Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

a ja przemieszczam się - jak się dowiedziałem z tego wątku (na tym forum po raz kolejny zresztą) - damskim samochodem o beznadziejnym silniku, czyli qashqai 1.6. O dziwo daje radę ;) , a ja jakoś nie wyznaję kultu koni mechanicznych. Notabene bardzo mi się podoba, no sexy jest po prostu ;) , w przeciwieństwie do jakichś audi q-coś tam, które przypominają mi lokomotowy albo bmw x-coś tam, te z kolei brzydkie żaby (to tak a propos tych, wg których zrobiłem bez sensu, bo nie kupiłem audi albo bmw, notabene to mniej więcej ci sami, dla których seiko czy citizen są niegodne miana zegarka :) ). QQ to jest ładna żaba :)

 

zresztą całkowicie się nie zgodzę z opinią, że Nissan widziwia z designem. Właśnie moim zdaniem robią dobrze: po co komu kolejna alternatywa dla Golfa/Astry/Aurisa/Mazdy3/KiaCeed - wszystkie wymienione to takie same nudne hatchback'i, a QQ to coś innego, dopóki nie wszedł ASX, to nie miał konkurencji, bo SX4 mniejszy sporo, a Kuga czy Tiguan droższe

 

garażu stoi sobie jeszcze uprzedni samochód - corsa c 1.2 (diesli nie uznaję). W sumie wypadałoby pozbyć się, ale że nietłuczona i bezawaryjna, a czasem drugi się przydaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakiś srebrny. Jeździ do przodu i do tyłu, skręca w prawo i w lewo... aha, i klimatyzacje ma.. klimatyzacja mi się podoba ;)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś jak kulą w płot bo akurat moja najlepsza przyjaciółka od 3 miesięcy pracuje w ASO fiata/alfa/lancia we Wrocku :)

 

Wcześniej pracowała w ASO Forda ;)...ale ją wylali za seks w pracy :)

 

 

marcomartin - czy ty nam między wierszami właśnie opowiedziałeś jakąś chistorię z życia :) :);)


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś jak kulą w płot bo akurat moja najlepsza przyjaciółka od 3 miesięcy pracuje w ASO fiata/alfa/lancia we Wrocku ;)

 

Wcześniej pracowała w ASO Forda ;)...ale ją wylali za seks w pracy :)

 

a mówią, że za seks w pracy można tylko awansować :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcomartin - czy ty nam między wierszami właśnie opowiedziałeś jakąś chistorię z życia :) :);)

Jeśli już to historię Łukaszu ;)...nie ja trzymam od niej ręce z daleka...jestem grzeczny :) ...nimfomanka...wyobraź sobie że są kobiety uzależnione od seksu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golf to dobre auto no może IV gen była najsłabsza...najmniej trwała..potrafią czeszczeć plastiki...zawieszenie mi się także nie podoba ;).

 

Za dużo onetu czytasz... ;)


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś jak kulą w płot bo akurat moja najlepsza przyjaciółka od 3 miesięcy pracuje w ASO fiata/alfa/lancia we Wrocku ;)

 

Wcześniej pracowała w ASO Forda ;)...ale ją wylali za seks w pracy :)

 

O maj gad...

Nie rób z wątku pudelka.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to historię Łukaszu :)...nie ja trzymam od niej ręce z daleka...jestem grzeczny :) ...nimfomanka...wyobraź sobie że są kobiety uzależnione od seksu :)

 

Fajne masz koleżanki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo onetu czytasz... :)

Widać, że też czytasz skoro wiesz co tam piszą :)

Napisałem że jezdziłem golfem IV i wiem że skrzypią...a nie że słyszałem że ktoś mówił ze skrzypią. Ostatnio porzyczoną IVką do Niemiec śmigałem fajny miał chip tuning zrobiony ze 110 bodajże koni zrobione było 140. Nieźle ciągnął...spalanie w trasie nawet poniżej 5 l ropy :). Ale bardziej komfortowe jest moje Polo..na serio...w dodatku lepiej wyciszone.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobić surówke z buraków? wrzucamy granat do bmw

jadą chłopaki w japońcach, nikt ich niewyprzedzi bo kręcą do końca

aktualnie honda

Edytowane przez qdlaty21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na codzień dojazdy do pracy obskakuje mercedesem:

bus199.jpg

:)

A poza tym to:

99720010.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że też czytasz skoro wiesz co tam piszą :)

Napisałem że jezdziłem golfem IV i wiem że skrzypią...a nie że słyszałem że ktoś mówił ze skrzypią. Ostatnio porzyczoną IVką do Niemiec śmigałem fajny miał chip tuning zrobiony ze 110 bodajże koni zrobione było 140. Nieźle ciągnął...spalanie w trasie nawet poniżej 5 l ropy :). Ale bardziej komfortowe jest moje Polo..na serio...w dodatku lepiej wyciszone.

 

Dla mnie o wiele bardziej komfortowy jest Golf, ale to już kwestia upodobań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za starych dobrych czasów były same coupe BMW 3, MB CLK nawet XK8 się trafił, teraz muszę zmieścić 2 foteliki i pełno klamotów dlatego Range Rover Vogue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pracy:

mamciawnewyork-u114.jpg

 

 

Przepraszam za OT, ale muszę się upewnić: czyżbyś był american hero? (choć teraz to już tak tylko na strażaków mówią..)

Whoa! Od dziecka chciałem być nowojorskim policjantem :)

Nie śmiej się, ale skumulowało się dziecięce marzenie + 9.11 + ogromna miłość do Nowego Jorku + seriale tv (m.in. Third Watch) i skończyło się na tym, że mam czapeczki, koszulki, radiowozy, gadżety 9.11, nawet biegam w bluzie treningowej NYPD (raz mnie za to na osiedlu zlali :)). W każdym razie RESPECT i gratuluję najlepszej roboty w najwspanialszym mieście świata :)

 

A żeby nie było OT, aktualnie jeżdżę autobusem (autem się najnormalniej na uczelnie nie opłaca jeździć) natomiast mam już dużą część funduszy uzbieranych, tak więc zaraz po studiach planuję(zupełnie rekreacyjnie)kupić moją miłość:

 

96115141990104-480.jpg


[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, o nas mowia New York's Finest, o strazakach New York's Bravest, pracuje w Policji od 13 lat, jezeli jestes z okolic Trojmiasta to we Wrzesniu bede w Gdansku odwiedzic rodzicow i moge ci przywiesc prezent z NYPD.


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"we're the men in blue, we stick together like glue, we're the most organised criminals in manhattan..." - to tak półżartem, półserio (prince paul)

 

a na poważnie to chciałem pogratulować wersji vogue koledze od RR - bo to jeden z bardziej wypasionych samochodów jakie widziałem (pomijając, ze PODOBNO psują się niemiłosiernie...)

pzdr!!!

 

ps. nie powiem czym jeżdżę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"we're the men in blue, we stick together like glue, we're the most organised criminals in manhattan..." - to tak półżartem, półserio (prince paul)

 

a na poważnie to chciałem pogratulować wersji vogue koledze od RR - bo to jeden z bardziej wypasionych samochodów jakie widziałem (pomijając, ze PODOBNO psują się niemiłosiernie...)

pzdr!!!

 

ps. nie powiem czym jeżdżę :)

e nie jest tak źle ja mam rocznik 2003 i odpukać nic się nie dzieje poza elektronicznymi drobnostkami, chodź koledzy mówili mi na początku żebym kupił sobie dwa jeden do jazdy drugi na części... :) wypasiony jest ale wersja SPORT to jest to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, o nas mowia New York's Finest, o strazakach New York's Bravest, pracuje w Policji od 13 lat, jezeli jestes z okolic Trojmiasta to we Wrzesniu bede w Gdansku odwiedzic rodzicow i moge ci przywiesc prezent z NYPD.

 

Niestety nie jestem z trójmiasta ale dziękuję za propozycję ;) A Twoje zdjęcia z "jaki zegarek masz dziś na ręku" - rewelacja!


[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic dziwnego że się nie psuje, skoro pewnie przez garby cały czas stoi na parkingu ;);)

Jeździ więcej niż by się wydawało - trzeba doliczyć jeszcze tysiące kilometrów w poszukiwaniu miejsca parkingowego bez krawężników i bramek zamykających (nawet w pozycji leżącej są za wysokie) ;)

 

jadą chłopaki w japońcach, nikt ich niewyprzedzi bo kręcą do końca

Jak to amerykanie zwykli mawiać: "No replacement for displacement"

Przy 120Nm więcej hałasu niż to wszystko warte :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny wątek, u mnie rodzinne kombi do emeryckiej jazdy...

 

05df3a14e64236a8.jpg


pozdrawiam - Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wyglada to na pojazd emeryta :)


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie od kilku dni to:

 

volvo-c30s-fq-688x458.jpg

 

No, może trochę mniejsze felgi w moim, ale kolor się zgadza :)


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.