Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

rozpatrz nową KIA Sportage - ogladałem na żywo i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością wykonania , detalami , wyposażeniem etc

ceny zaczynają się od poziomu , w którym konkurencja ma auta co najmniej pułap jak nie dwa niżej .

chyba za czas jakiś KIA będzie nową Toyotą ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeti

 

Jezdzilem przez tydzien 1,2 benzyna. Bardzo fajne autko, w sumie bez wiekszych zastrzezen, moze oprocz silnika, ktory ma troche za malo pary na trasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeti odpadła ze względu na okropny wygląd.

A KIA odpadło bo mój ojciec ma Kie zwaną potocznie kijanką i nikomu nie życzę mieć takich przygód jakie on ma z tym wózkiem.

Ravka też odpadła. Z pewnych przyczyn. Jak ktoś chce to napiszę na priv dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...

od 3 miesięcy przymierzałem się do zmiany samochodu.

Miało być subaru outback diesel. Auto nie przeszło jazdy próbnej . Znakomicie trzyma się drogi, ale źle zgrane sprzęgło go dyskwalifikuje.

Potem test objął Outlandera z silnikiem VW. Makabra! Najlepiej sprzedający się SUV w PL to totalna katastrofa. Głośny, wolny a przy 140 km.h kierownica chce pourywać ręce.

Volvo xc 60. Pięknie złożone , pełna harmonia, ale za mały bagażnik po zamontowaniu kratki.

mazda cx 7 - diesel mułowaty, po doświadczeniu z dynamiczna mazdą 6 byłem trochę zawiedziony. Coś było nie tak.

Infiniti FX 35. Bajka! i jeszcze raz bajka!. Koszty serwisu, mały bagażnik, (brak diesla -gdy testowałem) powoduję, ze to auto pozostaje moim marzeniem na okres , po 40-stce :lol:

Bmw X3 - w tym aucie nie ma nic co by mnie mogło urzec. X5 nie testowałem, ale do bmw podchodzę bardzo sceptycznie. W Polce kojarzy się z dresem, a i nie zamierzam spać z głową na parapecie. To samo Audi. Audi q7 poza moim zasięgiem, q5 za małe. A4 all road kolegi jest niesamowite, ale za małe.

 

Gdy byłem u Filipowicza na teście Outlandera pracownik powiedział " proszę zajrzec na przeciwko do drugiego salonu" KIA. Myślę nie, nie kupię auta z Korei.

wpisałem w wyszukiwarkę "Sorento opinie". Były bardzo dobre.

Pojechałem do salonu. Przejechałem się nowym sorento 2,2 diesel i .... szok. Dynamiczny, wspaniale się prowadzi. Skóra twarda wysokiej jakości. Wykończenie bez zarzutu. Dodatkowo full opcja w rozsądnej kasie. 7 lat gwarancji, 5 lat mechanicznej to po moich doswiadczeniach z 3 letnią mazdą, to coś co okazało się kluczowe. Homologacja ciężarowa 5-cio osobowa postawiła kropkę nad i. (większość firm daje 4-ro osobową).To auto dla mnie! ... i to 186 cm szerokości :). Sprzedawca dorzucił dvd Alpine w podsufitówce i od tygodnia jeżdżę oto takim autem:

 

1266462943366.jpg

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TikTak dawaj foty.

Albo wpadnij tym autem do mnie, wkrótce robie parapetówe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiony tydzień temu xc70 cross country.Mamy na razie miesiąc miodowy :lol: Jestem zachwycony trakcją ,na ryby nadaje się idealnie,do kościoła też.Dzięki Klod100 za pomoc i wskazówki!!! post-5518-0-64022200-1331595608.jpg

 

Jak to napisał Klod - witaj w klubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tik Tak - gratuluje tego samochodu. Choc sprzedaję Volvo, to jakoś Kia mnie ostatnio ujmuje :lol:

 

Ja sam myślę poważnie o nowym Sportage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozpatrz nową KIA Sportage - ogladałem na żywo i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością wykonania , detalami , wyposażeniem etc

ceny zaczynają się od poziomu , w którym konkurencja ma auta co najmniej pułap jak nie dwa niżej .

chyba za czas jakiś KIA będzie nową Toyotą ..

 

Popieram - Kia Sportage - dobra alternatywa i świetna cena vs. jakośc i wyposażenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sportage poprzedniej generacji zbierał masę pochwał. Ni widze powodu aby nowy model mial wypaść gorzej - koreanczycy sumiennie odrabiaja zadania domowe. A wygląd - przy wspomnianej Yeti, Sportage wyglada jak Miss World przy starej kozie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł gratuluję serdecznie :), kupiłeś z automatem czy z manualną? Mój teść jeździ Sorento od czerwca, też 2,2 z automatem i jest zachwycony, i faktycznie, ciągnie ten silnik genialnie :lol:


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakubos, na parapetówę przyjadę icarem :lol:. Bartek, ja mam manuala :)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! B) Kia to marka która zrobiła niesamowity skok jakościowy

i designerski. Że silnik dobrze "ciągnie" to wiem ale jak ze spalaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię wysokie obroty i w mieście 13 ropy, przy lekkiej nodze bez przekraczanie 2,5 k obrotów (testowałem ostatnie 3 dni)-10 litrów. Na trasie przy 90 km /h -6 litrów. Przy 150 km/h - 10 litrów, przy 190 km/h 14 litrów. Po 3000 kilometrów ma spaść jakiś litr, dwa .B) To ciężkie auto na felgach 18-stkach. Musi swoje wypić :)

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię wysokie obroty i w mieście 13 ropy, przy lekkiej nodze bez przekraczanie 2,5 k obrotów (testowałem ostatnie 3 dni)-10 litrów. Na trasie przy 90 km /h -6 litrów. Przy 150 km/h - 10 litrów, przy 190 km/h 14 litrów. Po 3000 kilometrów ma spaść jakiś litr, dwa .B) To ciężkie auto na felgach 18-stkach. Musi swoje wypić :)

 

 

Gratulacje, poprzednia była trochę brzydka, ale ta już na prawdę ładniutka.

 

Zdjęcia katalogowe fajne, ale wrzuć jakiegoś żywca :)


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A proszę bardzo:

c745c0eb65a236cd.jpg


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super,

 

niech się dobrze no... yyyyyy znaczy jeździ B)


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię wysokie obroty i w mieście 13 ropy, przy lekkiej nodze bez przekraczanie 2,5 k obrotów (testowałem ostatnie 3 dni)-10 litrów. Na trasie przy 90 km /h -6 litrów. Przy 150 km/h - 10 litrów, przy 190 km/h 14 litrów. Po 3000 kilometrów ma spaść jakiś litr, dwa .B) To ciężkie auto na felgach 18-stkach. Musi swoje wypić :)

 

Dokładnie, ma za co pić, dla porównania automat pali na trasie 8 a na mieście ok 11 :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa najpierw ładne volva, teraz kije atakują

 

chyba pora umierać ;(


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa najpierw ładne volva, teraz kije atakują

 

chyba pora umierać ;(

 

Dokładnie.

Ładne Volvo to jakiś oksymoron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakubos, na parapetówę przyjadę icarem :). Bartek, ja mam manuala :)

 

Wow, Kupiłeś autobus ?? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomykam audi A6C5 Avant kupionym w2005r.Silnik troszkę słaby (2.0 benzyna),ale na moją emerycką jazdę wystarczy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja pomykam takim powozem :rolleyes: granatowe moje ('90 oba 2,9V6, szary brata '93 też 2,9) Nie zamierzam zmieniać na inny w najbliższym czasie bo po prostu lubię ten samochód.

 

post-30953-0-13906500-1331596410.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój sąsiad miał ten terenowy wózek KIA. Po 5 latach zaczęła żreć, a po 7 praktycznie zeżarła go rdza!

Facet jest wybitnie niedzielnym kierowcą (rzadko jeździ i pokonuje krótkie odległości), garażował samochód i serwisował go w ASO.

Może zwyczajnie źle trafił, ale... POLICJA, która porusza się Ceed'ami również narzeka.

Dlatego raczej - pomimo bardzo fajnej stylistyki - chyba bym nie kupił.


CH24.PL - polski portal o zegarkach luksusowych
Dołącz do CH24.PL na portalu Facebook!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na auto-centrum użytkownicy starej wersji zdecydowanie chwalą to auto. Ceed również średnią ma 4,29 przy 4,09 dla segmentu.

Mi w Sorento brakuje ok. 250-cio konnego diesla.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.