Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

300 ( nie zagazowany ! ) ;)


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, no to tylko pogratulować ;) W automacie, czy manual?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a , niech tam ...

 

post-4044-0-66600800-1331139045.jpg


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

Zawsze wiedziałem że na merola laski lecą ;) nawet jeśli merol nie jest pierwszej świeżości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj taki czarnulek mi się marzy, tylko trzy-zero to trochę sporo jak na moją kiesę póki co ;) Ale wiesz- jak będę się już za takim rozglądał to się odezwę, może będziesz chciał go puścić :> Póki co dojadę jeszcze trochę moje 1.6 biedne, chociaż teraz i tak pokutuje na serwisie, bo parę rzeczy trzeba wyleczyć ;) Ale w następnym tygodniu wypucuję i można jeździć ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

automat , manualnych nie tykam , zegarków też ;)


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
automat , manualnych nie tykam , zegarków też ;)

 

to jaki byłby odpowiednik kwarcowego? ;)

a od automatu brzucho tylko rosnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
Oj taki czarnulek mi się marzy, tylko trzy-zero to trochę sporo jak na moją kiesę póki co ;) Ale wiesz- jak będę się już za takim rozglądał to się odezwę, może będziesz chciał go puścić :> Póki co dojadę jeszcze trochę moje 1.6 biedne, chociaż teraz i tak pokutuje na serwisie, bo parę rzeczy trzeba wyleczyć ;) Ale w następnym tygodniu wypucuję i można jeździć ;]

 

Ciekaw jestem tylko o której czarnulce mówisz :)

Ja jednak wolę manuale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No feleksc- przeca że jakiś elektryczny pierdolot, ew. hybryda, ale to już bliżej Eco-drive'ów ;)

 

Arku- zauważ, że napisałem "czarnulek" :) Chociaż ta lala też niczego sobie... ;)

 

No i oczywiście też wolę manuale, chociaż ochota na automaty pewnie z wiekiem przychodzi. Kto wie- może kiedyś...ale póki co lubię sobie pomachać drążkiem(bez skojarzeń panowie, bez skojarzeń :o )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po weekendzie to napiszę więcej o co chodzi z tym 4x4 ;) W wyposażeniu: klimatyzacja automatyczna, min. 6 poduszek, radio z cd/mp3 + głośniki, sterowane z kierownicy, gabarytowo w środku nie mniejsze niż Vectra C, bagażnik powyżej 500l, zakup w salonie w Krakowie, cenowo maksymalnie 150 tys. brutto (jeżeli mniej to bardzo dobrze, najfajniej by było, gdyby autko kosztowało ok 120 tys.), diesel, od 150 KM w górę. Na razie tyle mi przychodzi do głowy ;)

PS. No i jeszcze prowadzenie na drodze i działanie napędu. Z tego co gdzieś tam obiło mi się o uszy to CRV jest lekko skiepszczona, napęd na cztery koła włącza się z dość dużym opóźnieniem.


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolę AUTOMATYCZNE skrzynie biegów. Wygoda:) Poza tym nowe automaty w dobrych autach zmieniają przełożenia szybciej niż jakikolwiek człowiek!

JAJACEK, super zdjęcie:)


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, byłbym zapomniał ale mnie oświeciło:

Nissan Pathfinder, ma mało wspólnego z Renault (na szczęście) i jest wielkim, wygodnym SUVem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki to jest Chevy Avalanche:) Nissan jest duży.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bartek, byłbym zapomniał ale mnie oświeciło:

Nissan Pathfinder, ma mało wspólnego z Renault (na szczęście) i jest wielkim, wygodnym SUVem.

Nie polecam.Prędkość max na autostradzie to 160km/h ,czyli wakację w Europie to lekka męczarnia.Na narty raz takim pojechaliśmy,wątpiwa przyjemność...Auto dobre ale nie nadaje się na wojaże.Plus parkowanie w Krakowie tym to też lipa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może BMW X5 z 3 litrowym dieslem (235koni)? Świetne jest. Za 140 tys. zł 3, 4 letnie dostaniesz.

Przyspieszenie 0-100 km/h 8,3 s, prędkość maksymalna 216 km/h, średnie zużycie paliwa 8,7 l/100 km

06.bmw.x5.500.jpg

Kupowanie nowego auta to wyrzucanie kasy w błoto. No chyba że ma się jej naprawdę dużo, to można brać nówkę. W pierwszych 3 latach każde auto bardzo traci na wartości, potem już mniej.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest wielkim, wygodnym SUVem.

 

Może i Pathfinder jest wielki, może i wygodny, ale nie jest SUVem.

 

Barthec jeżeli chodzi o auto o którym mówiłeś to może Mazda cx7 to opcja bliżej 150k ewentualnie Suzuki Grand Vitara z silnikiem V6 3.2VVT z tego co pamiętam ok 230KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Może i Pathfinder jest wielki, może i wygodny, ale nie jest SUVem.

 

Barthec jeżeli chodzi o auto o którym mówiłeś to może Mazda cx7 to opcja bliżej 150k ewentualnie Suzuki Grand Vitara z silnikiem V6 3.2VVT z tego co pamiętam ok 230KM

 

Grand Vitarą miałem przyjemność jeździć - fajny silnik, nieźle zachowuje się w "terenie", ale te fotele to jakiś japoński żarcik - zero trzymania, a jeszcze skórzane było to już w ogóle szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pathfinder, w przeciwieństwie do większości europejskich maluchów, jest wg usańskich standartów SUVem. Przecież to ani kombi ani terenówka. A te wszystkie Q5, X3, Tiguany, CRVy i tym podobne drobiazgi to jakieś crossovery czy cóś.

 

@Paweł, ja do Lizbony Tico jechałem. To jest męczarnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest wg usańskich standartów SUVem. Przecież to ani kombi ani terenówka.

 

Pathfinder jest autem terenowym, wygląd tu nie ma znaczenia.

 

Tu masz kompilacje kilku generacji Pathfinderów (nie tylko Patrole nadają się na offroad) które nie są zmodyfikowana, ewentualnie bardzo delikatnie.

http://www.youtube.com/watch?v=CDuNcry9t0I...feature=related

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie to ma znaczenie, czy auto jest okreslane jako SUV czy jako terenówka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nazywanie wołowiną, wieprzowiny jest bez znaczenia? Przecież to i to jest mięsem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy nazywanie wołowiną, wieprzowiny jest bez znaczenia? Przecież to i to jest mięsem.

Jak dla mnie cytat miesiąca ! ;)


Spacelovematic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahah, zauwaz tylko, że termin SUV to wymyslony przez marketerów segemnt rynku a nie nazwa wlasna czy nawet precyzyjne określenie jak kombi czy coupe.

 

Zresztą poczytaj sam - http://pl.wikipedia.org/wiki/Samochód_sportowo-użytkowy granica między SUVem a terenówką jest rozmyta i nie ma sensu się nad nia klocić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może BMW X5 z 3 litrowym dieslem (235koni)?

 

Jak dla mnie X5 nie ma zadnych zauwazalnych zalet wzgledem BMW serii 5 kombi. Do tego ma mniejszy bagaznik, pali wiecej, ma wyzej polozony srodek ciezkosci i gorzej jezdzi niz kombi z 3-litrowym dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tsuki jakie znaczenie ma kto wymyślił dany termin czy segment w tej chwili termin SUV funkcjonuje podobnie jak coupe, cabrio, kombi czy inny sedan, w ten sposób określając kategorie (segment) auta.

 

SUV wygląda jak auto terenowe i zazwyczaj na tym się kończy, czasem maja równie dobrze i luksusowo wykończone wnętrza, ale każdy wie, że SUVem w "terenie" nie pojeździsz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.