Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nieco rozładować atmosferę, pokażę Wam, co właśnie kupiłem.

Wybór Dzieciaków, po jazdach kilkoma, jednoznacznie stwierdziły, że ma być...

... FORD Z BAGIEN! :P

 

post-6305-0-60750300-1331130254.jpg


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...a to aż tak widać? :P

Nie no z zewnątrz wogóle nie widać,ale drogą dedukcji fajna wersja wyposażeniowa,więc i silnik pewnie nie podstawowy,a że tu najczęściej diesel pod maską no to 2.0TDI Na 1.9 za ładny.. :( Mylę się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mpawel87

wspaniały wóz szerokiej drogi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje fajne autko :P , dobra to teraz ja sie pochwale -- tez niedawno kupiony potym jak ostatni civic skasowala mi policjantka:)

post-514-0-77182300-1331130266.jpg

By rafalbar


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ex:) coupe, musialem kupic w tydzien (moj stary ex zostal skasowany do 0 i ubezpieczalnia go zabrala jak tylko zgodzilem sie na kwote) i nie bylo czasu na wybrzydzanie - znajomy diler mial swietna oferte na tego wiec juz nie wybrzydzalem bo bez auta tu zyc sie nie da, ale kiedy palnowalem (mialem kupic na jesein br) kusilo si albo nissan z, ze wskazaniem na si, szczegolnie ze teraz miedy si a pozostalymi jest duza roznica w zawieszeniu i silniku, ten tez co jest zaleta na codzien ale czasem smuci to automat (mam od cholery gorek i korki tez okrutne wiec automat jest ok - chociaz nie spale sprzegla jak zaraz po przyjezdzie:)), ale czasem fajnie by bylo pobawic sie manualem.

No i uwielbiam obrotomierz zajmujacy cala tablice i maly predkosciomierz na gorze,

Dzieki - ogolnie to moj 2 civic z rzedu i bardzo lubie te autka, chociaz mam wrazenie iz mimo na pierwszy rzut oka fajniejszego i bardziej przemyslanego designu nowa generacja jest bardziej tandetna od np. mojego ostatnigo z 2000r. , ponadto bezpiecznstwo - kurtyny - powoduja ze widocznosc jest ciut gorsza.

 

dzieki i pozdrawiam

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy fd2 nie ściągnać z US o takim dokładnie myślę

fd2.jpg

jeszcze trzeba rozwarzyć dc5

 

To taki wariant bogatszy od tego kótry przewiduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno - sa firmy ktore sie tym zajmuja - cena tez mimo wszystko przy cenach hondy w europie powinna byc atrakcyjna, jedyna rzezcz to carfax i vin - z tego co wiem i widze jest duzo bitych sprowadzanych i klepanych juz u nas,najlepiej samemu znalez i zlecic sprowadzenie wolalbym dc5 ale ja lubie coupe:) albo prelude:) chociaz ciezko znalezc niezajezdzona.

pozdr

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ex:) coupe, musialem kupic w tydzien (moj stary ex zostal skasowany do 0 i ubezpieczalnia go zabrala jak tylko zgodzilem sie na kwote) i nie bylo czasu na wybrzydzanie

ech, jak sobie przypomnę, po ile tam gdzie siedzisz jest nowa RAV4 albo CRV albo lekko używany Murano czy nie znany u nas Rogue... Jak dolar był po 2 zeta już miałem kupić. Nie zdążyłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crv nie lubie - moja zona uwielbia ale jak sobie sama kupi bedzie ok:), a tak serio to dolar znowu powinien spasc a porownujac ceny hondy rzeczywiscie jest duzo taniej...


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwalimy się samochodami? To ja się też pochwalę.

 

Trzecie auto w domu, mój największy skarb - zakupiony do zabawy, niestety z powodu braku czasu ostatnio więcej stoi niż jeździ :/

Po 17 latach 155.000km, prawdziwy rodzynek w super stanie :P

 

post-18941-0-99088700-1331130283.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No fajny Touran.Jaki motor?2.0TDI mniemam.Ładny.Niech służy dobrze.

 

 

Potwierdzam, fajne auto - mieliśmy ze 3 lata - teraz szwagierka jeździ.

Jedyny problem to na okrągło padające żarówki...


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chwalimy się samochodami? To ja się też pochwalę.

 

Trzecie auto w domu, mój największy skarb - zakupiony do zabawy, niestety z powodu braku czasu ostatnio więcej stoi niż jeździ :/

Po 17 latach 155.000km, prawdziwy rodzynek w super stanie :P

 

 

a co pod maską ????

Let?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c20xe z nową głowicą + parę giftów.

Nie bierze ani grama oleju, kompresja jest, głowica lekko planowana, odetkany dolot i wydech - na moje oko moc powinna oscylować wokół seryjnej, mimo tylu lat.

 

Były 2 plany:

-szczepienie let'a + remont + program - okolice 250KM z turbo

-tzw. dłubanie w g*wnie, czyli lexmaul, schrick, eds - okolice 200KM z N/A

 

Ze względu na to, że koszty modyfikacji przewyższyły by wartość samochodu, powstał 3 plan: CTR, ITR, M3 e36, 330i/d e46, s4 b5...

Zobaczymy jak to się skończy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ITR co to?skrótu nie kapuje..CTR cholera..podpowiedz ..resztę kumam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ITR co to?skrótu nie kapuje..CTR cholera..podpowiedz ..resztę kumam:)

 

 

Integra TypeR i Civic ...


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.