Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, hiob napisał(-a):

 

Ja miałem okazję przejechać się kilkanaście metrów Ferrari F40 na lotnisku JFK w NY.  Woziłem lotnicze ładunki, czekałem na towar, a obok, koło terminalu Alitalii facet ładował nowiutkie Ferrari na swoje auto. Jak zobaczyłem F40, zapytałem, czy mogę mu podjechać pod naczepę, a gość rzucił mi kluczyki i powiedział: Tylko ostrożnie! Jeszcze mi zrobił fotki na pamiątkę. 

 

 

 

To jednak inna epoka, nie da się za bardzo porównywać tych samochodów. F50 zdecydowanie lepszy, ale F40 był chyba w swoim czasie bardziej rewolucyjny na tle innych, dostępnych wtedy, aut. 

2e9c49b001756704.jpg

1eb38f3b58850c5a.jpg

 

Wow,

Który to był rok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Remy napisał(-a):

 

Wow,

Który to był rok?

 1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze powtarzam, że za późno sie urodziłem 😜


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawsze powtarzam, że za późno sie urodziłem

Dzisiaj też można kupić F40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze wystawione w tej chwili to 1,3m EUR. Musiałbym mieć  dochód na poziomie 2m/EUR rocznie żeby to się spięło przy moich zasadach, że nie kupuję samochodów na które muszę pracować więcej niż rok;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, zielony.m napisał(-a):

nie kupuję samochodów na które muszę pracować więcej niż rok;)

Bardzo interesująca zasada , ciekawi mnie na jak długo wtedy planujesz jeździć tym autem ? 

Edytowane przez Krakus1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krakus1 napisał(-a):

Bardzo interesująca zasada , ciekawi mnie na jak długo wtedy planujesz jeździć tym autem ? 

 

To rozsądna zasada, jakby się noga powinęła to nie będę musiał wrzucać ogłoszeń o cesję ;)

Auto mam zazwyczaj dopóki się nie znudzi;) Do tej pory najdłużej miałem Civica z 2002 roku bo 4 lata. Najkrócej Cupre Formentor VZ ok 15 mcy. Teraz będzie ciężklo patrząc na to eko coś tam bo coś czuję, że nie będzie łatwo o kolejne V8. 

9 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

FyQ120_aIAMJzLz.thumb.jpg.58f83d74aeef266d851b94c82f9ff939.jpg

 

Jakby człowiek mieszkał w Hiszpanii to opcja bez dachu jest genialna

Edytowane przez zielony.m

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najtańsze wystawione w tej chwili to 1,3m EUR. Musiałbym mieć  dochód na poziomie 2m/EUR rocznie żeby to się spięło przy moich zasadach, że nie kupuję samochodów na które muszę pracować więcej niż rok;)

Czyli nie za późno się urodziłeś tylko za mało zarabiasz
A tak serio to taka zasada w czasach kiedy niemal każde droższe auto jest tak naprawdę własnością banku udzielającego leasingu jest dość niecodzienna.
F40 jednak by raczej za gotówkę trzeba kupować bo za stare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś oglądał LeMans 24? Historyczny moment dla Polskiego motorsportu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, trollu napisał(-a):

ktoś oglądał LeMans 24? Historyczny moment dla Polskiego motorsportu :D

ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też. Choć zakładałem, że końcówka w LMP2 będzie jednak trochę bardziej ekscytująca - była szansa na walkę do ostatnich metrów😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska flaga i Mazurek Dąbrowskiego w Le Mans, coś wspaniałego:) ciekawe ile czasu poświęcą im w mediach bo dzisiaj jadąc w trasie i słuchając RMF ze sportu był tylko męski finał Rolanda Garosa, gdzie dzisiaj naszych akcentów nie było a tutaj jakby nie było - najcięższy i najbardziej legendarny wyścig świata a nasza ekipa wraca z pucharami za 1 miejsce 

349164495_628341529326377_7868096889774647015_n.jpg

 

końcówki nie widziałem bo sam siedziałem za kółkiem ale wczoraj i w nocy działo się i to grubo. Dla widowiska pogoda rozdająca karty to zawsze jest "plus", tak jak mówili komentatorzy - wszyscy mieli po równo, takie same warunki. Jeden lepiej ogarnia jazdę po mokrym, inni mniej ale w pewnym momencie jak wszyscy zaczęli się ślizgać - w F1 byłaby czerwona flaga. Moment jak kręcił się Cadillac a obok 911 - pięknie to wyglądało :lol: Ogólnie klasa LMH chyba wypaliła, do tej pory LMP1 miało raczej jednego faworyta a reszta ustawiała się w rządku za nim przez to umarła śmiercią naturalną. W przyszłym roku będzie jeszcze więcej załóg - i wszystko wskazuje, że wyrównanych więc widowisko będzie świetne. Pytanie tylko co dalej z Inter Europolem, fajnie byłoby zobaczyć Polski LMH ale tak jak toczyła się dyskusja na antenie - kwoty idą w dziesiątki mln euro, nie ma przelewek 

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś oglądał LeMans 24? Historyczny moment dla Polskiego motorsportu 

ja też - od wczoraj:-)
w sumie byłem zaskoczony, że mamy tam zespół ( bo się nie interesuje na bieżąco); w każdym razie cieszy, że w takiej imprezie mamy sukces

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, zielony.m napisał(-a):

Teraz będzie ciężklo patrząc na to eko coś tam bo coś czuję, że nie będzie łatwo o kolejne V8.

Niestety , patrząc na gamę silnikową nowego BMW 5er , to tragedia . Dobrze zrobiłeś z tym V8 👍🏼

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bielawie w długi weekend był zlot samochodów amerykańskich, ja byłem tylko 2 dni ale super zawsze się spotkać w takich okolicznościach, choćby na krótko. Spanie na pace jak zwykle się sprawdziło. Nawet jedno wręcz ikoniczne zdjęcie mi się udało strzelić - jego bohaterowie nie mieli pojęcia o co chodzi :D

1686545866908.jpg

1686545866933.jpg

1686545866960.jpg

1686545866983.jpg

1686545867008.jpg

1686545867030.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.06.2023 o 22:15, zielony.m napisał(-a):

Najtańsze wystawione w tej chwili to 1,3m EUR. Musiałbym mieć  dochód na poziomie 2m/EUR rocznie żeby to się spięło przy moich zasadach, że nie kupuję samochodów na które muszę pracować więcej niż rok;)

 

Może źle zapamiętałem, ale czy ta zasada nie brzmiała z rok temu "na które muszę pracować więcej niż 6 miesięcy"? 😉 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, memento mori napisał(-a):

 

Może źle zapamiętałem, ale czy ta zasada nie brzmiała z rok temu "na które muszę pracować więcej niż 6 miesięcy"? 😉 

 

 

Zasady sa po to, zeby je dowolnie zmieniac 🤭


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

 

Zasady sa po to, zeby je dowolnie zmieniac 🤭

 

reguły.jpg


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Autor1984 napisał(-a):

 

reguły.jpg

 

 

 

hehehehe dobre! 😅


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

 

Zasady sa po to, zeby je dowolnie zmieniac 🤭

 

Przy takiej inflacji nie da się nie zmieniać zasad. 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie kończą się normalne Reguły życia i bycia, zaczyna się Pruszków. Jeżeli ktoś nie jest w stanie tego zaakceptować, to obok są Tworki.:D 

 

Tak ogólnie, to obecnie dość fajna okolica.:)

 

Edit. Dla tych co niewiedzą co jest w Tworkach.:)

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Szpital_Tworkowski

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.