Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Dlaczego palak jest wysuniety? 

A czy funkcją pałąka nie jest być wysuniętym przy otwartym dachu? Ma chronić pasażerów w razie przewrotki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Dlaczego palak jest wysuniety? 

Dzieci jechaly z tylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, beniowski napisał(-a):

A czy funkcją pałąka nie jest być wysuniętym przy otwartym dachu? Ma chronić pasażerów w razie przewrotki. 

Pałąk się otwiera w ułamku sekundy w czasie wypadku. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, beniowski napisał(-a):

A czy funkcją pałąka nie jest być wysuniętym przy otwartym dachu? Ma chronić pasażerów w razie przewrotki. 

 

Nie, w R129 on sie wysuwal automatycznie w przypadku rolki, normalnie chyba jest zlozony 🤔

 

 


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, beniowski napisał(-a):

A czy funkcją pałąka nie jest być wysuniętym przy otwartym dachu? Ma chronić pasażerów w razie przewrotki. 

On podnosi sie automatycznie w przy wypadku ale jesli mam pasazerow na tylnich siedzeniach to musze otworzyc go wczesniej bo by im glowy pourywalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Trojin napisał(-a):

Dzieci jechaly z tylu

 

To mozesz sobie go samemu wysuwac?


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W R129 jest przycisk na desce od otwierania pałąka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, SzefSzefow napisał(-a):

 

To mozesz sobie go samemu wysuwac?

Tak. Przy pasazerach nawet musze. Poza tym jesli trzeba manualnie zlozyc/rozlozyc dach to tez trzeba go na chwile podniesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Trojin napisał(-a):

Tak. Przy pasazerach nawet musze. Poza tym jesli trzeba manualnie zlozyc/rozlozyc dach to tez trzeba go na chwile podniesc

 

👍

A widzisz, zawsze myslalem, ze to tylko automatycznie wyskakuje :)


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, nie? Po truskawki do warzywnego poszedł...IMG20230422110242.thumb.jpg.41c063a798ddae36b8b06188429f72f0.jpg


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, kiniol napisał(-a):

Fajnie, nie? Po truskawki do warzywnego poszedł...IMG20230422110242.thumb.jpg.41c063a798ddae36b8b06188429f72f0.jpg

Dokładnie...

Mi w takich chwilach para wydostaje się z uszu.

Takiego osła od razu powinno się pozbawiać prawka.

Raz pasy, dwa guzik widzisz co z prawej jedzie, dopóki "nosa" nie wystawisz.

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kiniol napisał(-a):

Fajnie, nie? Po truskawki do warzywnego poszedł...IMG20230422110242.thumb.jpg.41c063a798ddae36b8b06188429f72f0.jpg


Masakra, na chwilę auto zostawisz i nagle przejście namalują 😱


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, u mnie parkują na środku pasów albo na środku ronda i …. nic. No ale u mnie to południe Europy to i inaczej. Choć agresji jak w Polsce nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, beniowski napisał(-a):

Panowie, u mnie parkują na środku pasów albo na środku ronda i …. nic. No ale u mnie to południe Europy to i inaczej. Choć agresji jak w Polsce nie ma.

Czyżby słoneczna Italia?  :)

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktoś może użytkuje lub miał styczność z Nissanem Qashqai i silnikiem 1.2 DIG-T?

Ekoterror powoduje, że niestety pora rozejrzeć się za czymś "nowszym i lepszym", co będzie miało możliwość poruszania się po SCT 🥴

Czy są jakieś plusy takiego "potwora" poza tym na akumulatorze i że to benzyna?

 

A może lepiej rozejrzeć się za nieco starszą wersją z 1.6 lub 2.0?

 

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.05.2023 o 11:30, SzefSzefow napisał(-a):

 

 

nie... i co sie stanie jak ktos wjedzie przed Toba? 🤔


Akurat znalazłem 

 

 

W Polsce bardzo częste. Co innego ktoś normalnie przed siebie wpuścić, a co innego jak ktoś się przed ciebie ryje.

Sorry za odgrzewanie tego kotleta, ale pierwsze co mi się przypomniało jak zobaczyłem to Audi :D


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, tommly napisał(-a):

Koledzy czy ktoś może użytkuje lub miał styczność z Nissanem Qashqai i silnikiem 1.2 DIG-T?

Ekoterror powoduje, że niestety pora rozejrzeć się za czymś "nowszym i lepszym", co będzie miało możliwość poruszania się po SCT 🥴

Czy są jakieś plusy takiego "potwora" poza tym na akumulatorze i że to benzyna?

 

A może lepiej rozejrzeć się za nieco starszą wersją z 1.6 lub 2.0?

 

 

Sprawdź w realu jak to jeździ. 

Szczególnie jak rusza z 2-giego biegu i jak często trzeba machać wajchą w jeździe miejskiej. 

 

Generalnie ładny samochód i wnętrze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do rozmowy o jeździe w naszym pięknym kraju, to dochodzę do wniosku, że autostrady powinny mieć jeden pas w danym kierunku. Jadąc dzisiaj A1 od Łodzi do Częstochowy są trzy pasy. Środkowy najbardziej zajęty, potem lewy, a prawy prawie pusty. Nie wiem czy jadąc prawym, to u nas jakiś obciach ale ja miałem na to wywalone i jechało mi się bardzo dobrze. Większość maruderów z abonamentem na środkowy i lewy i spokojnie wyprzedziłem z prawej. Chyba dlatego w naszym kraju przepisy dopuszczają taką sytuację🤔.


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.05.2023 o 20:29, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Nero MC20 ARIA.

 

345627826_923208085619462_1266489240893426410_n.thumb.jpg.cecf0bb871f42c0f5816234ae3714714.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jak kiedyś jakimś cudem będę miał za dużo hajsu to na pewno kupię MC20, póki co nic czym jechałem nie zrobiło na mnie większego wrażenia


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
jak kiedyś jakimś cudem będę miał za dużo hajsu to na pewno kupię MC20, póki co nic czym jechałem nie zrobiło na mnie większego wrażenia

sorry za wścibskość - miałeś okazję prowadzić MC20? w jakich okolicznościach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Remy napisał(-a):

 

Sprawdź w realu jak to jeździ. 

Szczególnie jak rusza z 2-giego biegu i jak często trzeba machać wajchą w jeździe miejskiej. 

 

Generalnie ładny samochód i wnętrze.

 


O co chodzi z tym machaniem wajchą? Naprawdę to może być takie uciążliwe? W życiu żadnym samochodem nie ruszałem z dwójki (dopiero teraz UAZem, ale nie wiem, czy to samochód), a spędziłem w miejskich uliczkach i korkach wieeeeeeele godzin mojego życia ;) 


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, plszcto napisał(-a):


sorry za wścibskość - miałeś okazję prowadzić MC20? w jakich okolicznościach?

 

https://fastlineracingacademy.pl/samochody/maserati-mc20/ 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, pmwas napisał(-a):


O co chodzi z tym machaniem wajchą? Naprawdę to może być takie uciążliwe? W życiu żadnym samochodem nie ruszałem z dwójki (dopiero teraz UAZem, ale nie wiem, czy to samochód), a spędziłem w miejskich uliczkach i korkach wieeeeeeele godzin mojego życia ;) 

Paweł tu chodzi o pojemność 1.2, jego elastyczności, ruszanie pod obciążeniem oraz wytrzymałość.

Nie przypadkowo pytam o ten silnik. Do tej pory, z tych "nowoczesnych" (prywatnych i firmowych) nie miałem nic poniżej pojemności 1.6

Jak się włączy klimę w mieście, to czuć spadek mocy, a jak jest załadowany to już lekko nie jest (z ruszaniem również), no ale to taki osiołek roboczy.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy czy ktoś może użytkuje lub miał styczność z Nissanem Qashqai i silnikiem 1.2 DIG-T?
Ekoterror powoduje, że niestety pora rozejrzeć się za czymś "nowszym i lepszym", co będzie miało możliwość poruszania się po SCT
Czy są jakieś plusy takiego "potwora" poza tym na akumulatorze i że to benzyna?
 
A może lepiej rozejrzeć się za nieco starszą wersją z 1.6 lub 2.0?
 
 

Poczytaj sobie na forum Nissana. Jest tam dużo napisane na temat tych silników a zwłaszcza o problemie brania oleju przez ten silnik 1,2. Ja miałem QQ 1,6 DiG-T ale po ciągłym problemie z sondą lambda pozbyłem się jeszcze w czasie gwarancji. I już więcej nie spojrzę w kierunku tej marki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.