Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno z tych aut, na widok ktorych sie wzdrygam :) Byl moment, ze bylem bliski zakupu... ale Jag zniszczyl ta auta przez wprowadzenie czterocylindrowych wersji (V6 jest znakomite), zrowonujac je z pospolitymi autami, szkoda.

f-type s.jpeg

Przy okazji sie pochwale nowym nabytkiem (w sumie dla żony), 2018 GLA 45 AMG z wydechem AMG Performance Exhaust System i w tym przypadku, jak na cztery cylindry, to brzmi to za***iscie :)

gla45.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, ZawszeKwadrat napisał(-a):

Jedno z tych aut, na widok ktorych sie wzdrygam :) Byl moment, ze bylem bliski zakupu... ale Jag zniszczyl ta auta przez wprowadzenie czterocylindrowych wersji (V6 jest znakomite), zrowonujac je z pospolitymi autami, szkoda.

f-type s.jpeg

Przy okazji sie pochwale nowym nabytkiem (w sumie dla żony), 2018 GLA 45 AMG z wydechem AMG Performance Exhaust System i w tym przypadku, jak na cztery cylindry, to brzmi to za***iscie :)

gla45.jpeg

 

 

Kola w mercu sa OEMowe?

 


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

 

Kola w mercu sa OEMowe?

 

20'' AMG alloy wheel - 10-spoke design painted matt black.  Sa w bardzo dobrym stanie, ale opony to na bank bede musial zmienic niedlugo.

 

Auto jest w mocnej konfiguracji, ale jest jedyna rzecz, ktora chce zmienic, na grill w wersji Panamericana (czarny, ale gwiazda zostanie srebrna), problem ze trzeba caly przod zdemontowac, zeby to podmienic. Z tym grillem troche agresywniej wyglada.

 

GLA 45 panamericana.jpg

Edytowane przez ZawszeKwadrat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ZawszeKwadrat napisał(-a):

20'' AMG alloy wheel - 10-spoke design painted matt black.  Sa w bardzo dobrym stanie, ale opony to na bank bede musial zmienic niedlugo.

 

Auto jest w mocnej konfiguracji, ale jest jedyna rzecz, ktora chce zmienic, na grill w wersji Panamericana (czarny, ale gwiazda zostanie srebrna), problem ze trzeba caly przod zdemontowac, zeby to podmienic. Z tym grillem troche agresywniej wyglada.

 

GLA 45 panamericana.jpg

 

 

To 20tki? przy tych nadkolach wygladaja na male i schowane bardzo do srodka :) 


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Nigdy Maserati

Wiem, że z Włoch najlepsze są Włoszki, ale dla tego silnika warto byłoby się pochylić na tematem.

Bo za moment max, który wcisną w cokolwiek będzie rzędową trójką z dwiema turbinami i silnikiem elektrycznym.

 

2 godziny temu, ZawszeKwadrat napisał(-a):

Jedno z tych aut, na widok ktorych sie wzdrygam :) Byl moment, ze bylem bliski zakupu... ale Jag zniszczyl ta auta przez wprowadzenie czterocylindrowych wersji (V6 jest znakomite), zrowonujac je z pospolitymi autami, szkoda.

f-type s.jpeg

Przy okazji sie pochwale nowym nabytkiem (w sumie dla żony), 2018 GLA 45 AMG z wydechem AMG Performance Exhaust System i w tym przypadku, jak na cztery cylindry, to brzmi to za***iscie :)

gla45.jpeg

Ostatnio oglądałem jak gość wyjechał z salonu nowym GLSem z krzywo zamontowanymi elementami deski...

Z mercem coś się dzieje niedobrego.

Oczywiście nie bierz tego jako przytyk w Twoją stronę, ale mój kumpel ten od Brabusa G700, ma też S63AMG, co on przeżył na serwisie... Dramat.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Wiem, że z Włoch najlepsze są Włoszki, ale dla tego silnika warto byłoby się pochylić na tematem.

Bo za moment max, który wcisną w cokolwiek będzie rzędową trójką z dwiema turbinami i silnikiem elektrycznym.

 

 

 

gdy silniki i skrzycie brali z ferrarek to byly fajne. niestety mialy te same problemy...


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Ostatnio oglądałem jak gość wyjechał z salonu nowym GLSem z krzywo zamontowanymi elementami deski...

Z mercem coś się dzieje niedobrego.

Oczywiście nie bierz tego jako przytyk w Twoją stronę, ale mój kumpel ten od Brabusa G700, ma też S63AMG, co on przeżył na serwisie... Dramat.

oj dobrze wiem o czym piszesz (podejscie do klienta w mercu), ja z mercow lubie te produkowane do 2018 roku (przed wykastrowaniem ich z dzwieku). Jesli chodzi o awaryjnosc, to nie mam jakiś zlych doswiadczen bo moim pierwszym autem bylo 2010 E350d Coupe (3l diesel) i gdyby nie te cholerne EURO normy, to nawet bym go tu w UK nie zmienial.

Natomiast nowe GLA podobnie jak CLS to jest koszmar, próbują chyba przebić ten horror, ktory robi obecnie z autami BMW :)

Edytowane przez ZawszeKwadrat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczałem już w temacie 4x4, ale tu też napiszę.

Panowie Jeepa XJ 4.0 benzyna automat ktoś się nie pozbywa nie musi być pomotany, cena wiadomo od stanu i rocznika. Najlepiej lubuskie, wielkopolskie ewentualnie zachodniopomorskie.

Edytowane przez satanic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, satanic napisał(-a):

Zamieszczałem już w temacie 4x4, ale tu też napiszę.

Panowie Jeepa XJ ktoś się nie pozbywa nie musi być pomotany, cena wiadomo od stanu i rocznika. Najlepiej lubuskie, wielkopolskie ewentualnie zachodniopomorskie.

Ojciec ma XH fajne męskie auto, zastanawiał się czy nie opierdzielić, ale tak jakoś z sentymentu go trzyma :)

28 minut temu, ZawszeKwadrat napisał(-a):

oj dobrze wiem o czym piszesz (podejscie do klienta w mercu), ja z mercow lubie te produkowane do 2018 roku (przed wykastrowaniem ich z dzwieku). Jesli chodzi o awaryjnosc, to nie mam jakiś zlych doswiadczen bo moim pierwszym autem bylo 2010 E350d Coupe (3l diesel) i gdyby nie te cholerne EURO normy, to nawet bym go tu w UK nie zmienial.

Natomiast nowe GLA podobnie jak CLS to jest koszmar, próbują chyba przebić ten horror, ktory robi obecnie z autami BMW :)

No właśnie i jak dołożyć do tego sposób w jaki traktują klienta, który wyjeżdża autami za bańkę i więcej, to trochę lipa.

A GPF faktycznie auta wykastrował z dźwięku.

 

35 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

gdy silniki i skrzycie brali z ferrarek to byly fajne. niestety mialy te same problemy...

Niestety nasłuchałem się o różnych przypadłościach trawiące włoskie samochody.

Ale, brzmią fantastycznie :)

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś na którymś kanale prezentowali Quattroporte i wnętrze to był dramat, deska rozdzielcza, która po prostu się rozłaziła od słońca - w 40 letnich golfach takich rzeczy nie ma:ph34r: do tego jakieś jazdy z elektryką. Dźwięk super, wygląd też ale jakość...

A mercedes - mój był szef a w zasadzie dwóch byłych szefów zamówiło kilka lat temu 2x C63s od Brabusa - taki bajzel mieli w Mercedesie, że po roku czekania okazało się, że zmienili im wykończenie wnętrza - trochę lipa jak zamawiasz jasne wnętrze, dostajesz ciemne a gość w salonie głupio pyta "czyli nie może tak zostać?":lol: w jednym po miesiącu padło ECU, długo bujał się z naprawą w ASO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Merce umierają, 2.0 w AMG...smutek. Marzy mi się prawilne C63 z wolnossakiem.

Dźwięk cudo.

Edytowane przez Just1MoreWatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro pierwsza większa trasa Smarkiem 600km, jak mnie nie zabije, robimy narty w Austrii na początku lutego;) 

.ffa9af539a53f0f718954baffb816c65.jpg

Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez zielony.m

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Jutro pierwsza większa trasa Smarkiem 600km, jak mnie nie zabije, robimy narty w Austrii na początku lutego;)
 


Musisz być zapalonym narciarzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Stierlitz napisał(-a):


 

 


Musisz być zapalonym narciarzem emoji28.png

 

 

...i niezbyt wysokim jeśli masz własne narty. 😜

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten maluch ma napęd na 4 koła? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak Carrera 4s bez 4s :)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zielony.m napisał(-a):

Jutro pierwsza większa trasa Smarkiem 600km, jak mnie nie zabije, robimy narty w Austrii na początku lutego;) 

.ffa9af539a53f0f718954baffb816c65.jpg

Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka
 

Przypomniał mi się ten odcinek TG :)

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Ten maluch ma napęd na 4 koła? 

smart to świetne auto w zaśnieżone góry. Jeśli utknie w zaspie nie trzeba próbować nim wyjechać, można go wynieść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteś masochistą. 
To hołd złożony rodzinnym wakacjom nad morzem w maluchu;)

Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
...i niezbyt wysokim jeśli masz własne narty. 
Znalazłem na eBay bagażnik na narty więc dam radę:)

Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autostradowa bestia 551a98ffaa76c66ac9d481b94189579c.jpg

Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, trollu napisał(-a):

smart to świetne auto w zaśnieżone góry. Jeśli utknie w zaspie nie trzeba próbować nim wyjechać, można go wynieść ;)

 

 

albo zostawic


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
 
albo zostawic
Widać bogaty z domu to nie ma sentymentu do małych samochodów

Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.