Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Na swojego Mietka dałeś taką wlepę, czy gdzieś wypatrzyłeś i obfociłeś ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój ci on ( bez gwiazdy nie ma jazdy ) ;)


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ;) A widzisz- ja gwiazdy nie mam a jeżdżę :) No tylko pytanie co to za jazda... ;)

 

A swoją drogą ładny model, jak dla mnie chyba najbardziej udany Mietek, zaraz po W123. Wypracował Mercedesowi świetną opinię i szkoda że trudno teraz o egzemplarz, który nie szorował berlińskiego bruku jako taxa albo nie naklepał 300 000km w Polsce...ale i tak wolę coupe- nieśmiertelna linia i nie ma opcji że taksiarski :o

Jaki silnik siedzi w środku? Czyżby trzysetka? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paweł pozazdrościć ;)

A tak z nieco innej beczki, mój teść ma dylemat co kupić: czy jakieś kombi z napędem 4x4 (Insignia, V70 etc.) czy jakiegoś SUVa - w rachubę wchodzą: Rav4, CR-V, C-Crosser, Outlander etc. Wymagania: pewnie działający napęd, bagażnik >500l, diesel, dobre wyposażenie, cena do ok 150k. Zadania: bezproblemowy dojazd na działkę pod miastem po g...nej (bita, dziurawa) drodze, która jest jednocześnie dość stroma, w zimie dodatkowo jest bardzo rzadko odśnieżana, więc w zimie może na niej zalegać ok 30cm śniegu (czasem lekko oblodzonego/wyślizganego), tak samo na podwórku, niezłe prowadzenie na asfalcie (bez nadmiernego bujania). Macie jakieś doświadczenia z tymi samochodami, ew. co jeszcze można wrzucić na listę?

ja proponowałbym - zainwestować w audi Q5


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyszedłem z założenia że przy takiej kwocie +/- pare złotych nie gra dużej różnicy . Audi bedzie miało najlepsza cene po kilu latach


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gruen
Hehe ;) A widzisz- ja gwiazdy nie mam a jeżdżę :) No tylko pytanie co to za jazda... :o

 

...ale i tak wolę coupe- nieśmiertelna linia i nie ma opcji że taksiarski ;)

Mówisz i masz, to moja coupetka, ostatni wypust rocznik 1996. Żal się jej pozbywać, zostanie u mnie do ostatnich swoich dni.

post-13085-0-34392300-1331137093.jpg

Edit @Bibliotek@rz.

Czarne coupe jest piękne, zgadam się. Miałem kiedyś czarne auto, jak wspomnę o jego myciu, to mnie ciarki przechodzą, każdy pyłek i plamka natychmiast widoczna. Jeżeli będziesz się rozglądał za takim coupe to kupuj raczej rocznik >93 z elektronicznym wtryskiem. Wcześniejsze roczniki mają wtrysk mechaniczny - taki wynalazek mercedesa (a raczej Boscha). Są magicy, którzy zakładają do tego LPG (fajerwerki w postaci wybuchu pod maską gratis) :o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można się nie zakochać...wolę co prawda czarnuchy, albo butelkową zieleń, ale Twój też miażdży ;) Świetne auto, za dobre pieniądze. Tylko czekać aż starsze roczniki osiągną status youngtimerów i ceny skoczą na 25-30 tys. ... chyba zastanowię się nad takim autkiem i jak dojadę obecne to się przerzucę, bo cholera podoba mi się strasznie. Cyc-malina ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo

Ja też dzisiaj przebywałem wśród wypasionych bryczek ;)

 

post-0-0-75776100-1331137133.jpg

 

post-0-0-70837000-1331137167.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

Czy wszystkie 3 Warszawki miały kola "pociągowe"?? (nie wiem jak to inaczej ubrac w słowa) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
coupe to kupuj raczej rocznik >93 z elektronicznym wtryskiem.

 

A które silniki miały taki wtrysk?

 

 

Wcześniejsze roczniki mają wtrysk mechaniczny - taki wynalazek mercedesa (a raczej Boscha). Są magicy, którzy zakładają do tego LPG (fajerwerki w postaci wybuchu pod maską gratis) ;).

 

Mozna założyć wtrysk gazu ciągły IGS firmy Landi Renzo


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gruen
Fajna coupetka tylko... WIĘKSZE KOŁA!:);)

;)

Hehe racja. Gość od którego brałem to auto dawał mi gratis do wyboru 15 lub 17-stki, ale jednak przyznał, że nie jeździł na 17stkach za wiele, więc wziąłem na 15-stkach. Wygląd wyglądem, a życie życiem. Na naszych wspaniałych drogach i krawężnikach "balony" są najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo
Czy wszystkie 3 Warszawki miały kola "pociągowe"?? (nie wiem jak to inaczej ubrac w słowa) ;)

Wszystkie trzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

Serio?? ;) W tv zwykle pokazują tylko tą wiśniową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gruen

[quote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
;)

Hehe racja. Gość od którego brałem to auto dawał mi gratis do wyboru 15 lub 17-stki, ale jednak przyznał, że nie jeździł na 17stkach za wiele, więc wziąłem na 15-stkach. Wygląd wyglądem, a życie życiem. Na naszych wspaniałych drogach i krawężnikach "balony" są najlepsze.

Nie wiem gdzie mieszkasz i jakie tam sa drogi ,ale zawaliłeś.17 to absolutne minimum przy tak dużym wozie.Na dodatek mało jezdził na nich więc może i lepiej..Duże koło bardzo poprawiłoby wygląd Twojego Mercedesa.Dla mnie do tej wielkości samochodu 19 cali i więcej.Trzeba uważać ale i przy 17 trzeba..więc wychodzi trochę na jedno.Ja w A3 8p mam na zimę 18:).Uważałem to fakt bardzo,ale stan opon i felg absolutnie idealny,zero rysy,obtarć,absolutnie nic.Zawieszenie sprawdzone 2 tygodnie temu,idealne wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

Paweł, a jaki rozmiar masz na lato?? ;)

20' ze spinerami??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo
Serio?? ;) W tv zwykle pokazują tylko tą wiśniową

A oto fotki na potwierdzenie moich słów. ;)

 

post-0-0-61183100-1331137179.jpg

 

post-0-0-77104800-1331137191.jpg

 

post-0-0-33868900-1331137206.jpg

 

I widok na deskę rozdzielczą.

 

post-0-0-77071200-1331137230.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gruen
Nie wiem gdzie mieszkasz i jakie tam sa drogi ,ale zawaliłeś.17 to absolutne minimum przy tak dużym wozie.Na dodatek mało jezdził na nich więc może i lepiej..Duże koło bardzo poprawiłoby wygląd Twojego Mercedesa.Dla mnie do tej wielkości samochodu 19 cali i więcej.Trzeba uważać ale i przy 17 trzeba..więc wychodzi trochę na jedno.Ja w A3 8p mam na zimę 18:).Uważałem to fakt bardzo,ale stan opon i felg absolutnie idealny,zero rysy,obtarć,absolutnie nic.Zawieszenie sprawdzone 2 tygodnie temu,idealne wszystko.

 

mieszkam w podlaskiem, a tu niestety większość dróg jest kiepska, poza tym na 15 nie mam stracha wjechać na na krawężnik przy mijance na wąskiej uliczce osiedlowej. Ogólnie mówiąc jazda bez stresu ;) Kumple mają opony na niskich profilach. Jeden z nich przeszedł z 18 na 15 po tym jak rozwalił tę pierwszą koło Dąbrowy Białostockiej na jakiejś koleinie, drugi z kolei ma 17, ale mniejsza felga mu nie wejdzie z powodu dużych tarcz hamulcowych. Jak dogonimy Unię, to całkiem niewykluczone, że i ja pokuszę się o większe fele. ;) Ale kiedy to będzie, któż to wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paweł, a jaki rozmiar masz na lato?? ;)

20' ze spinerami??

Spiner na kołach to wiocha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
Spiner na kołach to wiocha ;)

 

EEE, wiocha to jest wtedy jak się ma kołpaki ze spinerami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w tym tygodniu oglądam dokładnie (z mechanikiem) Volviątko S90, 3.0, automacik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja w tym tygodniu oglądam dokładnie (z mechanikiem) Volviątko S90, 3.0, automacik.

 

Jeżeli to nowy model to podjedź do serwisu niech go podłączą pod kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciekawe jak nowy model jak tego już z 11 lat nie robią???...o co Ci chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.