnikow Mustangow emoji6.png

65d128b600215c269026f422a3f943e3.jpg

Niestety na zdjęciu widnieje wersja amerykańska. Nie do przyjęcia przez porządnego Europejczyka ;)

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Tommaso napisał(-a):

Fajna rzecz, gdzie to można kupić?

 

Ja widzialem w Szwajcarii, ale domyslam sie, ze jesli skorzystasz z google, to pojawia Ci sie inne mozliwosci 👍

5 godzin temu, Autor1984 napisał(-a):

 

A sądziłem, że 59l... Nie ważne; paliwa starcza na 200 km - 250 km. BTW opary zaczynają się przy 1/4 zbiornika, także z duszą na ramieniu chyba dojeżdżałeś na stację ;)

Niestety na zdjęciu widnieje wersja amerykańska. Nie do przyjęcia przez porządnego Europejczyka ;)

 

Pewnie to co jest w srodku sie nie rozni 😅


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Autor1984 napisał(-a):

 

 

Niestety na zdjęciu widnieje wersja amerykańska. Nie do przyjęcia przez porządnego Europejczyka ;)

Właśnie , czyli mustang z tyłu to wersja europejska a GT to amerykańska , dobrze wiedzieć 👍🏼

Ale przez porządnego Ukraińca tak 😉 , mając wysyp luksusowych uchodźczych aut z Ukrainy ,to jeszcze nie widziałem drogiego auta na tablicach ukraińskich które nie był  w wersji amerykańskiej

Edytowane przez Krakus1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krakus1 napisał(-a):

Właśnie , czyli mustang z tyłu to wersja europejska a GT to amerykańska , dobrze wiedzieć 👍🏼

Ale przez porządnego Ukraińca tak 😉 , mając wysyp luksusowych uchodźczych aut z Ukrainy ,to jeszcze nie widziałem drogiego auta na tablicach ukraińskich które nie był  w wersji amerykańskiej

What?

48 minut temu, Bugs napisał(-a):

GT to V8

GT w ringu to V8, hamburgery mają tylko napis GT.Wersje v6 nie są u nas proponowane. 3,7 i 2,3 Eco mają konia na plerach.

Detale... Jak w zegarkach Panowie :)

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.