Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

jak Bozia da zdrowie i sie wszystko ladnie potoczy po mysli to w przyszlym roku tego dziada kupuje :)

 

post-8077-0-89437900-1331130357.jpg

 

 

Cuuuudooo :P

 

 

ps wczoraj bylem na Szybkich z wscieklizna - jedynka nadal najlepsza :(


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mpawel87

Pięky zkup planujesz wspaniała jest ta Honda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super autko, tylko czemu bez dachu :/

 

Sam rozważałem zakup takowego, aczkolwiek brak stałego dachu to nie dla mnie (sprawy nie ratuje nawet hardtop).

 

Zapomniałem dorzucić do swojego planu nr 3 jeszcze RX-8 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cabrio auto nie na polskie drogi chyba ze kogos trzaski i jeki w kabinie nie draznia bo mnie bardzo..i nie ma wyjatkow nawet nowe bardziej sztywne konstrukcje rady nie daja blogiej ciszy nie bedzie.Mnie to wkurza strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super autko, tylko czemu bez dachu :/

 

Sam rozważałem zakup takowego, aczkolwiek brak stałego dachu to nie dla mnie (sprawy nie ratuje nawet hardtop).

 

Zapomniałem dorzucić do swojego planu nr 3 jeszcze RX-8 :)

 

 

rx8 pikna furka ino to spalanie :lol:

 

Cabrio auto nie na polskie drogi chyba ze kogos trzaski i jeki w kabinie nie draznia bo mnie bardzo..i nie ma wyjatkow nawet nowe bardziej sztywne konstrukcje rady nie daja blogiej ciszy nie bedzie.Mnie to wkurza strasznie.

 

Na szczescie nie bede go uzywal na polskich drogach :P znajomemu w Krakowie dach ktos pocial nozem, eh ten nasz kochany kraj :unsure:


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja jeżeli bym się decydował na s2k (a jest jednym z faworytów na najbliższe auto) to będzie z hardtopem (na zime przynajmniej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczna Tatra ustrzelona na parkingu w Czechach:

 

post-269-0-42773600-1331130786.jpg

 

post-269-0-13399600-1331130788.jpg

 

post-269-0-70065000-1331130789.jpg

 

 

widać że właściciel włożył w niąsporo serca i pracy - w środku też była pięknie zrobiona.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dość że chłodzona powietrzem to jeszcze 2 bageżniki :)

niezłe cacko!


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka: tankowałem dziś w Iganiach koło Siedlec, obok tankował Mercedes SLR McLaren - ale nie był to ten znany warszawski (WIMAL) tylko inny. Właściciel płacił przede mną w kasie - rachunek za paliwo 300 zł :) Na ręcę miał, o ile dobrze zobaczyłem, Ulysse Nardin Marine Chrono.


pozdrawiam - Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawostka: tankowałem dziś w Iganiach koło Siedlec, obok tankował Mercedes SLR McLaren - ale nie był to ten znany warszawski (WIMAL) tylko inny. Właściciel płacił przede mną w kasie - rachunek za paliwo 300 zł :P Na ręcę miał, o ile dobrze zobaczyłem, Ulysse Nardin Marine Chrono.

Mogłeś się odezwać to byśmy pogadali trochę :)

P.S.

Fotki UN już niedługo wrzucę do galerii :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka: tankowałem dziś w Iganiach koło Siedlec, obok tankował Mercedes SLR McLaren - ale nie był to ten znany warszawski (WIMAL) tylko inny. Właściciel płacił przede mną w kasie - rachunek za paliwo 300 zł Na ręcę miał, o ile dobrze zobaczyłem, Ulysse Nardin Marine Chrono.

 

 

chyba zaczne w Iganiach tankować samochód :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co żeby SLRa obejrzeć? To tak jakbyś chciał oglądać dużego głośnego Bawarczyka, żadna frajda IMO:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

insignia OPC czyli cukiereczek dla oczu + 325 KM + 400 Nm + 4x4 + aktywne zawieszenie

 

opel-insignia-opc.jpg

 

FR_260624_jpg_186290g.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja bym chciał zobaczyć dużego głośnego Bawarczyka w wydaniu SLR :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem kilka razy SLRa i nie robi na mnie dużego wrażenia, wygląda jak SLK po Oktoberfeście.

 

PS:Insygnia jest fajna, wole na zdjęciach niż w realu, trochę się rozczarowałem jak zobaczyłem na żywo, ale chce zobaczyć to OPC, wygląda interesująco no i duży plus za 4x4 w vectrze tego bardzo brakowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałem kilka razy SLRa i nie robi na mnie dużego wrażenia, wygląda jak SLK po Oktoberfeście.

 

PS:Insygnia jest fajna, wole na zdjęciach niż w realu, trochę się rozczarowałem jak zobaczyłem na żywo, ale chce zobaczyć to OPC, wygląda interesująco no i duży plus za 4x4 w vectrze tego bardzo brakowało.

 

Jak to będzie równie trwałe 4x4 jak w VA to może lepiej było zainwestować w szperę i zostawić FWD. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie większość już widziała bo to stare jest, ale wklejam link do slr made in Poland (wyklepany w garażu)

 

http://bluebox.zary.com.pl/moto_info/news/news_90/slr.htm

 

http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=3217

 

dodałem 2 link: dużo zdjęć i relacje z budowy slr w Krakowie :P


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może niektórych zainteresuje taki fakt, niedawno pisaliśmy o RSkach i M5,

okazuje się, że Audi po cichu laduje w trakcie seriwsu nowy soft silnika do nowych RS4,

po których zamiast papierowych 420KM, których notabene nigdy nie osiągają, mają 360KM.

 

Audi przylapane na tym w Niemczech tlumaczy sie normami spalin, których nie spelnia standardowe oprogramowanie.

Nieoficjalnie mówi się o rozwalających się skrzyniach i innych podzespolach...

Nie chce być zgryźliwy, ale jak pisalem Audi tylko goni BMW i pomimo wielkiego marketingu i wsparcia wielu życzliwych, nie dogonilo :lol:

 

A na poważnie, to kolejna bardzo duża rysa na wizerunku marki po wielu wpadkach typu spalenie się R8 w czasie próby predkości na torze Nardo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc o Audi, wczoraj dosiadłem Q7.... lekko nadepnąłem pedał a już byłem na miejscu :P

komfort jazdy bardzo dobry, trochę telepie ale przy 20" i profilu 40 do wybaczenia. Poza tym jeden minus - jak to w wielu automatach przy depnięciu, jest ta 1s zwłoka nim sygnał dotrze żeby zalał cylindry :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o nowej C5tce Citroena? Wg mnie auto może odnieść niezły sukces w klasie średniej, ba, wg mnie może spokojnie stanąć w szranki z modelami klasy średniej wyższej. Design zabójczy, wyposażenie na najwyższym poziomie, komfort jazdy niedościgniony, no i cena bardzo przystępna, bo ok. 90-100 000 zł. Tylko pozostaje ten znaczek na masce...może warto zakopać gdzieś uprzedzenia do tej francuskiej marki, i w ogóle do samochodów francuskich, których nota bene nigdy nie ceniłem zbyt wysoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.