Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Tryton, gdzie na pierwszym zdjęciu jest Rolls?

 

Ten z drugiego - ^_^


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A możesz coś powiedzieć o szczegółach? Chodzi o fabrycznie nowe RR Phantomy? Takie przerabia? Bo wg mojego stanu wiedzy są dwie wersje "fabryczne" dłuższa i krótsza. I to właśnie ta dłuższa się lepiej sprzedaje w Chinach. Myślę, że RR ma własne biuro konstrukcyjne, mimo że właścicielem jest oczywiście BMW.

 

Przerabia to zle slowo. Zmienia istniejaca konstrukcje tzn jeszcze taki nie wyjechal z lini produkcyjnej. Z tego co zrozumialem chodzi wlasnie o ta dluzsza wersje. Maja ja skrocic kilka centrymetrow.

 

 

A ja chciałbym takiego Rolls'a :)

 

post-4829-0-80385200-1331121798.jpg

post-4829-0-17218300-1331121799.png

 

Chyba sobie wrzuce to zdjecie na tapete ^_^


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rolls royce i prostytutka? Nieeee...

Od razu prostytutka! ^_^ Modelka!Tyle że jak dla mnie to brzydkawa... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tryton

No ale o so chozi ? Krzyzol chciałbym Rollsa z drugiego zdjęcia, a z pierwszego szofera. Panowie powtarzam jeszcze raz ta pani to szofer a nie ... ^_^ Taki szofer to dobra sprawa, bardzo małe prawdopodobieństwo otrzymania mandatu, no chyba ze policjantem bedzie kobieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

Nowa Pabieda?? Spoko :) Może i nowa Warszawa będzie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nowa, tylko przerobiona stara :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

babym się do tego wsiąść ale wygląda naprawdę świetnie.

choć felgi bym dal inne... I tyl wymaga dopracowania wg. mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
Nie nowa, tylko przerobiona stara :P

 

No nie gadaj :( nie wierzę żeby był w niej jakiś element seryjny. Nawet płyta podłogowa jest pewnie przerobiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co panowie sądzicie o polączeniu bialego lakieru z czarnymi felgami? dla mnie bomba!

 

bentley_continental_gt_2.jpg

 

083282.1-lg.jpg

 

Sportech-SP600.jpg

 

29527d1163344436-ny-area-m-meet-one-more-before-snow-dino-ex.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za, chociaż w PL trudno przekonać kogoś do białego koloru...wszystko przez firmówki. Dla mnie najlepiej wyglądające auto w bieli ;)

 

post-10657-0-11517400-1331123375.jpg

post-10657-0-48094300-1331123375.png


Spacelovematic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem, czy którekolwiek z aut wymienionych przez Ciebie miałoby szanse na polskich parkingach, ale takim czymś się jeździ a nie parkuje :) chociaż czy miałby szanse na polskich drogach ... ;)

 

no i jeszcze apropo nicka to kotylozaur :)

 

a to moje marzenie... specjalnie dla klubowiczów w takiej oto wersji

 

post-10657-0-32890300-1331123376.jpg

post-10657-0-69797000-1331123376.png

krótki opis: "n cooperation with the Swiss watchmaker IWC Schaffhausen, Mercedes-AMG has developed an exclusive model known as the CLS 55 AMG ?IWC Ingenieur?. Only 55 units of the unique four-door coupe will be produced."

 

post-10657-0-64262800-1331123378.jpg

post-10657-0-44225100-1331123379.png

 

Mi wystarczyłaby jakakolwiek cls'ka, nawet nie musi być AMG :)


Spacelovematic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lmao, faktycznie kotylozaur! sorry!  :) a tak myślalem, dlaczego kortyzol, przecież to taki wredny hormon... ;)

 

A moim marzeniem o dziwo także jest CLS... fantastyczny wóz o niepowtarzalnym stylu. Ale koniecznie z pneumatycznym zawieszeniem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialna jest "recenzja" Clarksona w Top Gear... auto jest boskie, jak je pierwszy raz na Autobahnie zobaczyłem to nie mogłem uwierzyć, że coś takiego Mercedes wyprodukował. ;)

Ostatnio coraz więcej ich widuję i trochę autko traci na unikalności, ale zanim będzie mnie na takie stać to raczej obecne cls'ki będą podchodzić pod zabytki.

Nie należy zapominać, że Brabus zrobił z tego radiowóz, więc jakby na to nie patrzeć autko niebieskich :) Co do pneumatyki w Mercedesach to nasłuchałem się przeciwstawnych sobie opinii, ponieważ nie dane mi było spróbować nie powiem, czy koniecznie z pneumatycznym, bez też bym wziął :)

Hormon może i wredny, ale mi się wydaje, że niedoceniany i lata uprzedzeń robią swoje :)


Spacelovematic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wnQnjvq

Ktoś potrzebuje żarówkę do auta? ;)

post-0-0-94045300-1331123971.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Bóg był miłosierny i mielibyśmy jakimś cudem dobre drogi w Polsce od razu zakładam ten zestaw:

post-23770-0-11687700-1331127671.jpg

Wygląda po prostu bosko.Tyle że obecnie 18 koła już mi dają w kość większy rozmiar zniszczy auto..A tu są 20 felgi i dodatkowo obniżony..Piękna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby Bóg był miłosierny i mielibyśmy jakimś cudem dobre drogi w Polsce od razu zakładam ten zestaw:

Po co od razu Bóg, wystarczy żeby naród nie byl stadem baranów glosującym na skorumpowanych i nieudolnych polityków.

 

 

http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1588476,0,,mi...,wiadomosc.html

 

Przetargu na wybór wykonawcy autostrady A2 z Łodzi do Warszawy nie da się rozstrzygnąć - stwierdziło Ministerstwo Infrastruktury i zerwało negocjacje.

(...)Szanse na powstanie A2 między Łodzią a Warszawą na Euro 2012 są praktycznie zerowe.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wytrzymałości, ja chciałem iść do kręgarza po 3.5h drodze Warszawa-Wrocław w a4 na gwincie i ''18.

 

Ja właśnie rozważam, zakup auta nowego za jakiś czas, ale powoli zaczynam się zastanawiać nad wyborem,

Myślę o A6 ewentualnie starsze s6, Honda type-r przedostatnia generacja, jak potanieje może mazda 3 mps, ewentualnie zostaje przy tym co mam almera n15 i swap na 2.0 i dłubanie do 250kuca, a jak już mi naprawdę odwali to kupie boxtera z us.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powoli chyba się będę szykował do zmiany swojej wysłużonej Celci na coś bardziej komfortowego, bo po wrocławskich dziurach jeździ się jak po klepisku. Chyba tylko Legnicka się nadaje do jakiejś tam sensownej jazdy, ale i tu można koło zgubić na studzience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.