Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee tam. Mam gdzieś plastiki. Jest piękny, tani i ma świetne silniki. To mi wystarczy :huh:


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam nowe Camaro jest jak McDonald's smaczny, tani, a jednak coś z nim nie tak;)

 

Z drugiej strony czego wymagać od auta za 60k?! Jak bym mieszkał u Hamburgerów jako cipkowóz bym sobie takie Camaro albo Chargera na dupcing kupił, no i do tego 22 inczów w pod nadkolami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie!!! Jak za te pieniądze otrzymujesz i tak b. dużo.

PS Ten z 1969 r. jest świetny, ale pewnie droższy od nowego.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżenie Camaro w USA nie daje takiej frajdy jak np. w Polsce bo tam jeździ ich pełno, a u nas b. mało.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten rodzynek $120k

 

Felgi i łokieć niesamowicie do siebie pasują :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżdżenie Camaro w USA nie daje takiej frajdy jak np. w Polsce bo tam jeździ ich pełno, a u nas b. mało.

 

A jest jakieś?!:huh:

 

Dla mnie bez znaczenia, ja mogę mieć i frajdę z jeżdżenia polonezem :D

 

 

Mustang Fastback, też jest super, generalnie dużo staryh muscle carów i hot rodów wzbudza u mnie szybsze bicice serca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już u nas jest, ale z pewnością będzie kilka.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok mowiłeś o nowych a ja zrozumiałem, że o starych;) sory za zamieszanie.

 

Znany filmik z serii, Getaway in Stockholm pewnie nie którzy znają (całość jest bez, żadnej ściemy:))

W roli głównej Porsche 911 Turbo

http://www.youtube.com/watch?v=XbtTYHix8ck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciężko mi brać te amerykańskie zabytki na poważnie... poważne auto to na przykład

 

s80 v8:

2009.volvo.s80.20238535-396x249.jpg

które nie jest jedynie stalową puszką z wielkim ale i nieefektywnym silnikiem.

 

brzmienie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciężko mi brać te amerykańskie zabytki na poważnie... poważne auto to na przykład

 

s80 v8:

które nie jest jedynie stalową puszką z wielkim ale i nieefektywnym silnikiem.

 

brzmienie:

 

 

Tsuki, ale nowoczesne silniki są projektowane nie tylko pod względem ośiągów spalania, elastyczności, ale niektóre firmy mają specjalny dział który dba o to aby silnik odpowiednio brzmiał:huh:

 

Poza tym kto powiedział, że Muscle Cary i Hot rody muszą być poważnymi autami, one nie są do stania w korkach czy na autostrady tylko do szybkiej jazdy po prostej i łapania boków w zakrętach, to są poprostu auta na ćwiartki i do zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciężko mi brać te amerykańskie zabytki na poważnie... poważne auto to na przykład

 

s80 v8:

2009.volvo.s80.20238535-396x249.jpg

które nie jest jedynie stalową puszką z wielkim ale i nieefektywnym silnikiem.

 

brzmienie:

To jest tylko "prawie jak V8" bo kąt rozwidlenia cylindrów to 60° - a nie 90°. A prawie robi ogromną różnicę.

Prawdziwy V8 masz tu:

PS Podobnie trudno niektórym brać na poważnie stare, mechaniczne zegarki.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudowne :huh: I to jest V8. Prawdziwe V8.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cudowne :) I to jest V8. Prawdziwe V8.

 

 

Kurcze muszę kiedyś wam nagrać jak chodzi Oldsmobile Rocket dziadka mojego przyjaciela.

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość camil

Ja tam jezdzilem C6 Z06, jakosc wykonania 100razy lepsza niz c5, osiagi niesamowite, frajda i dzwiek powalaja. Zadne japonskie resoraki nie podskocza aktualnie do vette, ba watpie czy nawet ferrari ze swoimi pstryczkami magiczkami przy kierownicy daja taka frajde. Tu masz prawdziwe potezne V8, prawdziwa reczna skrzynie biegow iprawdziwy tylny naped. Dla sprostowania jeden poprzecznyresor piorowy z tylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jezdzilem C6 Z06, jakosc wykonania 100razy lepsza niz c5, osiagi niesamowite, frajda i dzwiek powalaja. Zadne japonskie resoraki nie podskocza aktualnie do vette, ba watpie czy nawet ferrari ze swoimi pstryczkami magiczkami przy kierownicy daja taka frajde. Tu masz prawdziwe potezne V8, prawdziwa reczna skrzynie biegow iprawdziwy tylny naped. Dla sprostowania jeden poprzecznyresor piorowy z tylu.

Dawaj go tu do Krakowa zobaczymy czy z 430 da rade.Hmm nie da choc Corvetta to fajny wóz a ja za wloszczyzną nie przepadam.Ale na torze nie da rady raczej.Skrzynia Ferrari miażdży system..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-4044-0-54174500-1331224209.jpg

 

:wub: Czy powinienem zmienić prochy ?


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr
:wub: Czy powinienem zmienić prochy ?

 

Wystarczy brać połowę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super fajny news ... choć niewiele brakowało, a Saaba kupiliby Chińczycy co tez ma swój urok ;)

 

post-12553-0-58914800-1331225408.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dawaj go tu do Krakowa zobaczymy czy z 430 da rade.Hmm nie da choc Corvetta to fajny wóz a ja za wloszczyzną nie przepadam.Ale na torze nie da rady raczej.Skrzynia Ferrari miażdży system..

 

Jasne, może i minimalnie wygra na torze, ale Ferrari kosztuje ponad milion zł, a Corvette masz za 300 tys. zł ! CORVETTE RULES.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.