Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że różne.Tak jak Paweł napisał DSG(VW)=S-tronic (Audi).

Oprócz tego w Audi montują Tiptronic-napęd Quattro,i Multitronic-FWD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochód świetny ale te odpustowe felgi niszczą cały efekt.Wstyd na takich jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały był przerobiony przez firmę zajmującą sie przeróbkami Rollsa.Nazwa na "m"..zapomniałem..Wizualnie fakt.. kwestia gustu.Na żywo wyglądały jednak znacznie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochód świetny ale te odpustowe felgi niszczą cały efekt.Wstyd na takich jeździć.

Dokładnie, tragedia. A tak na marginesie, po co przerabiać RR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały był przerobiony przez firmę zajmującą sie przeróbkami Rollsa.Nazwa na "m"..zapomniałem.

Może Mansory?Bo oni do RR wkładają takie wieśniackie felgi.Co dziwne bo do Porsche mają fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochód świetny ale te odpustowe felgi niszczą cały efekt.Wstyd na takich jeździć.

 

Jak dla mnie to cały ten samochód (z zewnątrz) wygląda odpustowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no bez jaj - za takie potraktowanie rolsa, to nie mówię kara śmierci, no ale może jakieś Głantanamo?

 

Wieś tańczy i śpiewa normalnie

 

A tak przy okazji.... dziś w mojej bawarskiej myśli technicznej zmieniałem wtryski - dwie i pół godziny. A wyrazów na k rzuciłem tyle ile pewnie przez cały zeszły miesiąc ;)

Edytowane przez karczochrulez

Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak o samochodach to o samochodach ;)

 

Miałem okazje w ramach programu Audi VIP Shuttle testować przez tydzień najnowsze Audi A8 i jestem pod dużym wrażeniem , jak można luksusową limuzynę opakować w dyskretną i nie dającą wrażenia ogromu karoserię , dołożyć do tego 4,2 litrowego diesla ( 350 km) z napędem na cztery koła , a w środek to już tylko piękno , luksus oraz wyrafinowaną technikę !

Wielkie ukłony dla audi ..

Wady - nieco zbyt mały bagażnik , zbytnie podobieństwo karoserii do mniejszego modelu no i trochę cena ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to ktoś se felgi wstawił do tego Rolsa....tym obrazkiem można by ilustrować powiedzenie: "pasuje, jak świni siodło".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Mansory?Bo oni do RR wkładają takie wieśniackie felgi.Co dziwne bo do Porsche mają fajne.

Tak zgadza się;)

Nowe A8 to miazga.Pisanie palcem na nawigacji w celu wybrania celu..opadła mi szczęka...wajcha zmiany biegów jak w samolocie...całość robi kolosalne wrażenie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audi jest Audi,MB i BMW może się uczyć od nich,zwłaszcza jakości wykonania wnętrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie się z Wami nie zgodzę co do tego RR! Uważam że te felgi bardzo dobrze się z nim komponują ale zdjęcie jest fatalne i dlatego tak to wygląda

 

Miałem okazje w ramach programu Audi VIP Shuttle testować przez tydzień najnowsze Audi A8

 

Ja w przyszłym tygodniu dostanę na testy Audi R8 w wersji Spyder, nie chciałem ale znajomy sprzedawca dosłownie na siłę mi je wcisnął ;)

Mam je sobie porównać do G zanim dokonam zakupu..

Edytowane przez diesel

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej Porsche Turbo?Da sie tym normalnie jeździć po Polsce...

 

Z każdym dniem coraz bardziej zniechęcam się do zakupu G ;)

Ostatnio trochę pojeździłem różnymi modelami G od 2004 do 2009 (w tym TT) i stwierdzam że to nie jest auto na polskie drogi niestety :)

Bez sensu jest kupować auto za 0,5mln żeby stało w garażu i przejechać się nim tylko od święta

Co do Porsche to nie jest w moim typie :)


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niestety masz problem.Bo Turbo to jedyny super sportowy samochód ktorym w miare bezstresowo (chodzi o uszkodzenia) możesz się poruszać po polskich drogach.Następny to chyba faktycznie R8 ale w opcji z automatem szarpie w korkach...chyba lepiej manuala wziąść..zreszta sam zobaczysz.Drażniące to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale R8 to wciąż "tylko" Audi,świetne samochody i marka ale o legendzie Porsche mogą tylko pomarzyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie koleżkowie o mazda 3 ( 1 gen) 2003r 1.6 benzyna ??? Warto?? I o fordzie c-max 1.6 diesel 109kuni . Prosze o opinie o tych autach jesli ktos mial stycznosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej Porsche Turbo?Da sie tym normalnie jeździć po Polsce...

 

Tak po tym kawałku autostrady chyba ;) Po co komu taki wóz skoro u nas wszędzie ograniczenia do 40 i 50h :) Bezsens :) Zeby miec dobre przyspieszenie wystarczy auto z silniekiem max 150 kuni a reszte warto przeznaczyc na zegarki albo zrobic cos dobrego dla swiata i np. kupic mat. budowlane powodzianom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważanie w stylu po co komu Omega Casio też czas pokazuje ;) Marcomartin przejechałbys się Turbo zmieniłbyś zdanie :)

Mazda 1 generacji była wysoko w rankingach bezawaryjności,z tego co czytałem,nigdy nie użytkowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważanie w stylu po co komu Omega Casio też czas pokazuje :) Marcomartin przejechałbys się Turbo zmieniłbyś zdanie :)

Mazda 1 generacji była wysoko w rankingach bezawaryjności,z tego co czytałem,nigdy nie użytkowałem.

 

Jechałem kolegi porsche 949 czy jakos tak :)...wiem ze to inna bajka ale nie zszokowalo mnie. siedzialem w 911 turbo najnowszym na targach.......niewygodnie :) znacznie wygodniej bylo mi w sportowej maździ mx-5 gdzie moje długie nogi wlazły calutkie niemal pod maskę :) bylem pozytywnie zaskoczony....ze japonce tak wygodne sportowe autko zrobili nie zapominając o wysokich klientach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z każdym dniem coraz bardziej zniechęcam się do zakupu G :)

Ostatnio trochę pojeździłem różnymi modelami G od 2004 do 2009 (w tym TT) i stwierdzam że to nie jest auto na polskie drogi niestety :)

Bez sensu jest kupować auto za 0,5mln żeby stało w garażu i przejechać się nim tylko od święta

Co do Porsche to nie jest w moim typie :)

 

M6 Ci nie wystarczy?


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.