Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Tommaso napisał(-a):

Z tym zawieszeniem silnika i skrzyni to gruby wątek. W wielu egzemplarzach zniszczono silniki, bo ludzie niechcący wrzucali trójkę zamiast piątki, albo dwójkę zamiast czwórki. To przez to, że cały układ napędowy lata jak żyd po pustym sklepie przy dynamicznej jeździe i w ferworze walki na torze można się kropnąć. Obejrzyj sobie filmiki Mishy Charoudina (ma wypozyczalnie na Nurburgringu), dużo mówi na ten temat - miał w wypożyczalni parę Yarisów, ale się ich pozbył.

Misha Charoduin z Kubą Giermaziakiem nakręcił odcinek, no i przyznam szczerze, że to chyba jeden z najszybszych przejazdów jakie widziałem.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo te auta jeżdżą tam niesamowicie szybko, to perfekcyjna bestia torowa i znakomity wóz na górskie kręte drogi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):


No wlasnie w GR jest wyjatkowo duzy jak na niecale 4m dlugosci
Modyfikator lusterka juz leci. Drugie to prawdopodobnie bedzie jakies obnizenie fotela, bo przy 186cm jestem na styk emoji23.png

Co do brzmienia to jak mowia, z g… bata nie ukrecisz emoji23.png

Hola, hola - Yarisa kupiłeś (zgaduję bo mnie samo oznaczenie GR niewiele mówi)? A ktoś się ze mnie naśmiewał jak pisałem że sąsiad sobie sportowego Yarisa kupił i że silnik jak w dużym sportowym

aucie brzmi 😆?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Hola, hola - Yarisa kupiłeś (zgaduję bo mnie samo oznaczenie GR niewiele mówi)? A ktoś się ze mnie naśmiewał jak pisałem że sąsiad sobie sportowego Yarisa kupił i że silnik jak w dużym sportowym

aucie brzmi 😆?

Toyota Gazoo Racing :) Takie Japońskie AMG ;)


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Tommaso napisał(-a):

Bo te auta jeżdżą tam niesamowicie szybko, to perfekcyjna bestia torowa i znakomity wóz na górskie kręte drogi. 

 

Gdzies widzialem 7:30 w GR po kilku modach... robi wrazenie jak na mini bzdziocha

15 minut temu, beniowski napisał(-a):

Hola, hola - Yarisa kupiłeś (zgaduję bo mnie samo oznaczenie GR niewiele mówi)? A ktoś się ze mnie naśmiewał jak pisałem że sąsiad sobie sportowego Yarisa kupił i że silnik jak w dużym sportowym

aucie brzmi 😆?

 

To nie Yaris, a GR Yaris, z Yarisem ma wspolne ztcp lusterka, lampy i antene, reszta jest zmieniona i robiona recznie, a produkcja trwa 10 razy dluzej niz Yarisa.

Po raz pierwszy w historii, Toyota zrobila samochod WRC i wtedy samochod homologacyjny, a nie odwrotnie.

 

Nadal sie smieje z GR bzdziocha i jego kierowcow... 🤣 Ale trzeba przyznac, ze to bardzo fajne autko 😉


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zatłoczonym 6:49... Pamiętam jak Pagani Zonda R zrobiła na pustym 6:47 i to był już kosmos.

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Gdzies widzialem 7:30 w GR po kilku modach... robi wrazenie jak na mini bzdziocha

 

To nie Yaris, a GR Yaris, z Yarisem ma wspolne ztcp lusterka, lampy i antene, reszta jest zmieniona i robiona recznie, a produkcja trwa 10 razy dluzej niz Yarisa.

Po raz pierwszy w historii, Toyota zrobila samochod WRC i wtedy samochod homologacyjny, a nie odwrotnie.

 

Nadal sie smieje z GR bzdziocha i jego kierowcow... 🤣 Ale trzeba przyznac, ze to bardzo fajne autko 😉

Tutorial :D

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, teraz łapię. To jest Yaris, ale
nie Yaris .

Musieli to jakos po prostu jakos nazwac i przelozyc na marketing Dlatego to ma nazwe GR Yaris, a nie Yaris GR.
Tutorial
 

Inaczej sie tym nie powinno jezdzic

Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SzefSzefow napisał(-a):

z pewnych wzgledow z GTC4 zredukowalem do 911, a finalnie do GR

Takiego GTC4? 😲

 

6EFBB721-4A2B-42E0-BB6B-48C8BFE9E672.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Gdzies widzialem 7:30 w GR po kilku modach... robi wrazenie jak na mini bzdziocha

 

 

To wydaje mi się mało prawdopodobne, na pełnym kółku 7:30 to robią auta supersportowe (Ferrari, Lambo, McLaren, Ford GT).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minutes ago, Autor1984 said:

Tutorial :D

 


Odgłosy które wydaje ten trzy cylindrowy motor przyprawiają o dreszcze… ale tylko dla tego że brzmi to jak by chciało korbą w bok strzelić😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takiego GTC4?
 
6EFBB721-4A2B-42E0-BB6B-48C8BFE9E672.jpeg.e18cfbf789ab6a49c0fa19d637245d66.jpeg

Nie, srebrnego bym nie kupil

Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Londek napisał(-a):


Odgłosy które wydaje ten trzy cylindrowy motor przyprawiają o dreszcze… ale tylko dla tego że brzmi to jak by chciało korbą w bok strzelić😜

 

Tylko, że to co słychać w środku dobiega z głośników...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
To wydaje mi się mało prawdopodobne, na pełnym kółku 7:30 to robią auta supersportowe (Ferrari, Lambo, McLaren, Ford GT).



Oraz


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Bridge to Gantry, ok. 19,1 km, a nie pełna pętla (20,8 km). To jednak zasadnicza różnica. Ale to nadal znakomity czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minutes ago, Tommaso said:

 

Tylko, że to co słychać w środku dobiega z głośników...

Nią zewnątrz nie jest lepiej😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To Bridge to Gantry, ok. 19,1 km, a nie pełna pętla (20,8 km). To jednak zasadnicza różnica. Ale to nadal znakomity czas.

Ah, ok To zle widzialem
Nią zewnątrz nie jest lepiej

Bo brzmienia V8 czy V12 to miec nie bedzie

Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minutes ago, SzefSzefow said:

Bo brzmienia V8 czy V12 to miec nie bedzie emoji6.png


Wystarczyłyby cztery garnuszki w rzędzie😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niem

6 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):


Ah, ok emoji85.png To zle widzialem emoji28.png
Bo brzmienia V8 czy V12 to miec nie bedzie emoji6.png

 

Niemniej w Szwajcarii masz perfekcyjne wręcz warunki do jazdy takim autem. Trójkąt przełęczy Furka-Grimsel-Susten to dla mnie miejsce magiczne, mógłbym pojechać tam na tydzień i robić tą pętlę codziennie po 5 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłyby cztery garnuszki w rzędzie

Nie nie wystarczylyby

Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Londek napisał(-a):


Wystarczyłyby cztery garnuszki w rzędzie😉

 

Cztery garnuszki mogą ładnie pierdzieć przez wypalanie paliwa w wydechu, ale nigdy nie osiągnie się gangu charakterystycznego dla V8-ek, szczególnie tych zza wielkiej wody

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niem
 
Niemniej w Szwajcarii masz perfekcyjne wręcz warunki do jazdy takim autem. Trójkąt przełęczy Furka-Grimsel-Susten to dla mnie miejsce magiczne, mógłbym pojechać tam na tydzień i robić tą pętlę codziennie po 5 razy.

Nie tylko tam, tu wszedzie w gorach sa krete drogi ze swietnym asfaltem i ograniczeniem do 80

Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, SzefSzefow napisał(-a):


Nie tylko tam, tu wszedzie w gorach sa krete drogi ze swietnym asfaltem i ograniczeniem do 80 emoji4.png

 

No to jest ból, ale na otwartych prostych z dobrą widocznością nawet Szwajcarzy pozwalają sobie na więcej. A na krętych fragmentach 80 nie jest problemem

Fakt, że jest tam dużo innych pięknych przełęczy, wiele z nich zjeździłem motocyklami i samochodami, ale ten trójkąt podszedł mi najbardziej, może dlatego, że teraz jest właściwie opuszczony i dzięki temu na drodze nie przeszkadzają maruderzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Autor1984 napisał(-a):

Na zatłoczonym 6:49... Pamiętam jak Pagani Zonda R zrobiła na pustym 6:47 i to był już kosmos.

No ale to nie GR (?) Czy mi coś uciekło?

Btw. świetny ten kierowca, ja piernicze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.