Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, ZawszeKwadrat napisał(-a):

a dzisiaj na parkingu ustrzelilem Vantage + Turbo S.

 

911.jpeg

 

Takie to bym chciał


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równo prawie 9 miesięcy temu wymieniałem alternator na regenerowany jak nowy a dzisiaj z rana przywitała mnie  ledwo nie równo świecąca lampka ładowania. Znając życie, to pewnie przy regeneracji wymieniali tylko i wyłącznie te części które już były zużycie. Nic na zapas no i masz ci efekt. Albo z jakichś tandetnych gratów go poskładali. No trudno, jeszcze 3 miechy gwarancji a przy okazji usunę drobny wyciek oleju z pompy vacum bo lekko gwint chyba przekręciłem przy dokręcaniu magistrali olejowej.

Ps, zdjęcie z przed 9 miesięcy, skąd pamiętam, że tyle, bo wtedy dowiedziałem się, że będę dziadkiem. Więc lada dzień broda powinna mi oświeć.

IMG_20220627_194130.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos bedzie znal ten trik...

Pod koniec lat 80-tych ojciec mial juz samochod z czarnymi, plastikowymi zderzakami. Oczywiscie zderzaki z czasem zmatowialy, staly sie szare. Znajomy lekarz powiedzial ojcu, ze mu cos przepisze na zderzaki. Przepisal na recepte plyn, ktory nakladalo sie na szmatke i zderzaki wracaly do swojej czarnej swietnosci. Nie pamietam jak nazywal sie ten specyfik 🤔

 

Spotkal sie ktos z tym?


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

Moze ktos bedzie znal ten trik...

Pod koniec lat 80-tych ojciec mial juz samochod z czarnymi, plastikowymi zderzakami. Oczywiscie zderzaki z czasem zmatowialy, staly sie szare. Znajomy lekarz powiedzial ojcu, ze mu cos przepisze na zderzaki. Przepisal na recepte plyn, ktory nakladalo sie na szmatke i zderzaki wracaly do swojej czarnej swietnosci. Nie pamietam jak nazywal sie ten specyfik 🤔

 

Spotkal sie ktos z tym?

Duda kiedyś w TVN jakoś opalarką grzał i były jak nowe. Jeszcze sobie zrobił wałek z papieru ściernego i ładnie fakturę odtwarzał.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, albiNOS 01 napisał(-a):

Równo prawie 9 miesięcy temu wymieniałem alternator na regenerowany jak nowy a dzisiaj z rana przywitała mnie  ledwo nie równo świecąca lampka ładowania. Znając życie, to pewnie przy regeneracji wymieniali tylko i wyłącznie te części które już były zużycie. Nic na zapas no i masz ci efekt. Albo z jakichś tandetnych gratów go poskładali. No trudno, jeszcze 3 miechy gwarancji a przy okazji usunę drobny wyciek oleju z pompy vacum bo lekko gwint chyba przekręciłem przy dokręcaniu magistrali olejowej.

Ps, zdjęcie z przed 9 miesięcy, skąd pamiętam, że tyle, bo wtedy dowiedziałem się, że będę dziadkiem. Więc lada dzień broda powinna mi oświeć.

IMG_20220627_194130.jpg

Gdybyś był z okolic Bydgoszczy to poleciłbym świetną firmę, która zajmuje się m.in. alternatorami.

10 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

Moze ktos bedzie znal ten trik...

Pod koniec lat 80-tych ojciec mial juz samochod z czarnymi, plastikowymi zderzakami. Oczywiscie zderzaki z czasem zmatowialy, staly sie szare. Znajomy lekarz powiedzial ojcu, ze mu cos przepisze na zderzaki. Przepisal na recepte plyn, ktory nakladalo sie na szmatke i zderzaki wracaly do swojej czarnej swietnosci. Nie pamietam jak nazywal sie ten specyfik 🤔

 

Spotkal sie ktos z tym?

Ciekawe. Teraz masz różnej maści "czarnidła" do zderzaków z tworzywa, uszczelek, a nawet opon :)


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

Moze ktos bedzie znal ten trik...

Pod koniec lat 80-tych ojciec mial juz samochod z czarnymi, plastikowymi zderzakami. Oczywiscie zderzaki z czasem zmatowialy, staly sie szare. Znajomy lekarz powiedzial ojcu, ze mu cos przepisze na zderzaki. Przepisal na recepte plyn, ktory nakladalo sie na szmatke i zderzaki wracaly do swojej czarnej swietnosci. Nie pamietam jak nazywal sie ten specyfik 🤔

 

Spotkal sie ktos z tym?

Owatrol Polytrol


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze ktos bedzie znal ten trik...
Pod koniec lat 80-tych ojciec mial juz samochod z czarnymi, plastikowymi zderzakami. Oczywiscie zderzaki z czasem zmatowialy, staly sie szare. Znajomy lekarz powiedzial ojcu, ze mu cos przepisze na zderzaki. Przepisal na recepte plyn, ktory nakladalo sie na szmatke i zderzaki wracaly do swojej czarnej swietnosci. Nie pamietam jak nazywal sie ten specyfik 
 
Spotkal sie ktos z tym?
Wczesne lata 90 przepracowany olej, później, przed giełdą, hektolitry plaka... teraz są specjalne specyfiki do czarnych plastików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tommly napisał(-a):

Owatrol Polytrol

WOW!

Właśnie obejrzałem filmik promujący owy produkt, niezły.

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, albiNOS 01 napisał(-a):

Duda kiedyś w TVN jakoś opalarką grzał i były jak nowe. Jeszcze sobie zrobił wałek z papieru ściernego i ładnie fakturę odtwarzał.

 

10 minut temu, sandinista napisał(-a):

Opalarka,tylko nie za blisko emoji108.png

 

9 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Gdybyś był z okolic Bydgoszczy to poleciłbym świetną firmę, która zajmuje się m.in. alternatorami.

Ciekawe. Teraz masz różnej maści "czarnidła" do zderzaków z tworzywa, uszczelek, a nawet opon :)

 

6 minut temu, tommly napisał(-a):

Owatrol Polytrol

 

6 minut temu, mmaniek napisał(-a):
19 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):
Moze ktos bedzie znal ten trik...
Pod koniec lat 80-tych ojciec mial juz samochod z czarnymi, plastikowymi zderzakami. Oczywiscie zderzaki z czasem zmatowialy, staly sie szare. Znajomy lekarz powiedzial ojcu, ze mu cos przepisze na zderzaki. Przepisal na recepte plyn, ktory nakladalo sie na szmatke i zderzaki wracaly do swojej czarnej swietnosci. Nie pamietam jak nazywal sie ten specyfik emoji848.png
 
Spotkal sie ktos z tym?

Pokaż więcej  

Wczesne lata 90 przepracowany olej, później, przed giełdą, hektolitry plaka... teraz są specjalne specyfiki do czarnych plastików.

 

 

Dziekuje, wiem, ze teraz sa specyfiki do czernienia plastikow i zderzakow 😅🙈 

Szukam tego leku / specyfiku, bo mam maly projekt niezwiazany ze zderzakami :) 


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

 

 

 

 

 

Dziekuje, wiem, ze teraz sa specyfiki do czernienia plastikow i zderzakow 😅🙈 

Szukam tego leku / specyfiku, bo mam maly projekt niezwiazany ze zderzakami :) 

Może jakaś terpentyna, tran, itp.? Wszystko co jest na oleju i nabłyszcza (jak plak).


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Prawdopodobnie olejek kamforowy.

 

19 minut temu, tommly napisał(-a):

Może jakaś terpentyna, tran, itp.? Wszystko co jest na oleju i nabłyszcza (jak plak).

Nie sądzę, aby tran, terpentyna i olejek były na receptę ;)


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, tommly napisał(-a):

Może jakaś terpentyna, tran, itp.? Wszystko co jest na oleju i nabłyszcza (jak plak).

 

10 minut temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Prawdopodobnie olejek kamforowy.

 

 

nie i nie...

to na pewno nie bylo oleiste, bardziej przypominalo alkohol, przezroczyste, plynne 🤔


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

 

 

nie i nie...

to na pewno nie bylo oleiste, bardziej przypominalo alkohol, przezroczyste, plynne 🤔

Mi na myśl przychodzi tylko izopropanol. Choć nie wiem czy wymagał recepty w latach 80tych.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Mi na myśl przychodzi tylko izopropanol. Choć nie wiem czy wymagał recepty w latach 80tych.

 

Moglby byc, bo 70% roztworu IPA uzywa sie jako plynu antyseptycznego, tylko pytanie czy to czerni plastiki 🤔


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Moglby byc, bo 70% roztworu IPA uzywa sie jako plynu antyseptycznego, tylko pytanie czy to czerni plastiki 🤔

Na pewno jest doskonałym środkiem czyszczącym, ale czy przywraca "blask", nie mam pojęcia.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Autor1984 napisał(-a):

Na pewno jest doskonałym środkiem czyszczącym, ale czy przywraca "blask", nie mam pojęcia.

Nie, jedynie na kilka sekund może :)

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, tommly napisał(-a):

Nie, jedynie na kilka sekund może :)

 

Właśnie, odparuje i tyle z niego zostanie ;)

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, tommly napisał(-a):

Nie, jedynie na kilka sekund może :)

 

 

 

wiec to nie bylo to 🤔


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.