Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne e38, pasowałoby mi do garażu 😁


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Fajne e38, pasowałoby mi do garażu 😁

Jest do wzięcia - trzy dyszki i możesz brać. Znajomy co jakiś czas go wystawia, raczej bez przekonania. Tak jak mój, to jego daily. Spiknąć Was😉?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem wlasnie nowego SLa, ktory zastapil GT Roadstera i zero emocji. Stary Roadster robi nadal niesamowite wraznie i troche sie boje, ze z nowym GT poszli za bardzo w strone SL ;/

IMG_20230112_154154.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w nowym SL chyba najgorsze jest to, że to ciężki grzmot. Ja rozumiem że to luksusowe GT ale ogólnie dzisiejsze auta to straszne spaślaki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ZawszeKwadrat napisał(-a):

Widzialem wlasnie nowego SLa, ktory zastapil GT Roadstera i zero emocji. Stary Roadster robi nadal niesamowite wraznie i troche sie boje, ze z nowym GT poszli za bardzo w strone SL ;/

IMG_20230112_154154.jpg

 

 

A nowy SL nie zasatapil czasem starego SLa?


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.11.2021 o 10:30, Szpindlakfan napisał(-a):

Tyle odnośnie jego bezwypadkowości: https://www.copart.com/lot/37145141/Photos/salvage-2015-maserati-ghibli-s-oh-dayton :)

Ale naprawdę ładna sztuka, tylko delikatnie puknięta - cena sprzedaży na aukcji 13100 USD, tam te auta nawet po tak małych szkodach kosztują grosze (oczywiście jak na takie auto). Spokojnie z naprawą i po wszystkich opłatach nie powinno pęknąć 100 tysi, zresztą sam się niedługo przekonam, bo jeden już do mnie płynie :D 

 

 

Witaj, pokazywałaś może co przypłynęło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

 

A nowy SL nie zasatapil czasem starego SLa?

Nie bedzie juz nowego GT w wersji Cabrio. :) 'The R232 is no longer sold under Mercedes-Benz as it has become exclusive to Mercedes-AMG and a direct replacement for the GT Roadster.' https://en.wikipedia.org/wiki/Mercedes-AMG_SL-Class_(R232)

Godzinę temu, trollu napisał(-a):

w nowym SL chyba najgorsze jest to, że to ciężki grzmot. Ja rozumiem że to luksusowe GT ale ogólnie dzisiejsze auta to straszne spaślaki 

no i dokladnie tak wyglada, jak kobyla, nie ma w sobie tego czegos... nawet poprzedni SL mimo, ze skierowany glownie dla 'dziadkow' mial w sobie taki agresywny design (szeroki i niski z dlugim przodem - i tez jak dla mnie nadal wyglada lepiej niz ten nowy).

Edytowane przez ZawszeKwadrat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, ZawszeKwadrat napisał(-a):

Nie bedzie juz nowego GT w wersji Cabrio. :) 'The R232 is no longer sold under Mercedes-Benz as it has become exclusive to Mercedes-AMG and a direct replacement for the GT Roadster.' https://en.wikipedia.org/wiki/Mercedes-AMG_SL-Class_(R232)

 

 

 

Dziwne... bo to jest krok w przod jesli chodzi o SL, ale w tyl jesli chodzi o Roadstera. Nie powinni tego tak "reklamowac".


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dziękuję, dobranoc!


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

 

Dziękuję, dobranoc!

 

Nie podoba mi sie - trzesie 😜


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Autor1984 napisał(-a):

 

Dziękuję, dobranoc!

...ten 'ciagnacy' sie dzwiek za Lambo, to jest jednak najlepsza rzecz, jaka dzisiaj slyszalem (a to ujecie z wiaduktu!):

 

 

Edytowane przez ZawszeKwadrat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sound tego Aventadora robi wrażenie, ciekawe jak na żywo ale na filmie w ujęciu z mostu brzmi jak stare V12 z F1. A Skyline super tylko chyba lepiej żeby nie spotkał golfika :P

 

film jak i golf stary ale chyba dalej robi wrażenie. Aż mi się przypomniał inny stary film z czasów gdy jeszcze nie było YT i trzeba było wybierać, czy działa telefon czy internet :lol:

przy okazji - przez chwilę widać 3 pasmową autobahnę i ruch jaki na niej był. Tak jak na filmie z 850Csi i przekraczaniem 300km/h - w latach '90 chyba łatwiej było latać szybko autostradą, jak ktoś miał czym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, trollu napisał(-a):

sound tego Aventadora robi wrażenie, ciekawe jak na żywo ale na filmie w ujęciu z mostu brzmi jak stare V12 z F1. A Skyline super tylko chyba lepiej żeby nie spotkał golfika :P

 

 

 

Moje pierwsze auto to był Mk3 GTI 16V z tym silnikiem ( ABF ), bardzo ciekawa i nowoczesna na tamte czasy konstrukcja, przy tym bezawaryjna ale tak jak na filmie to niestety nie jeździło ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Nie podoba mi sie - trzesie 😜

To się nazywa dopiero "zamknąć budzik"

 

20 godzin temu, ZawszeKwadrat napisał(-a):

...ten 'ciagnacy' sie dzwiek za Lambo, to jest jednak najlepsza rzecz, jaka dzisiaj slyszalem (a to ujecie z wiaduktu!):

 

 

Cudo! Marzę o nim.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Bugs napisał(-a):

Moje pierwsze auto to był Mk3 GTI 16V z tym silnikiem ( ABF ), bardzo ciekawa i nowoczesna na tamte czasy konstrukcja, przy tym bezawaryjna ale tak jak na filmie to niestety nie jeździło ;) 

ja chciałem e36 318is w qp ale realia studenta były jakie były więc wylądowałem w mk3 GTI ale 8V chociaż z tym "lepszym" ADY - starszy 2E miał już wtrysk wielopunktowy ale niesekwencyjny i problematyczną przepływkę z klapką. Licznik był na pewno zdrowo skręcony ale ja natrzaskałem nim sporo km, później silnik wylądował w mk2 kumpla gdzie też trochę pojeździł a później sprzedał go dalej:lol: podejrzewam, że milion km mógł nabić. Za to mój golf był w wersji Color Concept - żółty lakier, w środku kubły Recaro w czarno-żółtej skórze. Do dzisiaj mam sentyment do żółtych samochodów :P  Zresztą wtedy ten 318is marzył mi się w kolorze Dakargelb, najlepiej w pakiecie International Motorsport - w środku carbon (prawdziwy, w latach '90 w e36 to musiało być coś, dzisiaj carbon można mieć wszędzie), M Pakiet zewnętrzny i wewnątrz. Fajne auto :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nowe GranTurismo jak na elektryka, to chyba jedno z najfajniejszych aut w tej kategorii. Bogacze beda mogli sie przesiasc z Tesli z poczuciem, ze nadal 'ratuja' swiat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny klasyk w miarę rozsądnych pieniądzach z silnikiem, który wywołuje dreszcze.

Dźwięk od 8:15.

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.01.2023 o 21:49, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Folgore.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bez V8 ten samochód nie ma sensu


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Autor1984 napisał(-a):

Świetny klasyk w miarę rozsądnych pieniądzach z silnikiem, który wywołuje dreszcze.

Dźwięk od 8:15.

 

Nigdy Maserati


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.